Přejít na obsah


Fotka

Synchronizace dvou GG, respektive export


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 10:18

Jde mi o jednu vec. Je nejak mozne z GG vyexportovat FI (finalky) tak, abych je mohl v druhem GG naimportovat a zaroven se neztratilo individualni nastaveni obou, tzn. nalezy apod? Z logiky veci mi je tedy jasne, ze by to muselo byt pouze formou importu GC kodu a treba pouze tech FI souradnic. Je to nejak mozne?
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 11:17

Vyfiltruj si prave a jen ty finalni waypointy, a pak je vyexportuj do GG GPX. Samotny waypoint totiz neobsahuje informaci o nalezu, takze kdyz budes prenaset jen ty waypointy bez kesky, nemuze se ti nalez prepatlat.
  • 0

#3 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 11:38

Jestli jsem to tedy dobre pochopil, nadefinuju si novej filtr, kde dam u vseho "toto ignoruj" a pouze u "Ma finalni wpt." necham zatrzitko. Kdyz tohle provedu a dam i export do GG GPX, tak v tom GPX je vic souradnic, nez "potrebuju" a bojim se, aby na druhem PC to nerozhodilo db.
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 11:51

Musis jeste prenou na zalozku waypointu, kde si volis, jestli maji byt filtrovany kese, waypointy, nebo oboje. Tam zvol jen waypointy. A vpravo do toho si vyberes, ktere waypointy te zajimaji. Vysledkem by melo byt, ze uvidis prave a jen ty finalni waypointy a nic vic.
  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 11:58

Super, presne tak jsem si to predstavoval. Diky za nakopnuti. Jeste mala poznamka, jde takhle nejak "vyexportovat" i uzivatelske poznamky?
  • 0

#6 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 12:02

Kdyz si napises export, ktery ti exportuje uzivatelky poznamky tak neni problem;) Ja si tak napriklad exportuju poznamky do 60CSx :-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#7 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 12:23

Qnik: a je problem se podelit? Ja jenom, abych neobjevoval jiz objevene.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama