Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

výměna GC a TB


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 Harrry

Harrry

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 12:40

Nedávno jsem slyšel, že když z keše beru TB nebo GC nemusím za něj nic vyměnit. Že když to je putovní předmět, tak jej stačí vzít, a ne vyměnit. já osobně si myslím že je výměna lepší. Jak to teda doopravdy je? Díky ;)
  • 0
když jsem se tu zkoušel podepisovat prupiskou, tak mi to nešlo...:-D

#2 Fridmen

Fridmen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 12:45

TB a GC jsou trackovatelné předěty, které po vyjmutí musíš zase vložit do jiné keše a tento úkon zalogovat. Za tyto předměty se v keši nic nenechává. A vůbec, kdyby jsis přečetl pravidla..... :@
  • 0
Sedíš- li jednou půlkou na rozpálených kamnech a druhou na kuse ledu, je ti statisticky velmi příjemně.

#3 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 12:51

Harrry napsal/a:
Nedávno jsem slyšel, že když z keše beru TB nebo GC nemusím za něj nic vyměnit. Že když to je putovní předmět, tak jej stačí vzít, a ne vyměnit. já osobně si myslím že je výměna lepší. Jak to teda doopravdy je? Díky ;)

Slyšel jsi to dobře. Pokud to však za něco vyměníš, nic nepokazíš a bude ti to připsáno ke geodobru. Ovšem v případě opačném, kdy TB nebo GC do nějaké keše vkládáš, neměl bys to měnit za jinou věc, než je opět TB nebo GC a to z toho důvodu, že to vlastně není tvoje, jen to přenášíš. ;)
  • 0

#4 m4rkus

m4rkus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 16:28

Přesně tak, já tohle porušil a vzal za vložení TB CWG. Teď jsem už ale chatřejší..
  • 0

#5 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 19:03

:(Další zbytečné téma...přečti si pravidla a uvidíš:P
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama