Přejít na obsah


Fotka

Statistika pohybu na vlastní keši


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 21:00

Hodila by se mi speciální statistika pohybu kačerů na vlastní keši. Myslím, že by to pomohlo více lidem, co udržují několik keší a potřebují plánovat časy výměny logbooků a údržby keše. Nešel by na to ubastlit taky nějaký script ???
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 6:30

Jakou mas predstavu? Neco jako tabulka: keska - datum posledni udrzby? To by nemel byt asi velky problem. Druha vec je, jak to chces pouzivat - nazvals to "statistika", ale dle meho by to asi ve statistikach (ggstat) byt nemuselo. Nebo jen jako makro do GG a vypis hodnot v dialogu, aby si to clovek precetl? EDIT: jeste me napada moznost doplnit jen to datum posledni udrzby do jiz ggstatem vytvarene statistiky
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 7:13

jj, něco takového by se hodilo. to je fakt. Ideálně jako alert notifikace nebo případně výstup s nějakého skriptu... zadat si někde u každé keše limit návštěv (počet míst v logbooku s určitou rezervou) a po sjetí skriptem výpis "kolik ještě zbývá". Po logu "owner maintenace" by se to vynulovalo na výchozí hodnotu a nebo po logu "need maintenace" naopak rovnou skočilo do alertu. Do statistik by pak byla docela pěkná statistika "owner karma", za kolik dní od need maintenance udělal maintenance... průměrný čas na maintenance... tedy něco jak se o svoje keše stará.
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 7:42

gord napsal/a:
Jakou mas predstavu? Neco jako tabulka: keska - datum posledni udrzby? To by nemel byt asi velky problem. Druha vec je, jak to chces pouzivat - nazvals to "statistika", ale dle meho by to asi ve statistikach (ggstat) byt nemuselo. Nebo jen jako makro do GG a vypis hodnot v dialogu, aby si to clovek precetl?

EDIT: jeste me napada moznost doplnit jen to datum posledni udrzby do jiz ggstatem vytvarene statistiky


No, statistika není jen to, co má většina lidí v profilu :-)

Šlo mi o počet návštěv v měsíci a sumarizace za delší období. A popřípadě počet návštěv od poslední údržby.

Ne, do profilu bych to opravdu nedával, jde o mi plánování údržby keší v čase ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 8:36

takze kdyz vase pozadavky sloucim, tak neco takovehoto? - pocet navstev po mesicich (za zivotnost kese?) - pocet navstev (+ DNF, Found) od posledni Maintenace - moznost nastavit pro kazdou kesku cetnost Maintenance (ve dnech nebo v poctu logu) + v pripade prekroceni nebo blizkosti terminu kesku zvyraznit + vypsat kolik jeste do limitu zbyva + Need Maintenece okamzite vyvolava vycerpani limitu (evidovat rychlost reakce ownera - Maintenance - na tuto zpravu) - vypisovat prumerny cas mezi Maintenance Vystup do HTML a spustit browser s touto strankou. Mohu se na to podivat, ale casovy horizont neslibuji.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 8:58

No, pokud by se zadávaly v parametrech keše, pro které to má vyjet, tak by to nebylo špatné, mám jednu adoptovanou a GG ji odmítá uznat za moji. Jinak by to tak asi nějak mohlo fungovat, mě by stačila ta statistika po měsících, ale je fakt, že pokud by do parametrů šlo zadat plánovaný počet zápisů na vloženém logbooku, dokázalo by to lépe avizovat nutnou servisní návštěvu :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#7 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 9:38

kolombo napsal/a:
No, pokud by se zadávaly v parametrech keše, pro které to má vyjet, tak by to nebylo špatné, mám jednu adoptovanou a GG ji odmítá uznat za moji.


Mas ji skutecne v adopci? Jsi opravdu uveden jako jeji vlastnik? Pokud ano, mas takovyto listing importovany?

A ty pro ni udrzis v GG vsechny logy? Bez nich takovou statistiku nikdo neudela.

kolombo napsal/a:
Jinak by to tak asi nějak mohlo fungovat, mě by stačila ta statistika po měsících, ale je fakt, že pokud by do parametrů šlo zadat plánovaný počet zápisů na vloženém logbooku, dokázalo by to lépe avizovat nutnou servisní návštěvu :-)


Ja bych to videl na nejaky TAG (treba Servis), v kterem by byly potrebne udaje (konfigurace) u uvedeny u kazde kese samostatne. Pak by se ty kese mohly filtrovat podle tagu a ne podle ownera, takze v tomto ohledu ani neni potreba, aby ji GG povazocval za vlastni. Ovsem na cizich kesich GG zachova jen omezeny pocet logu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 10:02

kolombo napsal/a:
No, pokud by se zadávaly v parametrech keše, pro které to má vyjet, tak by to nebylo špatné, mám jednu adoptovanou a GG ji odmítá uznat za moji.


GG je tvrdohlavy, a ceka, az se u te kese objevi v nazvu vlastnika to, co mas v konfiguraci geogetu nastaveno jako tvoje jmeno. Staci aby to tam bylo jako jedno slovo z mnoha. Bacha na sklonovani a tak!

Podminkou pochopitelne je, abys mel v databazi naimportovanou spravnou verzi listingu. ;)
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 10:05

kolombo napsal/a:
Jinak by to tak asi nějak mohlo fungovat, mě by stačila ta statistika po měsících, ale je fakt, že pokud by do parametrů šlo zadat plánovaný počet zápisů na vloženém logbooku, dokázalo by to lépe avizovat nutnou servisní návštěvu :-)


Tak jsem si to presne predstavoval. Zadal bych, ze tehdy a tehdy jsem tam dal novy logbook a odhaduji, ze vydrzi X zapisu. Jakmile by se blizil konec logbooku, upozornilo by mne to. Navic se da snadno udelat to, ze by se spocitala prumerna navstevnost za poslednich treba ctrnact dni a udelal se odhad, kdy by timto tempem ten logbook dosel. ;)
  • 0

#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 10:37

HaLuMa napsal/a:

kolombo napsal/a:
No, pokud by se zadávaly v parametrech keše, pro které to má vyjet, tak by to nebylo špatné, mám jednu adoptovanou a GG ji odmítá uznat za moji.


GG je tvrdohlavy, a ceka, az se u te kese objevi v nazvu vlastnika to, co mas v konfiguraci geogetu nastaveno jako tvoje jmeno. Staci aby to tam bylo jako jedno slovo z mnoha. Bacha na sklonovani a tak!

Podminkou pochopitelne je, abys mel v databazi naimportovanou spravnou verzi listingu. ;)


Mám to tam takhle:

Michal+Jitka adopted by Kolombo

a je to tato keš GCHA4H

Naimportoval jsem znovu celý listing, to by snad mohlo stačit, nebo ne ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#11 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 10:49

a velikost toho K roli nehraje_
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 10:54

Kdepak, na velikosti nezalezi. ;) Problem je jen v tom, ze jsem blbej a snizuji hodnotu promenne o jednicku i tam, kde nemam. Takze pokud je autorstvi specifikovano vice slovy, tak to ignoruje to posledni slovo. Takze to bude v dalsi verzi opravene. Jako rychla oprava se da prepsat ten owner tak, abys nebyl jako posledni.
  • 0

#13 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 10:57

:-) a hned je o chybu min.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#14 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2009 - 11:03

HaLuMa napsal/a:
Problem je jen v tom, ze ... cenzurováno ... pokud je autorstvi specifikovano vice slovy, tak to ignoruje to posledni slovo.

Aha, tak proto mi moje "xxx, adp. by Osik" nefunguje ...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama