Přejít na obsah


Fotka

Jak dlouho hrajete geocaching?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#21 Pekycz

Pekycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 20:21

Rok a 2 měsíce, s delší geopauzou;) Pak mě to zase chytlo, teď už nemůžu přestat:)
  • 0
Krušné Hory jsou můj revír :)
Asus MyPal A632N + OziExplorer + BeelineGPS a Nokia 3310c + Handy geocachin + Locify + LD-3W

#22 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 20:23

já rok a půla mám asi 350 keší,možná víc-někam se mi zatoulal papír s kodama odlovených..za provní měsíc jich bylo skoro90, teď už to tak horké není,málo času..ale zase přibývají země...
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#23 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 20:27

Czecho Cowboy napsal/a:
Čtvrtým rokem, těsně pod 600 nálezů.
Nejvíc jsem hledal, dokud nebylo tolik kešek. Poslední dobou na to nemám tolik času, a stávám se svátečním kešerem.

Nápodobně 4tý rok, těsně nad 600 nálezů.A poslední dobou není tolik času.Zlaté časy začátků, když měl člověk radost z každé nalezené keše.
  • 0

#24 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 21:28

Něco přes tři roky, v průměru tak 2 kousky týdně, převážně o víkendech. A proč? Jak to říkal uhlobaron Ptáček: Mne to baví! :D Spíše by byla zajímavá otázka jak dlouho to koho vydrží bavit.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#25 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 21:34

Tsssss, Ty nevis, ze to neni hra? Ja dostavam od GroundSpeaku 10 centu za nalezenou cache a padesatnik za FTF. Je to fuska, ale nam, co to tak delame (je nas vic), se za tech poslednich par let povedlo geocaching u nas docela zpopularizovat, co? ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#26 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 21:44

to dělám přes tři roky rychlostí méně než 1 kešu denně. Líbí se mně to a sbírám cwg
  • 0
PUNK 4 EVER!

#27 eyelet

eyelet

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 21:49

Se Ti to kešuje, když Ti za to platěj.. mě nic nenabídli a zadarmo ani kuře, že jo.. takže budu věčnej mudla B)

hplus napsal/a:
Tsssss, Ty nevis, ze to neni hra? Ja dostavam od GroundSpeaku 10 centu za nalezenou cache a padesatnik za FTF.

Je to fuska, ale nam, co to tak delame (je nas vic), se za tech poslednich par let povedlo geocaching u nas docela zpopularizovat, co? ;)


  • 0

#28 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 21:54

Na gc.com jsem se zaregistroval v roce 2001, kdy jsem se poprvé o geocachingu dozvěděl. A protože v té době by keše v ČR spočítal na prstech i nešikovný dělník na pile, řekl jsem si, že počkám, až jich bude víc. Začal jsem hledat loni :-)
  • 0

#29 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 8:10

tak já lovím skoro třetí rok mám 500kešek ale po je jiná věc
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#30 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 12:10

já od dubna letošního roku... lovím spíš svátečně, pro odpočinek ;) tomu odpovídá i počet ulovených keší, že.. :D
  • 0

#31 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 21:29

7 1/4 roku, od léta 2002. Hodně věcí se proměnilo - a stejně nemám pocit, že by mě to to mělo přestat bavit, tolik odpověď na Aviatikovu otázku. Čísla za tím: Kešuju spíš nárazovitě, po několikakusových sériích, než že bych vyzobával jeden kousek po kousku. Nalezených mám za tu dobu něco ke 1450, založených 24 (z toho počtu jednu v archivu), jednu adoptovanou, asi 8 dalších tak nějak více či méně neformálně na starost. Protože zkratkové, a krátké logy vůbec, nepěstuju (a čtu jen se skřípěním zubů), víc než pár desítek nálezů měsíčně bych nezvládal v reálném čase nebo nanejvýš s menším skluzem logovat, tím je daná moje maximální "výkonnost".
  • 0

#32 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 22:09

Lovím rok a kousek (stav: 231), a beru to zejména jako zpestření výletů. O sobotách chodím s partou, od které pořád "někam" odbíhám (zbytek neloví), přes týden zobu v okolí při odpoledních vyjížďkách na kole. Autem mám všehovšudy 4 kešky a vůbec mě to nebavilo. Přestože na kole nemám extra velký rádius a nelovím zdaleka všechno, tak je pořád ještě v dosahu dost kešek, na které se těším. Děkuji tímto všem zakladatelům na Kladensku.
  • 0

#33 Petrolejka

Petrolejka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2009 - 10:51

Lovím 2 a půl roku ,nedá se to určit kolik týdně / v grafu mi nějaký průměr vyleze /,někde jedu tak nějakou keš cestou odlovím , jednou za čas kešovací víkend v zajímavé oblasti ,ráda luštím mysterky a lovím multiny pokud zaujmou umístěním a zpracováním listingu.Lovím s rodinou na společných výletech ,občas vyrazím i s okolními kačery ,jak je čas :) a ten si vždycky udělám.
  • 0

#34 aladin1111

aladin1111

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 17:54

Ahoj vsichni jsem uplnej novaček,a potreboval bych moc pomoct.Mam nokii N95 myslite ze s tou mi to pujde taky hledat dekuji mooc za pomooc
  • 0

#35 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 18:09

Půjde s Locify nebo Handy Geocaching..zbytek si najdi.. ;-)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#36 aladin1111

aladin1111

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 19:10

Jo dekuju ale nejde mi to rozjet,jsem na to levej
  • 0

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 19:36

Tomaaas napsal/a:
Nápodobně 4tý rok, těsně nad 600 nálezů.A poslední dobou není tolik času.Zlaté časy začátků, když měl člověk radost z každé nalezené keše.


Mam to taky tak, ovsem s tim rozdilem, ze jsem do toho zacal slapat az letos :) Respektive slapat myslim velmi rozumne, zadne geokombajnerstvi se nedela, proste v klidu v ramci prochazek.
  • 0

#38 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 6:44

Hledam od lonskeho kvetna a mam neco kolem 1200 nalezu
  • 0

#39 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 8:26

Hledám od června 2007 a mám taky kolem 1200 nálezů.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#40 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 11:18

Hledáme od května 2005 a máme taky kolem 1200:D A jinak náš první výlet byl 80km autem a 2 kešu, víc jich v dosahu HC nebylo. První 100 po 14ti měsících. První FTF 2 měsíce po založení kešu, když jsme měsíc předtím měli DNF. Jooo to byly časy :P Dneska se rozmýšlíme, jestli pojedeme do lokality, kde se dá ulovit méně než 10 kešu na jeden zátah. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama