Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Garmin Dakota 10 nebo eTrex Vista HCx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 pertlaizz

pertlaizz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 10:40

Ahoj a Dobrý den, chci začít s kešingem pompcí GPS a vybírám mezi Garmin Dakota 10 a eTrex Vista HCx, tímto žádám o radu zasvěcené. Smozřejmě předpokládám i jiné využití GPS cyklo, běžky, běžná turistika a auto, ale ted mi došlo že při všech těchto aktivitách se dá keškovat. Předem děkuji za odpovědi a osobní zkušenosti s těmito dvěmi zařízeními. díky, pertlaizz
  • 0

#2 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 10:52

Jak jsem psal tady http://www.geocachin...554#post_162554, tohle jsem resil taky pri prechodu z Legenda - ale rozhodoval sjem se mezi Dakotou 20 a Vistou HCx. (A 60CSx je moc velka..a pro mne zbytecna). Nakonec po konzulracich sse dvema prodejci a cteni poznatku o Dakotach po webu jsem se rozhod pro Vistu HCx. Proc? Pro ovladani za jizdy na kole mi prijde lepsi mit tlacitka .. nez dotykovy displej. Odolnost mi prisla vetsi .. a nakonec i cena byla nizsi... a stejne sebou mam PDAcko s GCzII ... takze vetsinou pak pretukem jen souradnice do Visty.. a heldam. Ale asi nejlepsi je zajit nekam, kde by meli oba pristroje a vyzkosuet je. Ja treba Dakotu nazivo nevidel...
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#3 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 11:12

A co takhle oregon 200 cena jako u dakoty
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2009 - 11:15

ona kazda ma svoje + -, tezko rict, co bude vyhovovat zrovna tobe na to kolo bych rekl, ze naopak bude prijemnejsi dotykovy displej. na druhou stranu treba v rukavicich se budou lip ovladat tlacitka. dakota bude mit vetsi displej, coz bude prijemnejsi v aute, ale ja jsem podle visty bez problemu par let jezdil. dakota bude lepe zvladat nove mapy. co se tyce svetlosti displeje, tady bych se poustel na tenky led, protoze dakotu jsem nemel jeste moznost mit ani v ruce. jen ze teda dakota bude mit nepochybne tmavsi displej, takze se bude muset za sera driv zaplnout podsvetleni. do dakoty nacpes listingy. viste vydrzi o trochu dele baterie, ma slot na karty, barometr a elektronicky kompas. viste muze zlobit klasicky problem legendu a vist: tj odlepeni te gumy okolo pristroje. vista je levnejsi atd atd ..... :)
  • 0

#5 michal74

michal74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 22:33

Zdravím, dakota 10 je za stejný peníze jako oregon 200. Rozlišení dyspleje a možnost sd karty fandí pro oregon. Já vím, že je to blbá odpověď, radit mezi dakotou a vistou a doporučit Oregon, ale je to tak. Vistu jsem měl, byla mi ukradena, mám oregon a trochu nadávám na kvalitu dyspleje (čitelnost bez podsvícení). Nemít vistu, nic by mne netrápilo. koukni na ncentrum.cz, tam je i popis a vcelku rozumný ceny (a dájí se sehnat jinde i levněji)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama