Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

travel bug - jak uložit na nové místo ???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 medvedi-tlupa

medvedi-tlupa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 10:52

Ahojte lidi, prosim o nejaky manual jak ulozim travel bug na nove misto (myslim virtualne na Geocaching.com). Nevime si s tim rady. Vybrat se nam ho nejak podarilo. Ale jak ulozit na nove misto, na to mne ma Amglictina nestaci. Hledal jsem manualy a nejak swe nezadarilo. Dekujeme. Medvedi-tlupa
  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 10:57

medvedi-tlupa napsal/a:
Ahojte lidi, prosim o nejaky manual jak ulozim travel bug na nove misto (myslim virtualne na Geocaching.com). Nevime si s tim rady. Vybrat se nam ho nejak podarilo. Ale jak ulozit na nove misto, na to mne ma Amglictina nestaci. Hledal jsem manualy a nejak swe nezadarilo. Dekujeme. Medvedi-tlupa

Když loguješ nález tak máš dole seznam tvých cestovních předmětů. Prostě než odešleš záznam tak vybereš příslušný řádek. Pokud to chceš udělat dodatečně, tak je nejjednodušší napsat poznámku (Write note) a k ní to přihodit.
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 10:59

Cesty jsou v podstatě 2: a\ Když budeš logovat Found It keše, kterou jsi našel a vložil do ní TB, pak v tom okně, kde píšeš svůj log je i dole zobrazen dostupný TB/GC který máš podle systému u sebe. Stačí jej před odesláním logu označit (kliknout na něj myší) a TB/GC se spolu s tvým logem Found It uloží do keše... b\ Už jsi zalogoval Found It nebo nějaký jiný log, tak potom na příslušné keši, kam jsi TB/GC vložil zaloguj jako Write Note, napiš tam něco jako "Ještě ten TB/GC, jsem lama :)", označ jako v bodě a\ příslušný TB/GC a odešli log. No a na fóru tady je i funkce vyhledávat a je tu i Wikipedie, takže možná kdyby jsi nebyl lenoch, tak by jsi to tam taky našel B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama