Přejít na obsah


Fotka

Klikacie štatistiky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2009 - 17:37

S MoZiGo to ide jednoduchsie..

Vysledok pozrite tu

Registrovani stahujte tu

Instalacka pre neregistrovanych neosahuje ziadne gps data
Neregistrovani instalacka tu

Neregistrovani update na verziu 2009.11.5.17 tu

Navod ako na klikacie statistiky...Pozrite tu
http://galeria.geoca...tiky.htm<br />
Neregistrovani bez kluca vedia program pouzivat ale su tam nejake limity ohladom exportov...statistiky sa vsak daju pouzit bez obmedzeni...
  • 0

#2 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2009 - 18:37

Je to přehlednější. Líbí se mi to. Již to taky používám.
  • 0

#3 kocir

kocir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 06 November 2009 - 8:23

Skoda jen, ze tam neni tlacitko na odkryti/schovani vsech sekci. Skoda jen, ze podbarveni pole napdpisu sekce ktere je oramovano neni vybarveno tak jak tomu byvalo pred tim a dle meho nazoru to bylo prehlednejsi. Tod pouze me komentare-
  • 0

#4 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 06 November 2009 - 10:16

Náod mi nejde. Je chyba u mě nebo je něco s tou stránkou, kde je návod?
  • 0

#5 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 06 November 2009 - 10:48

@kocir
Take tlacitko tam bude...
Podbarvenie pozadi, tabuliek, nadpisov atd si mozes predsa nastavit ako len chces v sekcii Statistiky/farby...
@eL_KeDaRoSs
Navod by ist mal - ak mate v PC swf podporu a dnes by to snad uz mali mat vsetci v PC...Skusal som si spustit z toho odkazu a mne to ide...ale zistujem aj ja, ze v Mozille nie...
Priamy odkaz na swf pre Mozillu


  • 0

#6 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 06 November 2009 - 16:33

Paráda, byla to FFem ;) Jdu se na to mrknout, díky.
  • 0

#7 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 07 November 2009 - 9:15

Ja jsem v noci zkousel MoZiGo. Nainstaloval jsem, zaregistroval se a stahl z GC.com nalezene keše. Potom jsem si najel na statistiky a dal generovat nahled, chvilku to trvalo a na poslední keši se to nejak dlouho (5 minut) zastavilo. Potom se obevil nahled statistik. Jakým způsobem si je potom muzu nakopirovat na profil? Asi hloupá otázka, ale opravdu nevim :|
  • 0

#8 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 07 November 2009 - 9:18

a ještě jeden poznatek. Možna to bylo špatnym nastavenim, ale milniky byly pouze 1, 10, 50 a 200.. velkem nalezeno 390 kesi. FTF mame asi 29x ale ve statistice po generovani FTF se zobrazilo 6 keší, na kterých jsme FTF nebyli.
  • 0

#9 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 07 November 2009 - 10:58

Nad mackadlom Nahlad je mackadlo "Statistika na 1.klik"
Milniky, favorites, FTF, STF, TTF su vsetko uzivatelsky zadefinovane polozky, Mozigo predsa nemoze tieto udaje vediet ...
Na obrazovke Moje logy...mas na vyber 4 metody ako oznacis nacitane zaznamy a oznackujes ich a das vygenerovat zoznamy milnikov.
Podobne si oznacis a exportujes FTF,TTF, atd...
Jedine co by si si mal spravit rucne je preusporiadat nalezy v jednotlivych dnoch do poradia v akom si ich nasiel pomocou Drag/Drop(Tahaj/Pust)...Ide o to aby sa Ti tvoje milniky naozaj "trafili" tak ako si zelas...

dal generovat nahled, chvilku to trvalo a na poslední keši se to nejak dlouho (5 minut) zastavilo

Zastavilo sa /ukoncilo/ stahovanie listingov kesiek na tvojich nalezoch ale generovali sa ine casti statistiky - nalezy na tebou zalozenych atdatd...
Dolu v status bare a hodiny Ti maju naznacovat, ze program daco riesi...
Dalsie generovanie uz bude rychle a za par sekund budes mat statistiku hotovu a ak chces aj odoslanu na gc.com...
  • 0

#10 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 07 November 2009 - 12:11

Dekuji za odpovedi, myslel jsem si, že tam ty FTF budu muset dat rucne. Ale jeste jedna otazka. Co se ma stat kdyz dam statistika na jeden klik? vygeneruje se mi nejaky html kod, ktery si pak vlozim pomoci ctrl+v do profilu? Nechci aby se mi neco poslalo automaticky na profil, mam tam i jine veci krome statistiky. Asi budu muset prelouskat tu diskuzi o Mozigo co tu je, at se neptam na hlouposti, ktery už tu jsou.
  • 0

#11 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 07 November 2009 - 12:57

Pytal si sa akym sposobom si to nakopirujes ja som Ti odpovedal pouzitim akeho mackadla to spravis najjednoduchsie... Pokial nechces vyuzit automaticky export na gc.com, nemusis...pokial das vygenerovat preview a tam pouzijes mackadlo refresh tak sa Ti do mozigo\tmp\ ulozi subor stat.htm, ktory si mozes modifikovat ako chces...
  • 0

#12 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 07 November 2009 - 13:29

Děkuji, odpoledne to otestuji!
  • 0

#13 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 07 November 2009 - 14:21

TAk nevím, uz po druhy to mam pusteny a prez pul hodiny je to seknuty takhle a stale tam neco pracuje.

Vložený obrázek
  • 0

#14 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 07 November 2009 - 21:16

Nuz pokial tam nabehne error a to viackrat po sebe , nepodarilo sa v stanovenom limite /15sec/stiahnut listing a tam cakas zbytocne... Program treba spustit v case ked nie je gc.com taky vytazeny... Ak program do cca 1minuty naozaj nic neurobi/nejaky vypis/ doslo k necakanej chybe a treba ho zatvorit a spustit znova, nema zmysel cakat.... Spusti ho trochu neskor a on bude pokracovat od miesta kde skoncil... Este ma napadlo ze mozno ak mas nekvalitny internet mozno by stalo za pokus zmenit metodu stahovania na webbrowser Nastavenia/Ostatne nastavenia/Download engine...On uz ma v sebe nejaku chytristiku zabudovanu, metoda httpcli je sice najrychlejsia ale vyzaduje kvalitny net.
  • 0

#15 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 07 November 2009 - 22:46

Prosím nevíte co s hláškou: "Aplikace nemohla být spuštěna, protože součást sqlite3.dll nelze najít." naskočí když se po stažení pokouším nainstalovat prg. Edit: zdá se že už to mám
  • 0

#16 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 07 November 2009 - 22:55

sqlite3.dll je sucast instalacky... Najprv MoZiGo treba nainstalovat a az potom pouzit update...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama