Přejít na obsah


Fotka

Import jiných dat nez jen Geocache. (Waymarky, Opencache,...)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 9:40

Import do Geogetu byl v posledni verzi znacne predelan k mnohem vetsi volnosti importovanych dat.

Nyni by melo byt snazsi dostat do Geogetu nejaka jina data, jako treba Waymarky a Opencache, a dalsi.

Vice si lze o tomto precist zde: http://geoget.ararat...c:user:anypoint
  • 0

#2 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 21:11

Měl bych pár dotazů... 1) dá se u již existující keše (obecného bodu) změnit jeho unikátní ID? Nikde jsem tuto možnost nenašel 2) které alfanumerické znaky jsou v ID povoleny? Jenom A-Z a 0-9? (znaky s diakritikou mi to nechce vzít) 3) mohl by GeoGet při ručním vytváření nové bodu začít nadávat, když je v ID nepovolený znak? V současné době se prostě nic nevytvoří a neznalý uživatel (já) se pak snaží zjistit, jak nastavit filtr, aby mu zobrazil ten nový bod... který se vůbec nevytvořil 4) šlo by do povolených znaků v ID přidat "_-." (podtržítko, pomlčku a tečku - případně i pár dalších, jako #@!)? Docela mi tam chybí a nějakou dobu jsem zkoumal, proč se mi z GPX souboru nic nenačetlo
  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 21:15

1) neda. Dokud slo jen o GC, tak pro to nebyl ani duvod. Ted ten duvod byt muze, tak to tam nejak pridelam. 2) ano, jen A-Z a 0-9. 3) Jiste, nejake vic user-fiendly zadavani by tam mohlo byt. 4) promyslim, myslim, ze by to nicemu nemelo vadit.
  • 0

#4 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2009 - 12:21

Připojuji se se svou prosbou, aby GG při tvorbě nové položky nabídl vlastní unikátní id. (Třeba jen jako návrh bez záruky skutečné unikátnosti)
  • 0

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2009 - 12:28

Vyzkoušel jsem novou verzi GG na import Waymarků... Stránku jsem uložil ve FF jako full html, listing se naimportoval i když k interpretaci mám výhrady... Do listingu se ale neimportuje ikona "keše". Má tam být jen ikona waymarků nebo skutečná ikona skupiny ze které je waymark? Html stránka se seznamem waymarků se mi vůbec nenaimportovala... :-(
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2009 - 12:35

PLati stejne pravidlo jako u normalnich kesi, tedy ukladat jako "pouze HTML", ne full... interpretace informaci je udelana tak, aby korespondovala s prislusnymi LOC a GPX. A ikonky se opravdu nenacitaji, neni kam je nacitat. Ani ty ikonky nejsou pouzitelne na nejakou rozumnou praci. Zkus si z nich vyrobit 16x16, nebo dokonce jeste mene pro cachemapu... hruza.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama