Přejít na obsah


Fotka

Z Pardubic na Sipku u Brna 31.10.2009 - odlov 30(33) keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2009 - 21:36

Byl jsem 28.10. lovit "za sipkou", bohužel pro zranění parťáka jsem musel ukončit. Rád bych dolovil zbývajících 30 keší tento víkend, nejlépe v sobotu 31.10.2009. Pokud by se chtěl někdo z Pardubic, Chrudimi (nebo ze severu - HK a je schopný se dopravit ráno sám do Pardubic), nebo okolí, přidat (a netroufá si třeba na všech 48 keší v jednom dni), měl bych mít volná místa v autě. Těch 30 (33) co zbývají v západní části a co mám v plánu, se dá ulovit spíš v pohodě. Je třeba počítat s tím, že terén je spíš tak o půl hvězdičky těžší než je psáno, a mít jídlo a pití na celý den s sebou. Počasí má být chladné ale slušné. Vyrazilo by se ráno z Pardubic kolem 6. hodiny, návrat zpět za tmy.
  • 0

#2 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2009 - 22:27

Takova nadherna nabidka a zrovna mam byt v sobotu v praci.. Ale treba nekdy Tesixe ukecam a taky si udelame vylet za sipkou :) Tak at Vam vyjde pocasi a jste s lovem úspěšní!!
  • 0

#3 sepicnu

sepicnu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2009 - 23:36

Ty bláho, to je věc, o tom nemám ani ponětí. Ještě zpracovat přítelkyni, lásku největší, a jedu taky...:)
  • 0
Lukyno

#4 Pikomuf

Pikomuf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 30 October 2009 - 12:57

Ja mam bohuzel pohotovost, ale musim na to mrknout na takovejhle lov bych jel. Skoda budu lovit v okoli
  • 0

#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2009 - 22:14

Akce se vydařila, jeli jsme dva.
  • 0

#6 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2009 - 6:45

To je dobře, že se akce vydařila. Šipka plná úsměvů - to se mi moc líbí!
  • 0

#7 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2009 - 10:16

Zaparkovali jsme na míste, kde asi mnoho lovcu nezacíná, poblíž hájenky na N49°17.035 E16°49.979 a pak pěšky k naší startovní #30.

Přes #45, #1, až na #15:

15:02 Nalezeno na druhé výprave za šipkou, tentokrát s T.M.S. family, marwillCZ, eyelet, Dragon Riders, boo21, moje dnešní tricátá. Poslední.
Finito. Konec. Hotovo. Celá šipka. Velká úleva, kupodivu ani ne tak velká únava. Loucíme se s ostatními, oni pokracují dál k #25, já s Tomášem (T.M.S. family) se odpojujeme.
Ale stejne už se po té procházce tešíme domu, jen co dojdeme k autu - vzdušnou carou 2,2km. Nakonec nám to trvalo celou hodinu napríc šipkou, zase nekolikrát do kopce a s kopce a pres vodu...a nejde to po cestách, co jsou sice na mape, ale ne ve skutecnosti.
U auta si konecne oddechujeme. Ušli jsme dnes pešky celkem 19,1km za 7:35:26. S temi 11,7km, co jsem prošel ve stredu 28.10. je to dohromady 30,8km. Slušná procházka.
Celkove to hodnotím dobre. Šipka je grandiozní dílo, a její odlovení není lovení bodu, kombajnování. To by byly draze zaplacené body Prírode to asi neuškodí, prírodní park je pro procházky urcený. Pár parezu, co se možná rozpadnou o neco drív, to není žádná škoda.
Ale jestli nekdo prijde, že udelá nekde jinde neco podobného a vetšího...beda mu :D
Takže díky za zajímavý projekt:)


http://www.geocachin...36-33ec094b6aa4
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2009 - 10:26

No co jsem koukal na fotku u logu, tak si byl pekne "splavenej", ze? Co se me tyce, tak bych rekl, ze v kombajnovani je rozdil v tom, jestli clovek v klidu jde prochazkou po lese nebo prave naopak leti tak, ze se nekouka napravo nalevo stylem "hlavne, at uz to mam odloveny". Tech 7 hodin odlovu bylo kolik kousku cachi?
  • 0

#9 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2009 - 10:44

S474N napsal/a:
No co jsem koukal na fotku u logu, tak si byl pekne "splavenej", ze?

Co se me tyce, tak bych rekl, ze v kombajnovani je rozdil v tom, jestli clovek v klidu jde prochazkou po lese nebo prave naopak leti tak, ze se nekouka napravo nalevo stylem "hlavne, at uz to mam odloveny". Tech 7 hodin odlovu bylo kolik kousku cachi?

V některých místech jsme se trochu zapotili, to je pravda. Tady už ani ne.
Ale kdybys četl název tématu, je to tam napsáno: 30, ale obešel jsem i ty 3, co už jsem měl odlovené ve středu, takže 33.
  • 0

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2009 - 11:56

33 kusu za 7 hodin? To se na me nezlob, ale to musel byt kombajn jak vysitej. Ja byl s dalsima lidma na sipce uz 2x a klidnou chuzi (opravdu pohoda) jsme meli prumer mezi cachema 15-20 minut.
  • 0

#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2009 - 15:03

S474N napsal/a:
33 kusu za 7 hodin? To se na me nezlob, ale to musel byt kombajn jak vysitej. Ja byl s dalsima lidma na sipce uz 2x a klidnou chuzi (opravdu pohoda) jsme meli prumer mezi cachema 15-20 minut.

Poslyš, Satane...to se teda zlobím. O co ti jde? :@
Neumíš číst a neumíš počítat. Ne 7, ale 7:35:26, to je 13,8 minut na jednu. To se nějak výrazně liší od tvých časů? Mimochodem, průměr je vždycky jenom jedno číslo, ne rozsah.
Pokud jsi na každé keši strávil 5-10 minut hledáním, můžeš se klidně "chlubit", jak pomalu jste to šli :D My jsme našli všechny (až na jednu) prakticky hned z pochodu.
Ty si to klidně lov třeba nadesetkrát, když to máš za humny. Ale já na tu jednu procházku musím najet 320km a ropná pole nevlastním:(
A zkus mi zopakovat, že je to kombajn, přímo do očí, a riskuješ, že chytneš jednu háplusovskonovomovskou výchovnou :D
  • 0

#12 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2009 - 15:59

dr.vota: no no no, tak se hnedka nerozciluj, ne? A s fackama opatrne! No 14 minut je uz v pohode. Co se naseho odlovu tyce, tak jsme nehledali skoro nikde, vzdycky na prvni sahnuti. Vono taky na tech geodalnicich to ani tak tezky nebylo, ze?
  • 0

#13 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2009 - 19:07

Existuje u nás ještě něco podobné šipce? Smajlík už je bohužel mrtev.
  • 0

#14 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2009 - 19:17

Neco jsem zaslechl, ze smajlik se pry bude obnovovat.
  • 0

#15 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2009 - 19:30

Tak to je dobrá zpráva, jen aby ho nepotkal stejný osud jako jeho předchůdce.
  • 0

#16 slevik

slevik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2009 - 21:25

Teda, to jsem netušila, že je takováhle šipka :o. Díky za info, jen ještě kdyby to bylo blíž...ale třeba někdy na výlet či dovču, super B).
  • 0

#17 m4rkus

m4rkus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2009 - 9:53

Nechce někdo udělat něco podobného v Chřibech? Je tam na x místech hard terén např z Brda dolů k Roštínu ;) a nejen to
  • 0

#18 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2009 - 10:13

m4rkus napsal/a:
Nechce někdo udělat něco podobného v Chřibech? Je tam na x místech hard terén např z Brda dolů k Roštínu ;) a nejen to


Si děláš prdel ne :o to ať nikoho ani nenapadne! :|
  • 0
www.povetrnik.cz

#19 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2009 - 12:13

m4rkus napsal/a:
Nechce někdo udělat něco podobného v Chřibech? Je tam na x místech hard terén např z Brda dolů k Roštínu ;) a nejen to

Znas to s tim opakovanym vtipem, jak uz neni vtipnej? :|
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#20 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2009 - 14:07

Stejne nechapu, co se vam na tomhle zda tak uzasnyho....
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama