Přejít na obsah


Fotka

co stím


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
13 odpovědí na toto téma

#1 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 10:59

Mám problém na jedné mé kešce je tam jasně určené místo kde zaparkovat ale kačeři toto místo nerespektují.Parkují až na konci asfaltky která ústí v polní cestu která je ale dost frekventovaná.Mazat logy nesmím a jiné postihy neznám.Kačer který zaparkuje mino určené místo si zkrátí chůzi asi o 300m. Tak a teď co mám dělat?
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#2 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 11:15

Skoro krajní řešení: třeba změnit na mystery a na místo, kde se má parkovat schovat micro se souřadnicemi.
  • 0

#3 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 11:22

marekd napsal/a:
Skoro krajní řešení: třeba změnit na mystery a na místo, kde se má parkovat schovat micro se souřadnicemi.


to nepomůže, pak sednou do auta a stejně 300 m popojedou....
tohle asi nemá řešení:(
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#4 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 11:22

marekd: :D:D:D to mu se říká naivita ;) vysednout z auta a hned do něj zas nasednout přece není žádnej problém mwh: tohle asi nemá řešení. Kromě archivace kešky.
  • 0

#5 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 11:33

abakus napsal/a:
tomu se říká naivita vysednout z auta a hned do něj zas nasednout přece není žádnej problém

ty, jo, tak to by mě fakt nenapadlo:-) ale je pravda, že jsem byl na jedné keši, která byla v přírodě, na kopci, mezi stromy, vedla k ní jen pěšina a kačer xy se v logu chlubil, že ji se svým 4x4 dal drive in... takže takové jen tak něco nezastaví...:(
  • 0

#6 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 11:39

Ti poradím. Se na to vykašli a nech je jezdit kam se jim zachce. Uvidíš jak se dušičce uleví.
  • 0

#7 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 11:48

Pokud se jedná o veřejnou cestu, kde není zákaz vjezdu, tak to pustit z hlavy - není to tvůj problém. btw jak moc je cache navštěvovaná? Skutečně je jedno - dvě auta za týden takový problém? Jinak kdysi jsem podobnou věc konzultoval - výsledkem byla multina o třech stage, sice krátká a jednoduchá, ale vedoucí přes nesjízdné místo (takže kačer to musel chtěnechtě obejít pěšky).
  • 0

#8 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 12:16

Myslím, že nejsi zodpovědný za to, jak se kdo ke kešce dostane. Napsal´s svoje do listingu, tak to stačí. Lenochodi si takhle popojíždějí i na houby a na borůvky, sportovci holt táhnou od nádraží. Buď rád, že jedou aspoň po cestě, dneska Tě může 4kolka přejet i při bivakování pod smrčkem ... :@
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#9 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 12:27

mwh napsal/a:
Mám problém na jedné mé kešce je tam jasně určené místo kde zaparkovat ale kačeři toto místo nerespektují.Parkují až na konci asfaltky která ústí v polní cestu která je ale dost frekventovaná.Mazat logy nesmím a jiné postihy neznám.Kačer který zaparkuje mino určené místo si zkrátí chůzi asi o 300m. Tak a teď co mám dělat?


nic. :) jaky je problem nechat je na asfaltu zastavit az dal kde chteji. je tam malo mista nebo zadne? to uz je ale kazdeho ridice vec, jestli si pripadne necha odrit auto, nebo rozbit papulu, ze nekoho blokuje - idealni misto jsi jim doporucil. kdyz se drzi na asfaltu - coz teda sam pises - tak bych to absolutne neresil.
  • 0

#10 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 12:41

mwh: Tak a teď co mám dělat?

Předně příště pojmenovat vlákno nějak šikovně, třeba "parkovací souřadnice", nebo "parkují jinde". Co se týká dotazu, tak ty jako owner můžeš jen parkování doporučovat, omezit ho můžou jen dopravní značky. ;)
  • 0

#11 reptile1269

reptile1269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 12:42

Červeně velkým písmem napiš na začátek listingu vysypal jsem na cestu hřebíky :D
  • 0

#12 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 12:48

Jen upozornění - tohle vlákno je v sekci reviewer a o každém novém příspěvku chodí reviewerovi mail. Takže pokud nechcete říct nic konkrétního, neplkejte, jinak bude Pepa zase naštvanej ;)
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#13 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 12:54

Teď koukám, že máš v listingu 2 doporučená místa. V tom případě bych tam nechal jen to druhý.
  • 0

#14 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 20:15

KURNÍK ŠOPA už zase!!!
Autor se ptá ve fóru Reviewer, čili se ptá REVIEWERŮ a ne ostatních kačerů! Zase z toho mám skoro 20 mailů rádobyodpovědí všech možných kačerů - kdyby jsme měli tolik reviewerů jako je zde v nediskusivní skupině diskutujících, to by se schvalovalo :)
Ale k tématu - dávám ostatním za pravdu, toto pravidla neřeší a ani si neumím představit jak by to řešila, to je spíše o svědomí každého lovce. Tato situace se stává na mnoha keších, i já na svých založených jsem už v lozích objevil info "pěkná drive-in" u keše na louce a pak tam opravdu našel vyjeté koleje, no zkrátka někteří kačeři jsou moc LÍNÍ, to zde klidně naplno řeknu. Hra GC je přeci hlavně o pohybu, aby se člověk prošel, projel na kole apod., dovézt si zadky opravdu ke každé keši, tj. i k takové která není v drive-in terénu, to je podle mého soukromého názoru degradace původní myšlenky hry, se kterou v r.2000 v USA byla založena první kešule - právě aby se každý cestou za ní dostal na vzduch...
No ale to bylo jen mé zamyšlení - jak říkám je to na svědomí každého. Pokud se budou kačeři chovat macešsky k přírodě, pak to opravdu bude velmi špatné... Autor opravdu může snad jen stížit keš tak, aby měla tolik stagí nepřístupných autem, že už by se popojíždění (tj cesta od auta ke každé stagi) nevyplatilo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama