Přejít na obsah


Fotka

Cyklonavigace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 16 September 2009 - 14:20

Mám prosbu, kolega má 60tiny a je vášnivým cyklistou. Rádi bychom mu zakoupili "cyklonavigaci" cca do 4-5.000,- Kč, která by v sobě obsahovala i cyklo popř. turistické mapy. Nemá PC a vzhledem k věku se s tím už asi ani nebude učit. Můžete něco doporučit?
  • 0

#2 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 16 September 2009 - 15:48

V podstate bych doporucil jakoukoliv turistickou navigaci s drzakem na kolo. Vzhledem k udavanemu cenovemu rozpeti bych jako nejlepsi pomer cena/vykon videl Garmin eTrex Legend HCx (ty pismenka jsou dulezity!) s cenou tesne pres 4 tisice vcetne TOPO map - barevny displej, moznost vlozit kartu s mapami, pomerne presny cip - tyhle tri body jsou nejvetsi vyhody oproti klasickemu Legendu (napr. co rozdaval Mountfield). Myslim, ze pro cyklistu neni elektronicky kompas a barometricky vyskomer dulezity, takze neni potreba shanet vyssi model Vista HCx. Garmin nabizi i cyklistickou radu Edge, ale tam je cena ponekud vyssi.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#3 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 16 September 2009 - 16:07

Díky za odpověď taky jsem po tom pokukoval, ale protože s těmito mašinkami nemám zkušenost, tak jsem se raději pozeptal. Ještě jednou díky
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama