Přejít na obsah


Fotka

GCzII na HTC Touch Pro 2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Valesovci

Valesovci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 21 September 2009 - 15:03

Ahoj mam tu problem. Kdyz jsem si nainstaloval program GCzII na muj HTC Touch Pro 2 a snad vsechno nastavil ( logo vpravo dole je barevne takze je GPSka "aktivovana" ) a kliknul u jedny kesky na GPS Monitor tak mi to neukazovalo smer ani nic jinyho. Chtwl bych se zeptat co musim udelat, aby me to "navadelo" smerem ke kesce.
  • 0

#2 nismo44

nismo44

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 22 September 2009 - 19:44

Ahoj, ked mas otvorenu kes a kliknes na GPS monitor, tak by sa suradnice kese mali automaticky zobrazit ako ciel v tom monitore. Pripadne mozes skusit Menu a pak Set Cache Location. Odporucam precitat si clanok na http://windows-phone...m/aplikace/gcz/ kde najdes dobry popis tejto aplikacie. ps okrem barevneho loga musis mat pod napisom NICQUE (ktory je vedla loga) niektore ciarky modre. To znamena ze GPS je fixovana, tj az vtedy ti gps monitor ukaze cestu.
  • 0

#3 latcarf

latcarf

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 26 November 2009 - 22:10

Zdravím, pořeboval bych poradit, jak GCzII nainstalovat na HTC Touch Pro2. Když sosnu archiv s koncovkou cab, tak při otvírání jej chce HTC nastavovat jako grafický motiv telefonu. Když archiv rozbalím na PC a přenesu do HTC, tak v tomto adresáři zase nikde není žádný .exe, kterým by se aplikace nainstalovala. Prosím poraďte jak na to. Předem díky.
  • 0

#4 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 27 November 2009 - 7:44

CAB je ale instalační balík pro WinCE. V tvém případě nemůže jít nainstalovat vůbec nic. Musí tam být nainstalováno něco, co přepsalo asociaci s touto ext.

Koukni do registrů do větve:
[HKEY_CLASSES_ROOT\cabfile\Shell\Open\Command]

Tam by mělo:
"wceload.exe \"%1\" /nodelete"

  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#5 latcarf

latcarf

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2009 - 22:12

Ano, je jasné, že asi nějak blbne asociace s instalerem. Jak se ale v HTC dostanu do registrů? Mimochodem mám ho (HTC) asi týden a ještě s ním nejsem moc kamarád. Nic jsem tam zatím neměnil ani neinstaloval, tak se divím že to nejede (instalace .cab souborů, všude na netu píšou, tapněte v průzkumníkovi na soubor .cab a program se nainstaluje ale tady nic). Pro pořádek je tam Windows mobile 6.5
  • 0

#6 latcarf

latcarf

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2009 - 22:39

Tak problém vyřešen. Nainstaloval jsem si Total commander pro Pocket PC, takže jsem nespoléhal na defaultního a debilního průzkumníka a vidím, že domnělý soubor nemá koncovku cab jak jsem myslel ale tsk (netuším proč se ale změnila). Tak jsem to přejmenoval na cab (toto průzkumník neumí, tedy měnit koncovku) a už to jede jako po másle. Přesto díky moc za radu (podnět).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama