Přejít na obsah


Fotka

"Mapa kesi" na vlastni domene online


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2009 - 15:50

Mam mensi dotaz ohledne Export -> Mapa kesi. Na localhostu neni zadny problem a funguje to spickove. Je silne navykove mit rozlustenych nekolik mysterek a potom si omezit vyber pouze na finalky a mit super prehlednou mapu. Rikal jsem si, ze by nebylo marne toto mit dostupne online napriklad na vlastni domene. Pokud ovsem soubory uploaduji na web a nactu mapy.html, tak mi vyskoci hlaska o Google API a nespravnem klici. Co jsem se dival do souboru, tak jsem zadny API klic nenasel. Pochopil jsem to tedy spravne, ze na localhostu neni potreba zadny API klic a kdyz by to chtel mit clovek nekde "hozeny", tak si musi nechat od Google vygenerovat vlastni klic? Pripadne pujde to vubec rozchodit tak, jak si predstavuji? Diky za info
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2009 - 16:08

Chapes to naprosto spravne. Pro pouziti na webu si musis nechat pridelit klic a zadratovat si jej do mapa.html. Kazdopadne pozor na to, ze umistenim mapy zaroven zverejnujes i data, ktera se v mape zobvrazuji, vcetne kompeltnich presnych souradnic. Tak aby ses nedostal do rozporu s licenci groundpeaku.
  • 0

#3 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2009 - 19:32

Toho jsem si samozrejme vedom, ovsem: 1) nikdo nezna URL, kde to "pobezi" 2) i tak to bude chraneno loginem
  • 0

#4 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2009 - 19:50

Pak neni problém
  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2009 - 20:26

Takze jsem nadsen. Nechal jsem si vygenerovat API a uz mi to bezi presne jak jsem chtel.

Jestli to dobre chapu, staci mi vzdycky zaktualizovat soubor data_cachi.txt a budou k dispozici vzdy aktualni data.
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2009 - 20:28

Opet to chapes spravne.
  • 0

#7 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 7:55

Skvele :-) a nakonec posledni dotaz. Slo by nejak "zautomatizovat" cely proces? To znamena, na jeden klik nechat vygenerovat data_cachi.txt a uploadovat ho na hosting?
  • 0

#8 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 8:04

Jestli zrovna na jeden klik, to nevim, ale s pouzitim makra Combine to muze byt treba na 2 kliky: 1 klik spusti cachemapu (to Combine neumi) a 2. klik udela zbytek.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 8:06

Nic na to hotove neni. Ale kdyz se podivas do toho souboru, tak jeho struktura je vcelku jednoducha. Pri trose snahy se to da vygenerovat treba exportnim makrem.
  • 0

#10 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 8:26

dotaz z jiného soudku, ale s tímto související. Napadá vás možnost jak skriptem nahrát na web soubor v případě blokovaného ftp? Nejsnažší by bylo přes nějaký webový formulář, ovšem nevím jak ho obsloužit ze strany toho skriptu v GG.
  • 0

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 8:32

HTTPask funkce umi poslat i POST. Chce to jen trosku umet ten HTTP protokol, abys byl schopen spravne vygenerovat parametry k poslani.
  • 0

#12 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2009 - 9:13

Bylo by mi mozne sem aspon prepastovat ty promenne, ktere pouziva prave to Export -> Mapa kesek? At nevymyslim vymyslene. Diky
  • 0

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 11:04

Jeste me napadla jedna vec, proc ve filtru dole nejde "odhodit" zadisablovane cache.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama