Přejít na obsah


Fotka

Download All x Download Update


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 12:09

No podle vseho asi budu mit ten nejnovejsi - aktualizuju to prubeze, mam i tu win verzi. BTW ted koukam, ze mam v Pluginech i Customized Download, kde si muzu oblast vybrat. Nicmene by me zajimalo to, jak mam docilit prazdneho seznamu. Dik EDIT: tak mam verzi 19, ted jsem si porovnal soubory z nove stazenych.
  • 0

#22 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 14:34

S474N napsal/a:
BTW ted koukam, ze mam v Pluginech i Customized Download, kde si muzu oblast vybrat. Nicmene by me zajimalo to, jak mam docilit prazdneho seznamu. Dik

Druhá ikona zleva (koště) je Vyčistit seznam. Možná by se na to hodila i nějaká funkční klávesa...

Customized Download ti nahraje keše dle volby Stát, typ, kraj... Pokud víš, že v tom Rakousku pojedeš jen do nějakého kraje, můžeš takto stáhnout keše daného kraje. Záleží to ale na tom zda mají v Rakousku všechny keše nastavený správně kraj... U nás je to zatím nepoužitelné :-(
  • 0

#23 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 23:20

Pořád se mi načítá všech 15351 keší. Filtr mi nefunguje, postup se mi zdál celkem jasný a logický. Takže pokud někdo bude vědět, kde je chyba, budu ráda.

Můj postup je následující:
- na mapy.cz jsem si vygenerovala soubor GPX s trasou
- v GG volba Seznam-Filtr-Trasa- import GPX a přesun do vybrané(pravý sloupec)- zaškrtnuty volby blíže než 10km a použít korigované souřadnice
- Po volbě načíst/přidat se opět načtou všechny kešky bez zafungování filtru:(

gord napsal/a:
Dyt ti to Sobik psal:

sobikovi napsal/a:
...
2) na mapy.cz si vygeneruj gpx soubor s trasou - čím víc bodů na trase, tím líp. Případně to lze rozpracovat na několik menších úseků
...


Naplanujes si na mapy.cz trasu, ulozis ji jako gpx, v GG (F2, trasy) importujes ono gpx do tras, tu trasu vyberes, presunes do praveho sloupce, zaskrtnes jeji pouziti, nastavis vzdalenost a spostis filtr (zobrazit/pridat/odecist).


  • 0

#24 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 23:31

V prvé řadě je nutné si na to založit nový filtr, např. Trasa... Když si dáš uložit jako nový filtr, stejně se ti tam dostanou nastaveni z toho výchozího filtru :( Pak si načti na kartě Trasa příslušný gpx soubor trasy a šipkou si ho hoď vpravo do seznamu. Pak musíš mít zaškrtnuto černě Blíže než a doporučuji použít i zvolenou volbu Korigované souřadnice. Před spuštěním filtru musíš ale samozřejmě vyčistit okno GG, tedy druhá ikona zleva - smeták.
  • 0

#25 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 0:15

jj už to funguje.díky. Rovnou jsem si stáhla novou verzi GG :)



sobikovi napsal/a:
V prvé řadě je nutné si na to založit nový filtr, např. Trasa... Když si dáš uložit jako nový filtr, stejně se ti tam dostanou nastaveni z toho výchozího filtru :(

Pak si načti na kartě Trasa příslušný gpx soubor trasy a šipkou si ho hoď vpravo do seznamu. Pak musíš mít zaškrtnuto černě Blíže než a doporučuji použít i zvolenou volbu Korigované souřadnice.

Před spuštěním filtru musíš ale samozřejmě vyčistit okno GG, tedy druhá ikona zleva - smeták.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama