Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Smartcomgps


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 kobowski

kobowski

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 15:55

Ahoj, potřeboval bych poradit se smartcomgps. Jde do nej nejak dostat od kazde kesky jen jeden waypoint (ten co se zobrazuje na mape gc.com)? Zkousel jsem to takhle: importoval jsem PQ do Geogetu a odtud export do wpt s tim ze jsem odfiltroval pridane waypointy, ale stejne se mi u multi zobrazujou vsechny stage a u spousty kesek i ruzny mista na parkovani atd. Nazvy jsou tak dlouhy, ze to je skoro nepouzitelny, da se v tom orientovat jen pri velkym zoomu. Plus mam jeste jeden blbej dotaz na Trekbuddy, nepodarilo se mi spustit navigaci na bod, je tam nekde nejaka sipka? Jediny co se mi podarilo, ze mi to ukazovalo vzdalenost a psalo azimut, ale s obnovou tak jednou za 20s. A posledni otazka: v jakym formatu exportujete z geogetu do Trekbuddy a SmartGPX? Jaky je rozdil mezi jednotlivymi formaty GPX?
  • 0

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2009 - 16:14

Takže do SmartComGPS exportujeme body ve formátu .wpt
Abys tam dostal jen jednotlivé body, musíš si upravit exportní makro tak, aby neexportovalo přidané waypointy, případně ještě upravit formát popisů jednotlivých zobrazených bodů. Já osobně to exportuji komplet a je to. Občas mě dlouhé názvy trápí, ale nijak zvlášť to nevadí. Možná si je někdy nějak zkrátím :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama