Přejít na obsah


Fotka

Aplikace pro Symbian??? Přestalo jet Locify!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#1 Fety

Fety

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 9:23

Ahojte... chtěl bych poprosit jestli znáte jakýkoliv program na GC pro symbian, tak ho sem napište a třeba něco o něm.... Já jsem do teď používal Locify, ale z ničeho nic nejdou stáhnout keše z netu a napíše to chybu a pak ju to hlásí furt... několikrát přeinstalováno a furt to samé...kámošovi také... Hledám nějakou aplikaci, která by se vyrovnala Locify... Zatím jsem našel jen Geocaching live která se mi hodně líbí, ale je absolutně nepřesná!!! Posílá mě třeba o 50 metrů na druhou stranu a to se nedá prostě naviguje úplně jinam nechápu to.... Teď jsem si ještě sosnul Handy Geocaching tady na fóru a vypadá to použitelně zatím, ale je to takové jednoduché a nejsou tam mapy... Kdyby tak byl nějaký program něco mezi Locify a GClive... Prosím napište mi třeba prgramy a zkušenosti at mohu vyzkoušet anebo vyřešit problém s tím Locify... nedělá Vám to taky? Díkec
  • 0

#2 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 10:16

Ahoj, tobě taky přestal fungovat Locify? Doteď jsem myslel, te sem jedniný. Nikdo nic nereklamuje ;-)))
  • 0

#3 Fety

Fety

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 10:28

Jo ani kamošovi nefrčí...net v locify funguje, ale jak zadám nick a heslo prostě to trvá dlouho a asi to nekomunikuje s geocaching.com Snad se přidají i další...dost mě to štve a nevím v čem je problém!!!
  • 0

#4 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 10:34

Nevím jak starší verze u kterých nešly v poslední době google mapy, ale nejnovější verze 1.5.9 mně taky přestala fungovat. Mapy jedou v pohodě. Osobně jsem o tomto problému psal Destilovi, tak musíme počkat co bude. :(
  • 0

#5 Fety

Fety

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 10:42

Sem rád, že nejsme sami...asi to bude globální problém... snad se brzo vyřeší...Jak budete něco vědět tak napište
  • 0

#6 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 11:03

V jaké verzi to nejede? V té nové nebo už i starší verze nejdou?
  • 0

#7 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 11:15

Nojo, v té předposlední a poslední. Myslím, že php hledej naráží na nějakej problém na gc.com, snad vydá autor patch. Když ne, nevím, co bych lepšího použil do symbianu
  • 0

#8 Fety

Fety

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 11:27

Taky mě to nejelo v té předposlední, tak jsem sosnul novou a taky nic... Ty předešlé verze nevím...
  • 0

#9 Fety

Fety

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 11:53

Tak poraď nějakou aplikaci, která je lepší než Locify? Jediná která se vyrovná je Geocaching live, ale to je tak nepřesný, že to asi nepoužívá interní GPS a valí jen přes data čímž je to na prd celé...
  • 0

#10 Fety

Fety

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 12:31

Aha od tebe se toho asi moc nedozvím co? Opravdu smysluplný příspěvek...
  • 0

#11 broookolice

broookolice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 12:49

Já občas používám geocaching live a pohoda :o) jinak starý dobrý handy :o) B)
  • 0

#12 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 12:55

Fety napsal/a:
Teď jsem si ještě sosnul Handy Geocaching tady na fóru a vypadá to použitelně zatím, ale je to takové jednoduché a nejsou tam mapy

Tak si stáhni hendygeocaching arcao edition, je tu na o něm někde vlákno, je tam spousta vylepšení, mimo jine i mapy. Já ho používám a je super:)
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 13:34

Locify na geocaching nebyl nikdy žádná sláva. Jednoznačně mohu doporučit jako odpovídající náhradu (bez map) Handy Geocaching AE, případně Trek Buddy.
  • 0

#14 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 20:53

Geocache navigator, ale uz neni zadarmo...
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#15 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 21:20

Došla mi zpráva od Destila ohledně funkčnosti Locify. Cituji: Dobry den, geocaching sluzba nefunguje z duvodu presunu na novy server. Az to bude opravene, informuji vas. David Vavra Nezbývá nám zatím nic jiného než čekat...
  • 0

#16 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 7:38

Už to frčí a můžu i logovat? No to je squělé !!!
  • 0

#17 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 8:14

Tak ja teda nevim ale me to nejede ::o:o:o HTTP Error 504: Gateway Timeout The server, while acting as a gateway or proxy, did not recieve a timely response from the upstream service it accessed in attempting to complete the request :( Locify verze 1.5.9
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#18 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 8:32

Tak edit po zaktualizování geocaching služby už to frčí jen mám teda pocit že to logování nálezů nefunguje tak jak má ... log se sice na geocaching.com objeví ale neobejví se u té keše ! A přimlouval bych se za to aby se logovalo spíš jen field note ;)
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#19 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 10:20

Vim jak funguje FIELD NOTES B) ale rikam ze nefunguje to přidávání logu z locify ted jsem to testoval se podivej z locify zalogována NOTE na moji keši link na log zde http://www.geocachin...88-df8a73a90c1e a vidim ji i ve svém profilu ale u keše
GC1WXDH v seznamu logu neni NIC :o
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#20 hi.petr

hi.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 10:32

Ale je :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama