Přejít na obsah


Fotka

Import cachi do seznamu, vice jak 200 cachi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 18:02

Ahoj, chtela bych Vas pozadat, jestli nekdo nemate poneti, jakou chybu delam. Prekrocila jsem hranici 200 cachi, 200 cache bez problemu tu jsem importovala do seznamu jako vzdy, ale dalsi nad 200 mi nejdou importovat, vyuzivam Internet Explorer, davam ulozit pouze html, ale nechteji se mi tam objevit, neresil jste nekdo uz tuto situaci? Dekuji za radu. Monika (moník)
  • 0

#2 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 18:05

Zkus pouzivat Geojarry, je to mnohem pohodlnejsi. Jinak - zadna magicka hranice 200 kesi mi neni znama. V GeoGetu mam pres 16000 kesi.
  • 0

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 7:12

A neni to nahodou limit 200 gpx souboru? Nepises, co pouzivas za GPS, ale garminy maji omezeni na pocty waypointu (napr. 1000 nebo 2000) a pocet souboru s nimi (200). Pokud exportujes kese do GPS jednotlive, pak to odpovida tomu limitu poctu souboru. Doporucuju exportovat GPX soubory s vice kesemi najednou, pak se jich tam vejde treba tech zminovanych 2000. K "hromadnemu" exportu slouzi budto Pocket Query (jen Premium member) nebo ruzne programy (namatkou GeoGet, GSAK, MoZiGo - podle abecedy, aby se nikdo necitil ukrivden ;))
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 14:59

Ahoj, tak abych to vysvetlila, objasnila, upresnila ... jeste se moc ve vsech odbornych technickych terminech neumim pohybovat. jsem zatim basic clen mam navigaci garmin nuvi 550 - ano importuji do ni souradnice cachi, vzdy po jedne, zatim jsem ani nezkousela jestli to jde po vice ... pak navigaci vyuzivam k hledanim a tim konci prace s navigaci zaloguji si kesku na geocaching.com pak pres internet explorer ulozim stranku zalogovane cache a to pouze html zapnu geoget dam importovat (ctr+I) a naimportuji se mi cache, ktere jsem si ulozila ... vsechno chodilo v poradku, jen ted pri 201 a vyssim cisle (nevim jestli ten pocet je nak "magicky") mi napise importuji, dam zobrazit pridane, ale nevidim je tak to je zahada, kterou se ted snazim vylustit, predem moc diky za vase nazory, jiste vsechna doporuceni pokusim vyzkouset a po par pokusech bude vse dobre diky diky moc Monika (Moník)
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 17:27

ne ze bych to ted vice chapal. Ale zadna takova hranice v geogetu skutecne neni. tak by mne spise zajimalo, co rika statistika po importu. Z toho je totiz jasne, co se skutecne pridavalo a co se jen aktualizovalo, protoze uz to v databazi bylo. Kdybys totiz importovala kesky, ktere uz z nejakeho duvodu v databazi mas, tak se ti na 'ukaz nove' neukazi, protoze nejsou nove. ;)
  • 0

#6 Mon

Mon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 8:20

Ahoj,mate pravdu hranice 200 neni, prevedeno na gpx a nebyl s tim zadny problem, ale mou starou metodou pres explorer to nefunguje spravne. diky vsem za radu
  • 0

#7 Tommy-K

Tommy-K

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 12:56

Mě se stává že při importu z uložené html stránky se mi vždy povedlo naimportovat několik kusů keší a pak najednou import a nic nového se nezobrazilo, ale po vypnutí a zapnutí už tam ten nový kousek byl. S programem teprve začínám, ale když se v pořádku zobrazí 5-nebo 10 importů,proč pak najednou nic.netušíte někdo?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama