Přejít na obsah


Fotka

waypointy


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 10:41

Chtěl jsem se zeptat, zda je nějakým způsobem rozeznatelný jestli byl je waipoint u cache stažený už z listingu nebo jestli je vytvořený uživatelem. Jde mi o jednu věc. Vypočítám si finálku mysterky a vytvořím vinal waipoint. V tu chvíli mě nezajímají původní souřadnice a exportuju si v poích pouze ten final waypoint. Ovšem..pokud už mysterka má v listing FW zadaný a výchozí souřadnice jsou jidne..tak se mi to provede taky. No na mysterkách to zrovna není nejlepší přiklad, protože ty jsou většinou na výchozích. Ale mám to tak i u multin. Někde kde jsem nedošel k finále si to uložim, ale někde kde autor už na multině má WF je to dost na prd, protože já už (díky tomu, že FW má) ukládám jen souřadnice právě FW. No jo, jenže právě v tomhle případě já asi u té multiny budu potřebovat vědět kde začíná .. tak bych potřeboval rozlišit, jestli ten WP je přidaný mnou, nebo jestli je součástí listingu...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#2 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 10:46

pokud má mystery nebo multi zadaný final v listingu, tak je předpokládám bez souřadnic, tím by jsi to měl snadno rozlišit.
  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 10:59

gc.iswaypoint a gc.isuserwaypoint
  • 0

#4 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 11:08

No...tak jsem koukal na ty multiny..většinou to pramení asi z autorových chyb, kdy prostě u pár multin mám final waypoint se souřadnicema, ale v listingu není. Jedinej dobrej příklad jsem našel na STYXu .. má začátek u vlezu a final wpt má na konci (a je v listingu i se souradnicema). Když se mě to teď vyexportuje, tak budu bez souřadnic vstupu...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#5 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 11:10

HaLuMa napsal/a:
gc.iswaypoint a gc.isuserwaypoint


díky
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama