Přejít na obsah


Fotka

Aplikace pro Symbian??? Přestalo jet Locify!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#21 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 10:37

Já ho taky vidim. Zkus obnovit načtení stránky v prohlížeči
  • 0

#22 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 11:22

Beru z5 log vidět je nicméně se zobrazil až po cca 15 minutách tak nevim kde nebo proč to zdržení :-) tak hlavně že to funguje :-)
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#23 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2009 - 8:11

Brzo vyjde nová verze Locify, kde již má být logování i ze stažených keší a opraveny chyby. Dále mám potvrzeno, že bude v dalších verzích i hledání podle GC. :)
  • 0

#24 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2009 - 22:15

Ahoj, vydal jsem novou verzi ktera fixuje chybu kdy nefungovaly odkazy z offline kesi. Ufaak dodelal logovani kesi i u offline kesi, pracuje na vyhledavani podle waypointu.
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#25 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2009 - 12:49

Tak. Je na světě nová verze Locify 1.5.10. Není úplně bez chyb, ale je použitelná. Chyby jsem už nahlásil Destilovi, tak uvidíme. Chyby na které jsem zatím narazil: -po stažení a uložení keše a následném zmáčknutí tlačítka "Zpět" vypíše aplikace chybu. Musí se najet do menu a dát "Domů" a pak najet do stažených keší, nebo dát nové hledání. -pokud tvoříme nový waypoint a máme zapnutou GPS a není signál napíše to oznámení. Při potvrzení tlačítkem "OK" se vrátíme zpět do uložené keše. Což je dle mně nežádoucí pokud jsme ještě neuložili pracně vypsané souřadnice. -no a ještě jeden poznatek při vytváření waypointu: pokud píšete název nebo popis, tak nedávejte mezeru, ale použijte mezitím nějaký znak, např. podtržítko (_). Pokud dáte mezeru vyhodí to chybu. Logování funguje, mapy taky. Zkoušejte.
  • 0

#26 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2009 - 10:38

Od dnešního dne nefunguje Locify. Píše to chybovou hlášku "Žádné cache v tvé blízkosti". Cituji odpověď od "ufaak" z jiného fóra: situace je takova, ze bez jakehokoli zasahu z moji strany zacaly ze serveru geocaching.com chodit odpovedi s nulovou delkou. HTML kod stranky v teto odpovedi proste chybi. Tim padem z nej nemuzu vytahnout potrebne informace. Takze musim nejdriv zjistit proc se tak deje, a nasledne sjednat napravu. A protoze nejenom geocachingem ziv je clovek, budu se tim zabyvat az odpoledne. Pak napisu co a jak. Zatim si myslim, ze to bude chtit zmenu hostingu (nebo aspon nejakou proxy). :(
  • 0

#27 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2009 - 11:27

Locify už zase funguje, ale nevím kam se mi posílá log, který jsem odeslal už min. před 24 hodinami.. U keše rozhodně není. Může to někdo ješte testnout?
  • 0

#28 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2009 - 12:30

jirifno napsal/a:
Locify už zase funguje, ale nevím kam se mi posílá log, který jsem odeslal už min. před 24 hodinami.. U keše rozhodně není. Může to někdo ješte testnout?

Včera jsem taky zkoušel logovat rovnou z terénu... odešle se to, bohužel u keše se neobjevil ... zmizel
  • 0

#29 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2009 - 0:19

No a divali jste se sem? Neni to nahodou jen fieldnote?

http://www.geocachin...fieldnotes.aspx
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#30 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2009 - 9:06

Ano. I do field note jsem se díval. A nic tam nebylo. Po různých testech jsem zjistil, že log se odešle, ale pouze u stažených keší. Ne u uložených. Problém nahlášen.
  • 0

#31 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2009 - 19:18

Logování už funguje. A to jak ze stažených, tak i uložených keší. Zatím ještě setrvává problém s waypointem. Viz. výše.
  • 0

#32 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 18:18

K dnešnímu dni již aplikace Locify funguje. Logování i ukládání waypointu je funkční. Vyzkoušejte.
  • 0

#33 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 19:00

Doporučuji chyby řešit ve foru support (at) locify (dot) com spíše než zde. Pokud jde o Locify samé, i přes tyto zádrzele jde podle mého názoru o jednu z nejefektivnějších aplikací pro mobile geocaching a autorům za vývoj patří velký dík!
  • 0
nás a naše geopříhody naleznete na www.rrota.cz

#34 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 19:09

rr napsal/a:
Doporučuji chyby řešit ve foru support (at) locify (dot) com spíše než zde.
Pokud jde o Locify samé, i přes tyto zádrzele jde podle mého názoru o jednu z nejefektivnějších aplikací pro mobile geocaching a autorům za vývoj patří velký dík!


Ano. Všechny problémy je dobré řešit na podpoře aplikace. Dnes jsme tam dořešili některé problémy.
Pro mně osobně vždy bylo, je a doufám že bude přijatelnější Locify. A to i v době, kdy nemělo logování. Největší přínos, alespoň pro mne, je online zobrazování moji polohy a navigace.
  • 0

#35 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 8:50

K dnešnímu dni oznamuji, že aplikace Locify verze 1.5.10 už umí nejen logovat, ale i vyhledávat podle klíčového slova a GC kódu. Testujte a užívejte. ;)
  • 0

#36 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 13:13

Ano mohl. :) V aplikaci Locify byly nějaké drobné chybičky, které se v této době snažíme odstranit. Proto došlo k navrácení původní verze, která fungovala. Věř, že bude líp. :D Pokud chceš, tak si přidej službu z odkazu z adresy: http://locify.com.se...Caches/service/ a budeš potěšen. :D Doufám, že finišujem a v co nejbližší době to půjde normálně.
  • 0

#37 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 14:52

Nechápu proč používáte Locify, když existuje Geocaching Live? Co to umí navíc?
  • 0

#38 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 17:07

Witko&Wendy napsal/a:
Nepůjde. Děláte tam fatální chybu. Kdyz tak ti to napíšu soukromu zprávou. Locify nikdy nebude aplikace na kešovaní pokud se budete ubírat tímto směrem


Já jsem pouze tester. Bylo by vhodnější si postěžovat tady, kde se to vše řeší:
http://groups.google.com/group/locify
  • 0

#39 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 17:08

chupito napsal/a:
Nechápu proč používáte Locify, když existuje Geocaching Live? Co to umí navíc?


Tuto aplikaci moc neznám. Jednou jsem ji zkoušel, ale moc mi nevyhovovala.
  • 0

#40 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 19:48

Kdo máte zájem, tak na světě je opravená aplikace Locify s možností logování a hledání podle GC a klíčového slova.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama