Přejít na obsah


Fotka

Lubik junior ve fotosoutezi


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
8 odpovědí na toto téma

#1 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 11:08

Kolegove a kamaradi, prihlasil jsem naseho maleho kacera Lubika juniora do fotosouteze.Dneska je posledni den.Zatim si vede dobre, tak kdyby jste ho podporily, byl bych rad. Nekteri z vas ho znaji, nekdo nas treba jen potkal na keskach a pro ty ostatni aby vedeli komu davali hlas davam odkaz na Lubikovu stranku: EDIT: zamykam
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#2 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 11:45

asi nemám smysl pro kolegáčkovství a kamarádíčkování, takže mě tato výzva moc nebere - po pravdě řečeno mě spíš se*e. asi je toho už moc /takovéto prosby se objevují snad na všech fórech a myslím, že normální člověk by je měl ignorovat, sorry/. no a aby toho nebylo málo, tak ta úvodní stránka /prettybaby/ mě přijde totálně nevkusná, holt jsem na to asi už moc stár /a nebo možná málo/ :)
  • 0

#3 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 11:49

Souhlas s Lerojem - v takovychto soutezich nevyhrava nejlepsi ale ten, kdo ma nejsilnejsi zaludek a nejostrejsi lokty. Divim se, ze "vyhra" timto zpusobem vubec nekoho muze tesit .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#4 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 12:06

Jj takova je bohuzel doba, bez podpory to nejde ani kdyby jsi mel to nejhezci dite na svete (bohuzel) Vsak take nikoho do niceho nenutim, kazdy at hlasuje podle sveho vedomi a svedomi.Uz jsem tu na foru nejaky patek a cekal jsem samozrejme i negativni reakce. Tak pokud to nekoho urazi tak to prosim ignorujte a nevsimejte si toho.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#5 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 13:24

Nic si z toho nedelej - tygr je dost dobrej, mladej vypada taky ze se ma k svetu, tak co vic chtit. ;) Btw. kolik uz ma malej nalezenych kesi? B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#6 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 13:38

Leroj napsal/a:
asi nemám smysl pro kolegáčkovství a kamarádíčkování, takže mě tato výzva moc nebere - po pravdě řečeno mě spíš se*e. asi je toho už moc /takovéto prosby se objevují snad na všech fórech a myslím, že normální člověk by je měl ignorovat, sorry/.

no a aby toho nebylo málo, tak ta úvodní stránka /prettybaby/ mě přijde totálně nevkusná, holt jsem na to asi už moc stár /a nebo možná málo/ :)


hmm, nejhorší je, že to cítím úplně stejně :|
  • 0

#7 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 13:54

Malej s nama na kesky chodi od zacatku tohoto roku, takze jich ma uz kolem 70ti :-) Ostatne je to videt i na fotkach na GC.com v moji galerii.S geokocarkem jsme toho prosli uz opravdu hodne, vytlacil jsem ho i treba na horu Rip a i na jine terenove narocne kesky. Ja sam take nemam rad, kdyz sem nekdo kdo treba ani nema nic s GC spolecneho vpadne a rekne "hele hlasujte pro me jo" to uz tady na foru probehlo nekolikrat.Rekl bych ale, ze to nema se mnou nic spolecneho, ja jsem to tu napsal slusne a rozhodne alespon pro nekolik lidy tady nejsem neznamy. Prave proto jsem i zridil malymu ty jeho stranky, abych ho trochu predstavil a aby kazdy vedel pro koho hlasuje.Dal jsem si s tim praci a tak jsem si rikal, ze to lidi treba oceni. Tak diky vsem kteri nas podpori ;) ;) ;)
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#8 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 14:38

Tak nejak mi trochu unika smysl... mam mu dat hlas ze je nejvic pretty ze vsech soutezicich deti nebo ze ho vozis na kese a pises mu nalezy?
  • 0

#9 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 15:02

Prostě bys nejlépe udělal, kdybys toto vlákno zamknul, protože s přibývajícíma reakcema je čím dál tím víc pravděpodobné, že nasraní geocacheři budou raději hlasovat pro někoho jiného (já už jsem to samozřejmě udělal ;))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama