Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Koncepty keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 16:59

Myslím, že to jde, ale raději se zeptám, než abych to zkazil. Přecejen - Dvakrát měř, jednou řež! Můj dotaz tentokrát zní, zda-li je možné udělat si listing nové keše, uložit si ho jako koncept přímo na GC.com a pak se vrátit a dodělat si ho (třeba i několikrát). Ještě jedna bonusová otázka: Vím, nebo slyšel jsem, že jde si zřejmě vytvořit a pak si zamluvit to místo, aby Vás zatím nevyfoukl pěkné místo a až bude v nejbližší době čas, tak teprve keš zveřejnit. Opravdu to jde? Jak?
  • 0

#2 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 17:06

Jde to tim, ze normalne vytvoris novy listing, ale zrusis odskrtnuti, ze Cache ie Active. Pak se nepostavi do fronty pro schvaleni a ty se v tom listingu muzes vrtat treba rok... (osobne vyzkouseno) B) Samozrejme si ho muzes i zobrazovat, takze vidis, jak napriklad vypadaji ruzne pokusy o HTML, vlozeni obrazku, atd. Myslim, ze naopak poslat cache rovnou ke schvaleni je hloupost a ta moznost by mela byt defaultne neaktivni...
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#3 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 17:06

eL_KeDaRoSs napsal/a:
Můj dotaz tentokrát zní, zda-li je možné udělat si listing nové keše, uložit si ho jako koncept přímo na GC.com a pak se vrátit a dodělat si ho (třeba i několikrát).

Ano. Dokud nezaskrtnes, za cache je aktivni, muzes si predelavat listing dle libosti.

Ještě jedna bonusová otázka: Vím, nebo slyšel jsem, že jde si zřejmě vytvořit a pak si zamluvit to místo, aby Vás zatím nevyfoukl pěkné místo a až bude v nejbližší době čas, tak teprve keš zveřejnit. Opravdu to jde? Jak?

Misto si rezervujes v podstate jen tim, ze vytvoris neaktivni listing - ale precti si tenhle prispevek, kde Geohorse Reviewer pise, jak to funguje.
  • 0

#4 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 17:10

Jinak nejaka "literatura" se da snadno dohledat, zkus napriklad tohle:
http://wiki.geocachi...k_založit_cache
http://wiki.geocachi...n)_začátečníkům
http://navigovat.mob...D=1&EXPS=&EXPA=
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#5 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 17:12

Zcela konkrétně musíš hlavně zrušit zaškrtnutí ve čtverečku u Yes, this listing is active (For new listings, if you want to work on this listing before it is reviewed, uncheck this box. Reviewers will only see the listing in the queue when it is checked.)

  • 0

#6 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 17:21

Děkuju všem za užitečné rady!
  • 0

#7 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 9:18

Tak mi to bohužel nějak nejde. Nejde to uložit a nevím kde to pak hledat? :|
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 9:33

Už máš v profilu Hidden 1, tak jsi to snad už jednou dělal, ne?
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 9:35

Už máš v profilu Hidden 1, tak jsi to snad už jednou dělal, ne?

Ve svém profilu by jsi měl rozpracované listingy vidět v seznamu pod položkou My caches waiting for review na hlavní stránce. Pak už pokračuješ normálně v editaci listingu.. tedy vybereš si tu rozdělanou keš, dáš edit listing....
  • 0

#10 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 9:51

Není to už k čekání na reviewera tento text, že ne? Že znamená, že ho mám rozdělanej? Snad jsem to nepodělal. =============== Thank you for submitting a new cache. We have received the following: GC1YTA1, Rubikova CWG Smenarna http://www.geocachin...eek/cache_de*** Listings are published by volunteers and you can usually expect this to be reviewed within 3 days. Unpublished caches cannot be viewed by the general public. If you wish to view or edit your cache listing in the meantime, please login and use the URL above. ============== přeloženo: Děkujeme za odeslání nové cache. Obdrželi jsme následující: GC1YTA1, Rubikova CWG Směnárna http://www.geocachin...che_details.*** Výpisy jsou zveřejněny dobrovolníky a většinou je možné očekávat, že toto bude přezkoumáno do 3 dnů. Nepublikované vyrovnávacích pamětí nelze nahlížet z řad široké veřejnosti. Přejete-li si prohlédnout nebo upravit své cache zařazení do té doby, přihlaste se prosím a použití výše uvedeného URL.
  • 0

#11 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 10:22

Klikni si normalne na listing, jako kdyz si ho prohlizis a hned nahore musis mit cervene tyto radky - pokud je mas stejne, jeste jsi to neodeslal ke schvaleni a muzes editovat a upravovat do libosti... Cache Issues: * This cache has not been reviewed yet. Once it is published, it will be listed on the site. Check the logs to see if the reviewers have left a note for this listing. * The reviewers will not see this listing until you activate it. * This cache is temporarily unavailable. Read the logs below to read the status for this cache.
  • 0

#12 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 10:29

Mohu tě uklidnit, máš to správně - keš je momentálně neaktivní, takže dokud znovu nezaškrtneš tlačítko Yes, this listing is active, nikomu z nás se do fronty nezařadí. Ale rovnou tě upozorním na jednu chybu, ať to potom nemusí kolega BR zbytečně připomínat - změň si W v souřadnicích na E, zrovna teď je cache utopena v Atlantiku ;)
  • 0

#13 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 10:36

Děkuju. Ještě k DarkLordovi - "takže dokud znovu nezaškrtneš" ? Já jsem jí zaškrtl. Jen se chci zeptat, jestli jsem to dělal správně nebo jsi mi jí zdeaktivoval ty? Děkuju :)
  • 0

#14 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 10:40

Zřejmě jsi to udělal správně sám, já jsem zasahovat nemusel :) Ona ta volba je primárně zaškrtnutá (pokud tedy nepoužívás jeden Greasemonkey script, který to napravuje), takže pokud nechceš listing rovnou odeslat, musíš ji naopak při zakládání odškrtnout a teprve když je hotový, znovu ji zaškrtnout.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama