Přejít na obsah


Fotka

Geoskořápky 2009


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
169 odpovědí na toto téma

#161 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 18:43

Tak už je to Mega B)
  • 0

#162 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 18:48

A u sobiku maj jeziska o den driv :D
  • 0

#163 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 19:45

Tak jsem si s tím dal tu práci a zjistil, že kačerů s 1 found je tam celkem 7. Z toho 3 miminka, jeden člen týmu, který poprve logoval sám za sebe a ty zbylé tři nebudu z ničeho podezírat, neboť také mohli kešovat pod týmovým nickem :D. No tak máme mega.
  • 0

#164 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 20:18

maaaca napsal/a:
A u sobiku maj jeziska o den driv :D

Je mi líto, že někdo nepochopil. Stále se odvolámáme na Fair Play, dodržování pravidel GS, etiku atd. atd. Pokud nějaká akce dosáhne toho, že má 500 attended (a myslím že to dotáhne na 600), má nárok na tu ikonku. Nechápu co je na tom špatného. A fakt už konec...
P.S. A u Sobíků slaví Chanuku
  • 0

#165 tomarctus

tomarctus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 20:30

Geoskořápky byly fajn a jsem moc ráda, že jsem se účastnila. Jen bych chtěla pořadatele poprosit, jestli by nezvážili skořápky příští rok udělat tak aby následující den po nich byl nepracovní. Já musela strašně brzo odběhnout na vlak, jelikož mě čekalo v pondělí zaměstnání. Kdyby to bylo v sobotu, nevadí mi, že pojedu do Brna o půlnoci a nebo si seženu ubytko. A mohla bych v klidu vykecávat až do zblbnutí. Takto to bylo dosti v poklusu. Jinak blahopřeji k Mega a klidně přijedu i za rok mega nemega. Škoda, že mrzlo až moc, ale byla jsem dosti oděná tak to zas tak neva. Tož za rok na Kampě s nějakým tím plavidlem Ahooj..
  • 0
Tomarctus

#166 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 20:56

Sandy z Groundspeaku v logu u eventu napsal/a:
Groundspeak is very pleased to be able to upgrade this event cache to a Mega Event. You have proven with your cache log that over 500 people attended this event in its fourth year. We thank you for all the efforts you gave to make this event so successful, and for helping to develop the geocaching community in Praha and the Czech Republic. We wish you every success with your future events.


Čili myslím hádky zda tento či červnový megaevent bude "lepší" jsou zbytečné. GS zjevně u tohoto eventu oceňuje, že jde o periodicky od r.2006 se opakující event, který i z počtu logů jasně vyjadřuje kontinuitu a "sílu" aneb rostoucí počet kačerů v CZ a i věhlas, jaký event v komunitě má, proto neměli problém ho za mega prohlásit - aneb nejde jen o počet nicků, ale o to, že toto jsou už 4.geoskořápky a rostoucí vývoj to prostě dokázal takto prolomit z malé (2006) až v letošní velkou akci, program neprogram.
Tím nijak neoslabuji chystaný červnový ME s programem, naopak jsem se Sutechovi sám nahlásil jako další dobrovolník s výpomocí, když budu mit v review důchodu více času ;)
  • 0

#167 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 22:48

Diky a mam novou ikonku. Ale tesim se na mega event v cervnu a drzim palce, aby bylo vse OK.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#168 vojrou

vojrou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 23:06

Dekuji vsem, kteri meli chut prijit se setkat a poklabosit s kamarady a nove poznat bez ohledu na druh eventu. Moje zasluha na tom, kolik lidi prislo je nulova. Proste jste meli chut prijit. :) Ze se to libi, mam radost. Jak uz psal minarjo o kousek vys, napocital jsem 519 logu na papire. Mohl jsem se splest o nekolik jmen. A to obema smery. Ono to je dost neprehledne a pocital jsem to dvakrat. Napoprve jsem to u dvou stovek vzdal a pocital az pak za nekolik hodin znova. Jestli nekdo podvadi, je to jeho vec. Sam vim o nekolika malo lidech, kteri tam byli a nestihli(?) logovat. Plna verze lobooku je nadrese http://vojrou.sweb.c...let-logbook.jpg Tak hezke Vánoce vsem. vojrou
  • 0

#169 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 23:31

ProKesTom napsal/a:
Tak jsem si s tím dal tu práci a zjistil, že kačerů s 1 found je tam celkem 7. Z toho 3 miminka, jeden člen týmu, který poprve logoval sám za sebe a ty zbylé tři nebudu z ničeho podezírat, neboť také mohli kešovat pod týmovým nickem :D. No tak máme mega.


Rad se k tomuhle vyjadrim. Byly jsme tam ve ctyrech. Ja (majkeld), moje pritelkyne (sreads), ktera tak 2/3 kesek, ktere ja mam zalogovane odlovila se mnou, jen si je duplicitne nepsala + dalsi dva lidi pod svym nickem. Celkem jsme byli ctyri, vsichni ctyri kesujeme, tak jsme tam dali ctyri nicky. I z duvodu podpory teto skvele a hlavne - spontanni akce.

Proste netradicni tradicni akce si zaslouzi netradicni ikonku. Organizatorum moc dekujeme za pozvani! Dlouho budu nejen diky krasnemu coinu vzpominat!
  • 0

#170 vojrou

vojrou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2010 - 21:34

Zdravi vsem! Pripominam, ze na Geoskorapkach visi jeste hodne TeBecek a GeoCoinu.
  • 0
vojrou




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama