Přejít na obsah


Fotka

dotaz k PQ a notifikacím


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 10:20

1) u notifikací nemůžu přijít na to, jak v nich nastavit upozorňování na více druhů keší najednou - takhle vyrábim 4-5 not. pro každé místo, nebyla by nějaká rada ?
2) u notifikací jsem chtěl dát okruh asi 190 km, ale cpe mi to tam jen asi 80 km. Víc nejde ?
3) Pokud příchozí PQ otevřu v MS, tak tam mám všechny keše jen pod jedním druhem ikon /tradiční/ - jak udělat, abych v MS viděl všechny ? stačily by i jen multi a mystery... nebo že by to nešlo ?
za rady předem díky

edit:
rsc_cz: dík za info, tu 2 otázku jsem zvoral, nemělo tam být u PQ, ale u notifikací - opraveno
  • 0

#2 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 11:14

1) nejde (také se mi to nelíbí) 2) mě to jako maximum dává 750 km nebo 500 mil 3) MS nepoužívám
  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 11:32

3) V PQ se standardne dava jen ikonka pokladu (pripadne ikonka otevreneho pokladu), ale zadna jina! Ostatne, MS ani ty ikonky typu kesek neumi! Abys je tam dostal, tak si muzes v MS (a posleze i v GPS) vyrobit svoje vlastni ikonky, a odkaz na ne pak dosat do toho PQ... Mnohem jednodussi ale je, pokud si budes poklady naharvat treba jako CustomPOI pres POIloader. Tam se ty ikonky definuji jednoduseji. Akorat data musis z toho PQ vyrobit nejakym z mnoha dostupnych programu.
  • 0

#4 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 11:40

tak pokud PQ neobsahuje info o typu keše, tak je potom každá další snaha marná. Bojovat s jinými programy odmítám /stejně bych prohrál/ :) jo a v MS si při vytváření vlastního bodu mohu vybrat i ikony pro multi a mystery, ale kde se tam vzaly netuším /píšeš, že je MS neumí.../
  • 0

#5 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 14:51

Leroj napsal/a:
tak pokud PQ neobsahuje info o typu keše, tak je potom každá další snaha marná. Bojovat s jinými programy odmítám /stejně bych prohrál/ :)

V PQ je rozlišen typ <type>Geocache|Traditional Cache</type>, ale všechny mají <sym>Geocache</sym>. Je zajímavé, že waypointy jsou rozlišený: <type>Waypoint|Parking Area</type> a <sym>Parking Area</sym>.
Pokud některý SW (třeba Oregon) koukne na <type> tak dá správnou ikonu. Pokud kouká jen na <sym> tak dá taky správnou, ale všem stejnou ...
Co dělá MapSource nevím.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama