Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GC.COM spatne pocita ulovene kesky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 20:23

Vis jak to je na forech...je to prehrsle informaci a vlastni nalezeni hledaneho zabere nekdy vice casu nez hledani reseni pokus_omyl. Pokud , me tedy nikdo nenakopnete tak me ale nic nezbyde. Nebudu se vsak zlobit. Chapu to.
  • 0

#22 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 20:43

Tak jsem udelal 3x FOUND IT na GPSKOVA a normalne je i 3x v listingu FOUND IT a ne pouze 1x s tim ze pricetla navic 2body. MoziGo ji vsak stahlo jenom 1x a na kontrolu duplicit nic nerika. Divne. Nebot jak jsem psal v onom seznamu FOUND IT je GPSKOVA 3x a tudiz se seznam stale lisi o jeden bod ikdyz by se mel lisit uz o 3.
  • 0

#23 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 20:47

Kocir napsal/a:
Tak jsem udelal 3x FOUND IT na GPSKOVA a normalne je i 3x v listingu FOUND IT a ne pouze 1x s tim ze pricetla navic 2body.


Tak v lozich to budes mit tolikrat kolikrat sis dal found it (nevim jestli je nejaky limit), spis je zajimave, ze mas z toho jen 2 body. Cekal bych 3. Ale s vicenasobnym logovanim jedne kesky opravdu zkusenosti nemam. ;):) Kazdopadne vidis, ze duplicita ti nejaky bod prida. Proto si to zkus zkontrolovat. ;)
  • 0

#24 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 20:50

MoziGo ji vsak stahlo jenom 1x a na kontrolu duplicit nic nerika. Divne. Nebot jak jsem psal v onom seznamu FOUND IT je GPSKOVA 3x a tudiz se seznam stale lisi o jeden bod ikdyz by se mel lisit uz o 3. Duplicita (resp.triplicita) me pridala 2 body navic z GPSKOVE to je pravda, ale taky me prihodila navic i 2 kesky. Takze se nerozhodil pocet bodu a pocet kesek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama