Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Problem s nahranim mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 vision.m

vision.m

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 9:24

Potreboval bych poradit.Mam oregona 550t pro.Mapa je na micro karte,to je ok,funguje.Nemohu ale nahrat mapu z mapsource primo do pristroje,prestoze mapu mam nainstalovanou a odemcenou.Transfer dat do pristroje se provede,ale mapa v pameti pristroje neni a pri spusteni gps se na displeji objevi – nelze odemknout mapy.Delam neco spatne?
  • 0

#2 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 9:54

vision.m napsal/a:
Potreboval bych poradit.Mam oregona 550t pro.Mapa je na micro karte,to je ok,funguje.Nemohu ale nahrat mapu z mapsource primo do pristroje,prestoze mapu mam nainstalovanou a odemcenou.Transfer dat do pristroje se provede,ale mapa v pameti pristroje neni a pri spusteni gps se na displeji objevi – nelze odemknout mapy.Delam neco spatne?


To vypadá, jako bys ji v MapSource měl odemčenou kódem pro jiný přístroj (jiné ID). Na kartě ti funguje nejspíš proto, že ji tam nahrál výrobce/distributor (je to tak?) a její odemčení je pak na základě ID SD karty.
  • 0

#3 vision.m

vision.m

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 10:25

Na karte byla mapa nahrana. K ziskani kodu pro odemceni mapy jsem pouzil kod,ktery byl na krabici od gps a po zadani tohoto kodu jsem ziskal kod pro odemceni mapy - proste standardni postup,ale jak jiz jsem napsal,mapu nelze nahrat do pristroje.
  • 0

#4 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 10:34

No myslím, že když si mapu registroval, tak si jí registroval zrovna na tu kartu a né na GPSku já třeba než sem mapy registroval, tak sem jí z karty přesunul do Oregonu. Sice mi Oregon hlásil, že není odemknutá, ale normálně sem s ní pracoval. Ale registraci mapy sem provedl na přístroj, takže pak, když sem jí hodil do paměti Oregonu, tak jela normálně. Takže pokud ti to hlásí zamknuto při nahráti do paměti oregonu, tak to vyskoušej nahrát na tu paměťovou kartu(na tu samou na které si to dostal)
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama