Přejít na obsah


Fotka

2012 - Pravda nebo lež?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#21 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2009 - 10:28

jo radej zalozte nejakou krabku, at tu po vas neco zustane;)
  • 0

#22 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2009 - 12:05

weri napsal/a:

MarHan napsal/a:
No, ze Majsky kalendar konci zrovna takhle je trochu divny...
Nicmene na film urcite zajdu:-) Amici zase prezijou...


Já viděl ve čtvrtek ukázku v kině a určitě teda na to do kina nepůjdu... už kvůli té scéně, jak letadlová loď ničí Bílý dům. To fakt nemají jinej barák v Americe, který by mohli zničit? Tak ohrané klišé tu dlouho nebylo...

To je možná nejstarší barák, jaký tam stojí :)
  • 0

#23 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2009 - 12:14

eL_KeDaRoSs napsal/a:
K přiloženému videu snad není co dodat. Zajímá mě Váš názor!Video 2012

To bude zajímavý akční film. Na jeho počest bude ukryta po světě série 2012 mikrošek s bonusovými čísly. Na střeše Bílého domu pak bude bonusová krabička, jejíž otevření bude závislé právě na prolomení 2012 bitové šifry.
  • 0

#24 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 12:25

MarHan napsal/a:
No, ze Majsky kalendar konci zrovna takhle je trochu divny...
Nicmene na film urcite zajdu:-) Amici zase prezijou...


Každej kalendář někdy končí. Chudáci Mayové tu už pár tisíc let nejsou takže si ho jenom nestihli prodloužit, to je všecko. Kdo z toho vyvozuje něco víc je pěknej trouba, a měli by ho po hlavě pořádně bacit loňským kalendářem.
  • 0

#25 G E.Kon.

G E.Kon.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 13:36

Je to jasný LOVME DOKUT JE ČAS!!!:D:D
  • 0

#26 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 13:37

Moderní lidé ovládli kde co, čeho se ještě jejich dědové báli. Tak si holt vymýšlejí jiná nebezpečí... Navíc je to politicky korektní protivník. Hollywood se dneska už bojí natočit film o tom, jak bude vypadat naše civilizace, až bude polovina obyvatel USA hispánského původu, polovina Evropanů Machometáni a polovina Čechů Cikáni... Pro obchodníky s lidským strachem to navíc může být zajímavý zdroj klientů, Apokalypsa, Sibyla, Nostradamus... vždycky zajistí komerční úspěch. Kromě penízků se tak dá slušně ovládat stádo oveček, zažil jsem to osobně. B)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#27 honza.skypala

honza.skypala

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 13:39

Já viděl ve čtvrtek ukázku v kině a určitě teda na to do kina nepůjdu... už kvůli té scéně, jak letadlová loď ničí Bílý dům. To fakt nemají jinej barák v Americe, který by mohli zničit? Tak ohrané klišé tu dlouho nebylo...


To je tím, že to točí Emmerich. Viz Den nezávislosti, Godzilla, 10000 př.n.l., kdo pár jeho filmů viděl, tak je mu jasné, co čekat od dalšího jeho filmu. Jako dvacetiletý nadšenec do sci-fi jsem žral jeho Hvězdnou bránu, o šest let později jsem dokonce strávil Patriota (vím, že historicky je to nesmysl, ale když to vezmeme čistě jako film, fiktivní věc, je to uděláno solidně). Ostatní jeho díla jsem fakt nepobral, u posledních mi stačily recenze... A nejvíce paradoxní na tom je, že je to Němec a ne Američan (ale samozřejmě točí v Holywoodu za tamní money).

Jinak co se týče konce světa v roce 2012 nebo kdykoliv jindy (přesně jak už bylo napsáno, už jsme podobné strašení zažili např. v roce 2000), tak se dobře bavím. Nevylučuji, že by konec světa mohl nastat, naopak věřím, že můžeme nalézt vědecká vysvětlení potenciálního konce světa. A klidně by to mohlo padnout i na rok 2012. Ale konspirační teorie s globální celosvětovou válkou, tsunami, záplavami atd. jsou podle mě příliš přitažené za vlasy.

Přiklad jedné takové skutečně vědecké teorie, proč by mohl nastat konec světa - pro paranoiky upozorňuji, že ta pravděpodobnost je extrémně malá, nižší, než že vyhrajete ve Sportce.
http://pavelkolar.bl...si-myslime.html
  • 0

#28 G E.Kon.

G E.Kon.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 14:00

Globální oteplování by mohlo předcházet době ledové:o (představte si všechny kešky zahrabané do sněhu:o:D)
  • 0

#29 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 14:24

Zdá se, že politické motto "globální oteplování" se ukáže být jen zelenou vyděračskou bublinou.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#30 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 14:54

zlicinaci napsal/a:
To bude zajímavý akční film. Na jeho počest bude ukryta po světě série 2012 mikrošek s bonusovými čísly. Na střeše Bílého domu pak bude bonusová krabička, jejíž otevření bude závislé právě na prolomení 2012 bitové šifry.

Vsadím se, že FTF dá Chuck Norris :D
  • 0

#31 Ichtecqui

Ichtecqui

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 16:01

Tož já vám k tomu něco povím, o mayském kalendáři jsem se doslechl hrozitánsky dávno (ještě než to bylo cool), fakt nekecám :-). Všechny starý články k tomu tématu byly o tom, že si nějakej amík-novinář blbě vyložil mayský proroctví nebo chtěl prostě bombu ("bombu"..víte jak to myslim, ne?;-) ). Najednou se ukázalo, že spousta proroctví ukazuje na rok 2012. Kdo ty proroctví a kde vyhrabal? Třeba i ching a web bot nevěřím vůbec. A Delphi, Merlin a podobná evropská pakáž (nechci nikoho urazit) to je nic moc argument. V potaz beru jen ty frajery z Yucatanu - Maye. A já vim, jak se to s nima má.

Takže je spousta různých vysvětlení, třeba:
1) Fakt to bude! Be warned!
2) lidstvo vždycky vždycky vždycky vyhlíželo do budoucnosti s tím, že přijde katastrofa, takže tohle je to samý.
3) jedná se o kampaň k filmu tak aby byl co nejvýdělejčnější. (!!!)
4) všechno je výmysl a pilíř neboli Mayský kalendář jen skončí, tak jak to fakt má být a pojede znovu. Stejně jako každý rok 31.12. není konec úplnej. Jen prostě nalistujete další kalendář.
speciální 5) já si myslím, že kromě té kampaně pro film, konec světa bude! Ale každý má jinou představu. Pochybuju, že bude doopravdy prostě šmitec s vesmírem, ale bude konec společnosti...

...protože když jsme jedno blbý lidstvo pěkně mediálně masírovaný a posloucháme jako stádečko, vládnou nad náma a manipulujou nás, tak si prostě usmysleli, že 21.12.2012 zimní slunovrat vyhlásí jako konec světa a...a co bude? No v prosinci 2012 se rozpadne společnost a začnem znovu. Všichni budou rabovat s vyhlídkou, že za chvílu se končí, takže to je jedno. Začnem znovu, třeba nebude elektřina, to znamená, že spousta lidí nedojede šalinou do školy, nebudete moct vést statistiku na geocaching.com, všecko dneska je na elektřinu. V roce 2013 se nad tím vším zamyslíme a řeknem si:"Konec světa 2012 se nekonal, ale v jistém slova smyslu ANO, byl to konec".

Ještě malý dodatek, že slova jako "vše" "vždy" a tak nejsou nikdy 100%. Jistě mi rozumíte. Stejně jako slovo "nikdy", ale to bych se dostal do logického paradoxu, nebo ne? Já nevím.
Jsem otevřen jakékoliv diskuzi, pokud si sem ještě sednu a přečtu si odpoveď. Tak co vy na to?
  • 0

#32 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 17:02

uf já myslel že se bude vypínat gps signál konec světa je v pohodě :D
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#33 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 17:17

Trhac napsal/a:
Zdá se, že politické motto "globální oteplování" se ukáže být jen zelenou vyděračskou bublinou.

Už zase zkoušíš rozbíhat flame?
  • 0

#34 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 19:32

No co.. tak budeme mít lístky do první řady na konec světa...:P:p A pokud umřeme (dříve či později), tak snad postoupíme na vyšší úroveň bytí.. ;)
  • 0

#35 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 20:32

R-A-von-B napsal/a:
Už zase zkoušíš rozbíhat flame?

Jo, trochu jo. Protože mi to vadí, hollywoodští katastrofisté, co se už bojí ukázat černého grázla nebo muslimského teroristu (kde jsou ty časy!), plaší naivky celého světa eko-horrory, kdy plují lodě nikoli do Triany, ale po Manhattanu a pod. Stejně jako fenoménem "2012", srážkou s planetkou nebo kometkou... :) Mně to může být fuk, já se z nich na zadek neposadím, ale není to tak dávno, co se mi jedna jinak rozumná kamarádka svěřovala se svým strachem z "klimatických změn"! Proboha! Kdyby jí strašily vrásky nebo kila, tak je to normální, ale tohle? Mému radování, že mi na zahrádce aspoň nezmrznou mandle, fíky, olivy a palma, se neusmála ... B)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#36 reptile1269

reptile1269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2009 - 20:56

Tak když už bude ten konec světa tak mi můžete dát všechny finálky ne? :D
  • 0

#37 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 0:12

No jo, už se nám to blíží. Celé mládí si říkám, že jestli přežijem ten rok 2012, tak už všechno. No každopádně 21.12.2012 asi vyjedu někam za město, abych kdyžtak ty vodíkovky neměl z první ruky.... ;-)
  • 0

#38 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 7:21

Lidičky co blbnete stejně všichni jednou umřem.Teď si ale užívejte života a až to jednou přijde tak jen buďte statečný.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#39 luckylacky

luckylacky

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2009 - 5:14

fanfulik napsal/a:
všichni jednou umřeme a pokud bude konec světa,tak aspoň všichni najednou.A jestli je nějakej život po životě,tak tam aspoň nebude nuda když tam budem všichni.Mají tam někde kešky?

:D:D:D
  • 0

#40 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2009 - 7:16

Benjo5 napsal/a:
No jo, už se nám to blíží.
Celé mládí si říkám, že jestli přežijem ten rok 2012, tak už všechno. No každopádně 21.12.2012 asi vyjedu někam za město, abych kdyžtak ty vodíkovky neměl z první ruky.... ;-)


Aspon stihneme jeste posledni event 12-12-12 (urcite zase multi event) :):)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama