Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

SMS a nová keš


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
12 odpovědí na toto téma

#1 Harrry

Harrry

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 19:03

mám takový drobný dotaz. čím to je že někomu na mobil přide SMS o nové keši? :( To chcu taky...:):)
  • 0
když jsem se tu zkoušel podepisovat prupiskou, tak mi to nešlo...:-D

#2 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 19:06

Musíš si zaplatit pémiové členství.
  • 0

#3 m.martin

m.martin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 19:32

Notifikace chodí mailem, a lze nastavit buď po zaplacení PM, nebo zdarma na http://geocaching.bartik.eu/ . Aby to chodilo jako SMS si musíš zařídit třeba tak, že jako mail uvedeš nějaký "SMS mail", resp. bránu
  • 0

#4 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 19:57

Na bartikoj jsou nove registrace pozastaveny, takze mu tu nemusite delat reklamu ;) Jinak toto se tu uz resilo milionkrat, takze staci trosku zapatrat.
  • 0

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 20:24

Přečti si forum a poznáš jak na to... je to tady řešeno již 100x :@ Zaplať si PM a pak si přesměruj notifikace o nových keších na mobil. A je to. Snadno, rychle... Nevím proč všichni tlačí alternativní, nelegální cesty. Chceš notifikace, tak si zaplať PM.
  • 0

#6 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 14:00

Ta funkce se na serveru geocaching.com jmenuje Insta Notify, dopodrobna je to vysvetleno zde:

http://wiki.geocachi...wiki/Notifikace
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#7 Kulíkovi

Kulíkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 16:31

Zkus www.gcm.cz
  • 0

#8 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 17:02

sobikovi napsal/a:

Nevím proč všichni tlačí alternativní, nelegální cesty. Chceš notifikace, tak si zaplať PM.


No podle mě bartik na tom není zase tak špatně ..... sice PM nemám, ale chystám se na něj, každopádně smsky od bartika si nechám posílat dál. Co ti pošle groundspek smskou ? jméno a gcčko keše. Co mě pošle bartik ? Vše co potřebuju v mobilu v tu chvíli vědět, navíc si můžu nastavit jen ty informace, který opravdu potřebuju. Notifikace která přijde s názvem, terénem, obtížností, typem, souřadnicemi hintem atd ... podle mě nemá chybu.
  • 0

#9 m.martin

m.martin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 17:36

Co mě především vadí na "oficiálních PM" notifikacích je, že jedna notifikace lze nastavit jen na jeden typ keše. Ale ono toho je na gc.com víc, co není zrovna user-friendly.
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 17:58

m.martin napsal/a:
Co mě především vadí na "oficiálních PM" notifikacích je, že jedna notifikace lze nastavit jen na jeden typ keše.

Nastavíš si to jen jednou a víc to neměníš, ne? Kromě toho, nemá asi cenu nechat si posílat notifikace na všechny typy keší...
  • 0

#11 reptile1269

reptile1269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 19:24

sobikovi napsal/a:
Přečti si forum a poznáš jak na to... je to tady řešeno již 100x :@

Zaplať si PM a pak si přesměruj notifikace o nových keších na mobil. A je to. Snadno, rychle...

Nevím proč všichni tlačí alternativní, nelegální cesty. Chceš notifikace, tak si zaplať PM.

Jako moderátor bys měl/a mít s lidmi trpělivost nemyslíš? Já si myslím že forum je od toho aby jse tu lidem pomohlo a ne aby jse tady na ně písemně křičelo. Nemyslíš?
  • 0

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 19:45

reptile1269 napsal/a:
Jako moderátor bys měl/a mít s lidmi trpělivost nemyslíš? Já si myslím že forum je od toho aby jse tu lidem pomohlo a ne aby jse tady na ně písemně křičelo. Nemyslíš?

Hochu nevím, ale na nikoho tady nekřičím. Hned v úvodu jsem napsal jak to udělat a v dalším jak je to s alternativním přístupem a v posledním názor na nastavování všech notifikací... tot vše.
  • 0

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 19:46

Odpovězeno, takže lock.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama