Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak vymazat z navi body


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 HonzaK72

HonzaK72

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2009 - 18:04

Prosil bych o radu. Mam GPS 60CSx a potreboval bych smazat body ktere mi stahuje z navigace Mapsource. Kdyz je v Mapsource vymazu, pri opetovnem stazeni bodu z navigace se mi smazane opet logicky natahnou do Mapsource. Jenze kdyz je chci z navogace vymazat, zobrazi se mi jen body v okoli moji pozice (Find/Body/...). Poradil by mi nekdo figl jak na to ?
  • 0
GARMIN GPS 60CSx

#2 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2009 - 18:15

Když dáš Find / Body a pak po stisku Menu hledat podle názvu nebo podle abecedy nebo tak nějak a odklepneš prázdný název, zobrazí se všechny a taky se dají smazat. Tohle mne napadlo jako první, určitě to ale jde i jinak. EDIT: Nedalo mi to a zapnul jsem ji... Na obrazovce s počítačem trasy - Menu - Vymazani... atd.
  • 0

#3 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2009 - 18:25

Ahoj. Smazat jeden bod můžeš tak, že : dej find a zvol ikonu body, otevři enter a zmačkni menu, vyber Najít podle jména a dej entr. Na klavesnici co se ti ukáže napiš ručně jméno bodu. Pak dej OK a vybraný bod otevři ENTER a dej smazat. Tak smažeš jeden konkrétní bod v GPS. Nebo v map source vymaž body co nechceš a ulož. Z GPS vymaž všechny body a pak znovu nahraj uložené z map source. Na GPS najdeš smazání všech bodů na obrazovce Trasový počítač. Dej menu, vyber vymazání ENTER a jsi v nabídce co vše chceš z GPS vymazat, zatrhni třeba smazat všechny body a dej použij. Pozor body se smažou nenávratně a znovu tam nahraješ jen to co máš uložené v MS.:):)
  • 0

#4 HonzaK72

HonzaK72

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2009 - 18:51

SUPER !! :) Moc dekuju obema !!;)
  • 0
GARMIN GPS 60CSx




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama