Přejít na obsah


Fotka

Koupím GPS cca. 1000 Kč


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Gart

Gart

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 20:08

Ahoj, chtěl bych koupit nějakou dobrou navigaci na geocaching. Bohužel jsem finančně indispono... prostě na dně :P Líbil by se mi třeba Legend, ale jak říkám cena 800 - 1200,- Kč. Prosím, nabídněte ;) S pozdravem Gartik
  • 0

#2 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 23:30

Něco jsem zahlédl na Aukru, mrkni tam.
  • 0

#3 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 223 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 0:16

Ze svých cca 230 keší jsem odlovil jen 2 s GPS. Kešovat se dá v pohodě i tak. Tím Tě nechci odrazovat od GPS, ale zamyslet se, jestli chvíli nevydržet a nenastřádat raději druhou tisícovku na etrex H s kvalitním čipem.
  • 0

#4 Gart

Gart

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 10:30

Zas dva tisíce do toho dávat nechci, myslím si, že mi bohatě postačí přístroj který mě ukáže směr a cca metrovou vzdálenost.. hlavně aby baterka něco vydržela.. keškoval jsem pomocí PDA + GPS přes bluethoot a sotva jsme došli tak se vybilo pdačko. Navic v zimě reagovalo pomalu, to s baterkou taky mávalo :) Aukro sleduju ale zatím jsem nenarazil na nic přijatelného :/
  • 0

#5 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 10:49

Gart napsal/a:
Zas dva tisíce do toho dávat nechci, myslím si, že mi bohatě postačí přístroj který mě ukáže směr a cca metrovou vzdálenost.. hlavně aby baterka něco vydržela.. keškoval jsem pomocí PDA + GPS přes bluethoot a sotva jsme došli tak se vybilo pdačko. Navic v zimě reagovalo pomalu, to s baterkou taky mávalo :) Aukro sleduju ale zatím jsem nenarazil na nic přijatelného :/



Na Aukru je aktuálně "eTrex Legend" za 429,- bez dopravy.
To je nepřijatelné ? :D
Samozřejmě je to aukce, cena může ještě trošku narůst ... ;)
  • 0

#6 Gart

Gart

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 11:09

Už to vidím.. no ale za tři dny bude cena zase na 1500 a více.. uvidím. Neboj Aukro sleduji, jen jsem se chtěl zeptat jestli přímo z geocachingerů někdo nemá něco navíc ;)
  • 0

#7 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 223 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 12:29

etrex H mají na pixmanii za 1900 (+ doprava cca 200). Kupuješ stroj se zárukou a nový, takže vydrží pravděpodobně o nějaký ten rok déle, než bazarovka. Čip má stejný, jako ty drahé strojky, takže taky kupuješ něco o generaci lepší než Legend. Chci tím říct, že ušetřená tisícovka by mi nepřišla adekvátní nevýhodám použitého stroje. Odpovídající cena použitého Legendu by pro mě byla tak těch 500. Ale je to věc os. názoru. Za 500 je ale také možné mít nový GPS modul k mobilu, který určitě máš. Míň přesný než Legend asi nebude (ale nejsem na to žádný odborník). Přijde mi, že bazarové ceny elektroniky jsou mnohdy přemrštěné, když ceny nového zboží jdou furt dolu při stejných nebo i lepších parametrech.
  • 0

#8 Gart

Gart

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 13:34

Jo, taky to tak vidím. Díky za tip určtě se na to podívám, jinak na to aukro jsem dal přihodit 1200,- za ten legend a stejně jsem byl už překonán.. takže cena 500,- jaksi stále ještě není reálná :(
  • 0

#9 brebick

brebick

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 19:06

No já jsem si e-trex Legend vyaukroval za 1300 i s dopravou. Je to dost dobrej přístroj s dostatečnou citlicostí a přesností a pro účely GC naprosto vyhovující. Doporučuju aukce na aukru sledovat průběžně, protože jsem zjistil, že je ta navigace dost v kursu. Přeju hodně štěstí !!!
  • 0

#10 Gart

Gart

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:00

Hm, a ten etrex H má tedy přesnější čip? Přemýšlím že bych si ho teda vzal nový když je pod 2K teď.. snad seženu sponzora z rodiny a vytáhnu je sebou :P
  • 0

#11 mamutagabi

mamutagabi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 22:42

nabízím bedu trávníčka za 500 bez map a asi bez kabelu

  • 0

#12 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 23:15

mamutagabi napsal/a:
nabízím bedu trávníčka za 500 bez map a asi bez kabelu

ahoj, mozna bych mel zajem, v jakem je stavu?
Diky Petr
  • 0

#13 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 10:47

pezik1 napsal/a:

mamutagabi napsal/a:
nabízím bedu trávníčka za 500 bez map a asi bez kabelu

ahoj, mozna bych mel zajem, v jakem je stavu?
Diky Petr


S mapama TOPO 50 v.4, kabelem, drzakem na kolo, v bezvadnem stavu ho za 1500 nechces?
  • 0

#14 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 15:12

Ja mam mapy (sic V3) i kabel i drzak na kolo. Chtel bych ho jako darek pro prilezitostne pouziti pro mamku zeny. Dal bych ji svyho Legenda, ale ten ma odlepenou gumu a zlobi joystick. Takze hledam neco levneho bez prislusenstvi.
  • 0

#15 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 15:19

Dobra, tak se omlouvam. Stejne to chci dat na aukro.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama