Přejít na obsah


Fotka

Jak na změnu z tradiční na multi ?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2009 - 16:22

Zdravím,
odpověď jsem hledal ale nenašel. Pokud někde je, tak se omlouvám, že se ptám znovu.

Chtěl bych změnit typ keše z tradiční na multi. Jednalo by se o změnu výchozích souřadnic, listingu a samozřejmě i reálného uložení krabičky.
Původní "téma" keše by zůstalo zachováno, jen by se změnilo výše uvedené.

Jak přesně mám postupovat, aby nebyli nějaké zmatky. S čím přesně se mám na reviewera obrátit?

Díky za odpověď.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#2 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2009 - 16:35

Ačkoli je to dotaz na reviewery, dovolím si odpovědět. V tomto případě je asi lepší původní keš archivovat a založit úplně novou. Jinak je možné požádat reviewera o změnu typu keše a zbytek už můžeš opravit sám.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#3 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2009 - 17:28

LudekV nemá tak docela pravdu - pokud je téma keše i lokalita zhruba stejné, není důvod jednu rušit a zakládat jinou. Naopak - změna tradiční na multi je jednou z nejčastějších, kterou po nás kačeři chtějí, a to potom, kdy je původná tradička opakovaně vymudlena, nebo již místo není ideální (nepořádek...) - pak z toho udělají multi, kdy blízko původní tradičky je start, kde se něco spočte, no a keška je o kus vedle, čímž se zachová téma (start zůstává) a keška je na novém lepším místě. Čili napiš reviewerovi dle kraje, kam spadáš, typ není problém změnit.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama