Přejít na obsah


Fotka

graf obtížnost/terén


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 19:15

Zdravím, geoget je dobrej, líbí se mi generování statistik. Jen mi to pořád nějak blbne, vlavně nejvzdálenější keška, nejzápadnější keš apod, to už jsem hledal, home souřadnice mi nepomohli, tak jsem to nechal být, že to prostě nejede :( nevím kde mám něco blbě nastavené. nakonec jsem to na stránkách ořezal jen na kraje a okresy, ale moc bych tam chtěl graf závislosti obtížnost/terén. Poradíte někdo jak na to? díky :) nebo pokud by bylo makro jen s okresem, krajem, tímto grafem, popřípadě i jaké druhy keší mám (tradiční, mysterky...) díky za zady :)
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 20:15

Graf? nebo myslis takvou tu tabulku? Ta totiz v ggstatu je, je jak v ukazkovem templatu, tak je popsana i v dokumentaci.
  • 0

#3 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 20:19

jj přesně tu myslím ;) sakra tak proč já ji nemám :( jak to mám udělat? :(:( EDIT: a vše jsem dělal podle návodu :(
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 20:24

mas si precist tu dokumentaci od ggstatu, abys pak dokazal sam editovat tvuj templete do podoby, jaka se ti zlibi. Template definuje, co a jak se ma kde ve statistice zobrazit.. Budes prekvapen, co vsechno tam jde udelat. ;)
  • 0

#5 jecminek

jecminek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 20:34

Pokud jsem vsemu porozumnel, tak zde mimo jine pises, ze mas problem s nejvdalenejsi "kesi" atd... Mel jsem tyto problemy take. Vyresili se, az po te co jsem zadal souradnice (v pluginech) ve spravnem formatu a to hhh.hhh° - proste v hodinach :P.
  • 0

#6 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 20:37

já jsem taky zápasil s těma souřadnicema, ale i když jsem zkoušel několik možností, i podle toho co jsem kde našel. ale prostě to nejede, nechápu co dělám blbě :(
  • 0

#7 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 20:38

HaLuMa napsal/a:
mas si precist tu dokumentaci od ggstatu, abys pak dokazal sam editovat tvuj templete do podoby, jaka se ti zlibi. Template definuje, co a jak se ma kde ve statistice zobrazit.. Budes prekvapen, co vsechno tam jde udelat. ;)


hodně jsem toho pročetl, ale nikde jsem nic nenašel :(
  • 0

#8 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 20:45

Tak jsi nehledal dostatecne. Me doporuceni: hledat vic, psat na forum min. Pokud prectes dokumentaci obsazenou ve stazenem archivu s programem GgStat, musis to rozchodit. Dokazalo to jiz mnoho lidi pred tebou. Koukni na muj profil: to vsechno generuju jednim klikem z Geogetu.
  • 0

#9 messekuba

messekuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 22:21

Nejsem zadnej expert, ale ja to vyresil zapsanim HC primo do template. Zkus aktivovat radek HOMECOORDINATES v template a zapis svoje HC ve spravnym formatu. Mne to pomohlo. Jinak doporucuju nejen cist, ale i zkouset. Teorie je jedna vec, ale videt provedenou zmenu v praxi je neocenitelne :).
  • 0

#10 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 22:37

no aktivoval jsem řádek s homecoordination, napsal souřadnice, aktivoval další statistiky, a pořád to blbne :( :( pořád ta vzdálenost blbne, a když jsem aktivoval další statistiky, tak se na profilu neukázal ani nadpis :(
  • 0

#11 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 22:49

oki na "tabulku" jsem přišel, ale jak opravit aby to dobře počítalo ty vzdálenosti a ty "nejjížnější.. nej..." to teda netuším :(
  • 0

#12 messekuba

messekuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 22:56

takhle na dalku tezko rict, ale kdyz se zejtra ozves v nakou rozumnou dobu ;) pres ICQ nebo na skype tak se pokusim pomoct.
  • 0

#13 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 23:25

už mi nejede asi all až na ty "zajímavá čísla" :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama