Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Garmin XT Mobile +BT Nokia LD-3W nelze pripojit


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2009 - 19:45

Zdravim, mam zvlastni problem. Chtel jsem pro pritelkyni poridit BT GPS Nokia k telefonu Nokia E65. Nainstaloval jsem ji Garmin Mobile XT, BT sparoval a program (Garmin) ukazuje jak silu signalu, druzice, tak polohu na mape. Problem je, ze spatnou polohu. Poloha je vzdy zaokrouhlena na cele minuty (napr. N 50° 50.000, E 15. 02. 000) a pri pohybu to preskakuje pouze po minutach. I na moji N95 se to chova stejne. Interni ale slape v pohode. V Handygeocachingu toto BT GPS ukazuje na obou mobilech naprosto presne. Nemate nekdo s tim zkusenost? Diky za radu
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2009 - 20:17

Není něco v tom smyslu v nastavení Mobile? Zkoušel jsem ho na notebooku a tam to fungovalo OK.
  • 0

#3 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2009 - 20:22

Nastaveni jsem v XT projel nekolikrat a netusim, co by to mohlo zpusobovat ci ovlivnovat. Kdyz jsem to poprve spustil na te N95, tak to na mapovce ukazovalo presne. Pri dalsich pokusech uz ne.
  • 0

#4 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2009 - 21:03

nektere verze Garmin Mobilu XT vyzadovaly pouze Garminackej bt-gps modul.
  • 0

#5 suttorad

suttorad

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 16:00

Tento problem som riesil uz davnejsie, no jednalo sa o telefon s pocestenym firmware WindowsMobile. Stacilo zmenit oddelovac desatinnych miest z ciarky na bodku a frcalo to tak, ako malo. Neviem ale, ci toto na tej nokii nastavis. BTW, kamarat uspesne pouziva N95 8G s GMXT, funguje absolutne bez problemov aj napriek tomu, ze N95 8G nie je podporovana platforma.
  • 0

#6 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 19:53

Uz jsem to poresil. Tak kdyby nekdo potreboval - problem je ve verzich. Verze 4.xxx zrejme jine nez Garminacke BT gps nepodporuje, verze 5.xxxx jiz ano. Na sve N95 ale pouzivam nadale verzi 4.xxx kvuli lepsimu ovladani a snazsi dostupnosti funkci, ktere vyuzivam (Moje mista/body). 5.xxx ma neprijemny bug, kdy pri vyvolani "Moje mista/body" se cela aplikace sesype.:@
  • 0

#7 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 20:23

majkeld napsal/a:
Uz jsem to poresil. Tak kdyby nekdo potreboval - problem je ve verzich. Verze 4.xxx zrejme jine nez Garminacke BT gps nepodporuje, verze 5.xxxx jiz ano.


to asi bude v něčem jiném, mě verze 4.xxx fungovala s modulem nokia LD-3W naprosto normálně..

5.xxx ma neprijemny bug, kdy pri vyvolani "Moje mista/body" se cela aplikace sesype.:@


ted mám nainstalovanou verzi 5.xxx, zkusil jsem ten bug, ale nějak se mi nedaří aplikaci sesypat, jedině mohu poradit v nastavení vyzkoušet displej>jazyk>anglicky
  • 0

#8 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2009 - 20:38

miki6 napsal/a:

majkeld napsal/a:
Uz jsem to poresil. Tak kdyby nekdo potreboval - problem je ve verzich. Verze 4.xxx zrejme jine nez Garminacke BT gps nepodporuje, verze 5.xxxx jiz ano.


to asi bude v něčem jiném, mě verze 4.xxx fungovala s modulem nokia LD-3W naprosto normálně..

5.xxx ma neprijemny bug, kdy pri vyvolani "Moje mista/body" se cela aplikace sesype.:@


ted mám nainstalovanou verzi 5.xxx, zkusil jsem ten bug, ale nějak se mi nedaří aplikaci sesypat, jedině mohu poradit v nastavení vyzkoušet displej>jazyk>anglicky


Tento problém mám na své Nokii N82 taky. Dělá to pětková řada Garminu a naše lokalizace. Ve formátu zadání souřadnic se vyskytuje "," (čárka). Pokud je tam . (tečka) bude to fungovat. Pokud budete chtít zadat vlastní bod a ten následně přejmenovat stačí v Menu/Nastavení/Displej změnit volbu čeština na english. Následně vybrat bod z mapy nebo zadat souřadnice a uložit. Pak změnit zpět na češtinu a již nepřejmenovávat jinak app spadne.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama