Přejít na obsah


Fotka

Cacherská sezóna


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#21 sepicnu

sepicnu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 17:39

I já začínal v zimě. A byl jsem do toho tak natěšenej až jsem si uhnal angínu;) Letos to bude podobné, jenom doufám že bez té angíny...
  • 0
Lukyno

#22 staska

staska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 18:01

Protoze lovim na kole ci pesky, tak prakticky uz pro mne sezona skoncila. Ted to budou do jara jenom prilezitostne odlovy na sluzebnich cestach apod.i kdyz mestske kesky moc nemusim.
  • 0

eTrex Legend, evolve touchTraxx, GPSmap 60CSx + 8GB microSDHC, Oregon 450


#23 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 18:24

Hledat se dá kdykoliv, kdy je dost slušné počasí. Od té doby co dělám geocaching vyrážím na výlety i v zimě, letos v únoru jsem si užil docela dobrodružnou jízdu na kole po uježděném sněhu a zmrazcích po okreskách, na Favoritovi s hladkými silničními plášti docela adrenalin :)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#24 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2009 - 19:30

Na kole se dá jezdit i v zimě dokonce Jan Kopka vyhrál několikrát závod přes Aliašku na kole.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#25 xlibor

xlibor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 10:51

gerdik napsal/a:
v okýnkách domů se svítí, z komínů se kouří. Joj.
V zimě má geocaching úplně jiný rozměr.


jj...a lidi jak topi odpadkama a PET lahvema a je nizky tlak...to je teprve papu :D
  • 0

#26 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 15:38

jaro, léto, podzim, zima... of course v zimě to tak nepřibývá, už jen proto že když jdu na procházku tak jdu tam kde ví že je pěkně a už tam mam většinou odloveno, spíš než že bych se někam honil kde to neznám, ono zapadnout někde v zimě ve tmě :-D s vybitou GPS a pokud možno bez mobilu má fakt své kouzlo ;)
  • 0

#27 krysar

krysar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 16:04

zima je fajn.. jen potom hledat ty kešky, kere sou přimrzlé někde zespoda šutru a zapadané půlmetrem sněhu.. to je nářez.... loni na macoše sme si s blbým signálem a lesíkem 30x30 metrů dali dobře do těla :)
  • 0

#28 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 18:50

Toz ja mam sezonu jakoby otevrenou, akorat jde o to, ze nevlastnim auto a vetsinou lovim pomoci kola, coz v tomhle pocasi uz se cloveku nikam moc jezdit nechce. Jinak sem tam planuju vylety vlakem do nakych mest a tak. Samozrejme to ale bude mirnejsi nez pres leto ;)
  • 0

#29 Fridmen

Fridmen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 20:05

Já jezdim na geoskládačce i v zimě, samozřejmě ne nějaký extra dlouhý výlety, ale po městskejch keškách to je v pohodě a někdy si člověk užije srandu- třeba sjet takovej zledovatělej kopeček;).
  • 0
Sedíš- li jednou půlkou na rozpálených kamnech a druhou na kuse ledu, je ti statisticky velmi příjemně.

#30 xlibor

xlibor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 17:34

Fridmen napsal/a:
Já jezdim na geoskládačce i v zimě, samozřejmě ne nějaký extra dlouhý výlety, ale po městskejch keškách to je v pohodě a někdy si člověk užije srandu- třeba sjet takovej zledovatělej kopeček;).


:) to ja jezdim na geoekole, to je teprve zazitek :D

http://www.evalbum.com/3000
  • 0

#31 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 18:52

Také jsem začínal v zimě,ale depresivní je,že na lyžích nemám,co lovit...teď na podzim jsem se už dvakrát podíval mimo domací loviště.. no jo denní prázdniny jsou zkrátka bomba (3.10,28.10. a 17.11. jsem si geoužil) :)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#32 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 7:23

já začínal v létě :-) , v zimě jsem ještě nelovil, a asi v dohledné době nebudu, páč mi chcíplo PDAčko a vzápětí po něm i smartphone, co jsem koupil místo něj :D nj, smolař :D:D:D ale v sandálech a kraťasích už by mi byla asi stejně kosa ;)
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#33 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 8:02

Z mého pohledu je teď nejlepší sezona na kešování, žádné listí, žádné neprostupné houští, prostě pohoda. Jen kdyby nebyla tak brzo tma.:(
  • 0

#34 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 8:42

xlibor napsal/a:jj...a lidi jak topi odpadkama a PET lahvema a je nizky tlak...to je teprve papu :D


Co mas proti topeni PET lahvema? To je zase nejaka zazita "urban legend", ne? Kdyz si zjistis, ze se PET (polyethylen tetraftalat) sklada z uhliku, vodiku a kysliku tak ti musi byt jasne, ze se naopak jedna o skvelou zalezitost pro spalovani. Dokonce je to i "cistci" nez drevo (to navic jeste siru, chlor, fosfor, aj.). Pri spalovani PET vznika vyhradne CO2 a H2O.

A nakonec mensi upozorneni, bavime se o PET, nikoliv o foliich s potiskem nebo vickach s krouzkem, ktere jiz tak koser z hlediska spalovani nejsou.
  • 0

#35 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 10:09

S474N napsal/a:

xlibor napsal/a:jj...a lidi jak topi odpadkama a PET lahvema a je nizky tlak...to je teprve papu :D


Co mas proti topeni PET lahvema? To je zase nejaka zazita "urban legend", ne? Kdyz si zjistis, ze se PET (polyethylen tetraftalat) sklada z uhliku, vodiku a kysliku tak ti musi byt jasne, ze se naopak jedna o skvelou zalezitost pro spalovani. Dokonce je to i "cistci" nez drevo (to navic jeste siru, chlor, fosfor, aj.). Pri spalovani PET vznika vyhradne CO2 a H2O.

A nakonec mensi upozorneni, bavime se o PET, nikoliv o foliich s potiskem nebo vickach s krouzkem, ktere jiz tak koser z hlediska spalovani nejsou.


Jenže to platí jen při dokonalém spalování. A toho určitě nelze v běžných kamnech dosáhnout. Viz např. http://www.ekolist.c....shtml?x=149411.
PS: Nesnáším demagogy jakéhokoli druhu!
  • 0

#36 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 10:10

S474N napsal/a:
... PET (polyethylen tetraftalat) ...

Není to náhodou tereftalát? http://cs.wikipedia....hylentereftalát
Jinak souhlas.
  • 0

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 10:11

Presne tak, jsem se v zapalu boje upsal.
  • 0

#38 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 10:12

Pe_Bo: presne na to jsem cekal, kdo se ozve s dokonalym spalovanim. Tak mi prosim predved, jak dokonale spalujes to drevo. :D:D
  • 0

#39 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 11:37

S474N napsal/a:

xlibor napsal/a:jj...a lidi jak topi odpadkama a PET lahvema a je nizky tlak...to je teprve papu :D


Co mas proti topeni PET lahvema? To je zase nejaka zazita "urban legend", ne? Kdyz si zjistis, ze se PET (polyethylen tetraftalat) sklada z uhliku, vodiku a kysliku tak ti musi byt jasne, ze se naopak jedna o skvelou zalezitost pro spalovani. Dokonce je to i "cistci" nez drevo (to navic jeste siru, chlor, fosfor, aj.). Pri spalovani PET vznika vyhradne CO2 a H2O.

A nakonec mensi upozorneni, bavime se o PET, nikoliv o foliich s potiskem nebo vickach s krouzkem, ktere jiz tak koser z hlediska spalovani nejsou.

tak ty ses poved
podle tvé teorie bych mohl topit i vyjetým motorovým olejem, jelikož je to taky uhlovodík
  • 0

#40 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 12:19

http://pastalka.blog...hve-Spalit.html

KaMo_cz: obavam se, ze nikoliv. Samotny olej z ropy je neskodny (vzdyt existuji i kotle na topne oleje), nicmene u motorovych oleju jsou problemem prave aditiva. A to uz nejsou uhlovodiky a logicky pri horeni vznikaji pekne "sr@cky"
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama