Přejít na obsah


Fotka

Kosíř a okolí neděle 11.10.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 jfvachovi

jfvachovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 14:28

V neděli 11.10. bychom rádi vyrazili do Čech po Kosířem a potom pokračovali přes Velký i Malý Kosíř do Slatinic. Chtěli bychom zkusit i tuto wherigovku: GC1A6B3. Na našem MDA se nám ale nepodařilo rozchodit žádný wherigo player. Proto se ptáme - neměl by někdo s přístrojem podporujícím wherigo chuť se k nám přidat? :) Na té wherigovce netrváme, takže uvítáme i společnost, která takovým přístrojem nedisponuje :).
  • 0

#2 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 14:55

Pokud mate mobil s BT tak si stahni OpenWIG, v posledni verzi je jiz s nim tato wigovka odehratelna, byli jsme tam ted v patek..
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#3 jfvachovi

jfvachovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 16:42

OpenWig jsme zkoušeli v létě. Program se rozběhl, cartridge se taky otevřela, ale nechtělo nám to komunikovat s GPS a vůbec jsme nepřišli na to, kde je problém... Každopádně díky za radu, tu novou verzi můžeme zkusit a uvidíme.
  • 0

#4 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 16:47

No já bych se možná zastavil na to Whereigo. Mám teda ale jen 60CSx a ta ho neumí. Na Kosíři mám kešku odlovenou, akorát mi chybí pomník toho spadlého vrtulníku a Kosířský poklad. Pokud bych se zastavil tak bych přijel na kole a přidal bych se k Vám asi jen na to whereigo. Nevadí? A neslibuju to na 100% uvidím jak na tom budu s časem.
  • 0

#5 jfvachovi

jfvachovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 16:56

To hrasek: v pohodě. Doufám, že se nám podaří do té doby rozchodit OpenWig, případně, že seženeme někoho, komu wherigo běží :). Je to ještě celkem časově vzdálené, tak se můžeme domluvit nějak těsně před tím víkendem.
  • 0

#6 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 17:00

Jasné domluvíme se těsně před.
  • 0

#7 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 19:11

Vámi uvedenou Wherigo keš jsem absolvoval minulý víkend. Byla to má první zkušenost s tímto typem keší. Použil jsem GPS OREGON 400. Co Vám mohu doporučit: Po každém kroku ukládejte pozici. Dvakrát se mi to v průběhu hry seklo. A musel jsem začínat odznova. V blízké době (dle počasí, času a možností) se chystám na nedalekou GC1BH7X. Možná se ke mě přidá pár mých kolegů.
  • 0

#8 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 20:02

Nemuzu nez nepochvalit Matejcikuv OpenWIG, na zadne z peti projitych mi nikdy sebemensim zpusobem nezatuhl, takze ukladat me na Kosiri ani nenapadlo :-).
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#9 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 21:39

PabloM64 napsal/a:
Vámi uvedenou Wherigo keš jsem absolvoval minulý víkend. Byla to má první zkušenost s tímto typem keší. Použil jsem GPS OREGON 400. Co Vám mohu doporučit: Po každém kroku ukládejte pozici. Dvakrát se mi to v průběhu hry seklo. A musel jsem začínat odznova. V blízké době (dle počasí, času a možností) se chystám na nedalekou GC1BH7X. Možná se ke mě přidá pár mých kolegů.


Kdyžtak dej prosím vědět až na ni půjdeš. Nemám žádný přístroj na wherigo takže bych se rád přidal jestli můžu. Bydlím pár km od tama ale přes týden nebývám doma.
  • 0

#10 jfvachovi

jfvachovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 21:05

hrasek napsal/a:

PabloM64 napsal/a:
Vámi uvedenou Wherigo keš jsem absolvoval minulý víkend. Byla to má první zkušenost s tímto typem keší. Použil jsem GPS OREGON 400. Co Vám mohu doporučit: Po každém kroku ukládejte pozici. Dvakrát se mi to v průběhu hry seklo. A musel jsem začínat odznova. V blízké době (dle počasí, času a možností) se chystám na nedalekou GC1BH7X. Možná se ke mě přidá pár mých kolegů.


Kdyžtak dej prosím vědět až na ni půjdeš. Nemám žádný přístroj na wherigo takže bych se rád přidal jestli můžu. Bydlím pár km od tama ale přes týden nebývám doma.


My bychom se kdyžtak taky přidali :). Jinak pořád trvá naše původní výzva...
  • 0

#11 Inin_CZ

Inin_CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 22:19

jfvachovi napsal/a:

hrasek napsal/a:

PabloM64 napsal/a:
Vámi uvedenou Wherigo keš jsem absolvoval minulý víkend. Byla to má první zkušenost s tímto typem keší. Použil jsem GPS OREGON 400. Co Vám mohu doporučit: Po každém kroku ukládejte pozici. Dvakrát se mi to v průběhu hry seklo. A musel jsem začínat odznova. V blízké době (dle počasí, času a možností) se chystám na nedalekou GC1BH7X. Možná se ke mě přidá pár mých kolegů.


Kdyžtak dej prosím vědět až na ni půjdeš. Nemám žádný přístroj na wherigo takže bych se rád přidal jestli můžu. Bydlím pár km od tama ale přes týden nebývám doma.


My bychom se kdyžtak taky přidali :). Jinak pořád trvá naše původní výzva...



Trochu nad tím taky přemýšlíme. Rádi bychom vyzkoušeli našeho téměř nového "člena rodiny" :) Oregona 400t optimálně na GC1A6B3. (Zámecký park v Čechách pod Kosířem) a případně nejen tam.
Ta truhla šíleného vědce je dle ohlasů je hodně dobrá - tady však vzhledem k promořenosti lokality klíšťaty a našim letošním peripetiím s těmito tvory, bychom plánovali odlov v chladnějším období. Celkem 2 x dospělí + 2 x terenizováni georobotci
  • 0

#12 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 22:24

A nechcete si radši koupit repelent a jít tam hned v tuto sobotu? B)
  • 0

#13 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2009 - 6:21

Truhly bych se nebal, byli jsme tam vic jak pred mesicem a kliste ani jedno.
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#14 jfvachovi

jfvachovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2009 - 12:19

Podle počasí v posledních dnech právě začíná chladnější období :D.
  • 0

#15 Inin_CZ

Inin_CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2009 - 15:03

Ale aktivita zlých klíšťat roste :o. http://www.chmi.cz/m...k/klistata.html Jasně, pokud bude dobrá skupina, tak se nebráníme ani Truhle. Sami nevíme co máme od Whereigo čekat a rádi budeme řešit kolektivně. Termín 11.10. nám vyhovuje, třeba se přidají další ;) - Hrasek, PabloM64.... V rámci času a možnostech provozu našich dvojčecích georobotků bychom také rádi v oblasti odlovili toho více.
  • 0

#16 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2009 - 19:09

Jak jsem psal, chystám se na keš: "Truhla ...". Předběžně uvažuji o této sobotě 3.10. Na výchozí souřadnice bych asi dorazil na kole. Zda to bude dopoledne nebo odpoledne ještě nevím. To bych upřesnil. Bude-li mít kdokoliv zájem, můžete se přidat. Byla by to má teprve druhá Wherigo keš, tak každá zkušenost se hodí. Poté bych rád pokračoval k "Hanáckému remízku" a dále podle času. Klíšťata ignoruji a doufám, že stejně se budou chovat i ony ke mně. ;) Pokud ne - mám repelent! B)
  • 0

#17 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2009 - 19:34

Pokud se chystas na Truhlu s kolem, tak pocitej s tim, ze tak tretinu cesty ho potahnes na zadech.
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#18 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2009 - 19:42

EmbreOnyx napsal/a:
Pokud se chystas na Truhlu s kolem, tak pocitej s tim, ze tak tretinu cesty ho potahnes na zadech.


:o
Že bych, vyjímečně, použil auto?
Nebo své kolo ponechám v lese? - Už jsem to tak párkrát řešil.
Promyslím to.
:|
Díky za radu!
:)
  • 0

#19 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2009 - 19:49

Minimalne do poloviny se da fungovat po lesnich cestach, s dobrou mapou a pri nepreferovani volby "primo za sipkou" snad i do trictvrtin, konecna faze uz zrejme dost dobre obejit po cestach nejde. Pokud vas pujde pohromade vic neni kolo vyhoda, pokud pujdes sam tak se tim odvov urcite urychli.
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#20 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 8:37

Předběžně to vidím tak, že v sobotu 3.10.09 okolo 10:00 až 10:15 přijedu vozem na výchozí souřadnice "Truhly ... ". Budou mne doprovázet dcery TeejA95 a Magi98 a pravděpodobně i kolega Luba66 a Mikyfred. Kdo má zájem, může se přidat.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama