Přejít na obsah


Fotka

Import atributů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#1 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 13:07

Tak se v PQ GPX začaly objevovat atributy keší ... Co na to GeoGet?
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 14:36

Pokud jsi importoval listing např. v html do GG, tak už tam tagy máš... Osobně vidím nevýhodu ale v tom, že se ti seznam tagů rozšíří o hodně položek. Možná by bylo dobré výhledově v GG rozdělit tagy do 2 kategorií - systémové a user. U některých keší než se člověk v seznamu prokliká k tomu svému tagu, tak je to řádný seznam.
  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 16:07

Geoget obsahuje import atributu kesek z PQ uz hodne dlouho. Bohuzel jsem to nemel na cem zkouset, takze jsem spravne neodhadl vyznam XML atributu 'inc', takze se spatne importuji atributy, ktere jsou negativniho vyznamu. Brzy vyjde dalsi verze GG, ktera to opravi. Seznam tagu se o moc polozek vubec nerozsiri. Ti, kteri importuji listingy z HTML to uz davno znaji! Objevi se proste jedna nova kategorie tagu 'atribute', ktera u jedne kesky obsahuje vycet pridelenych atributu. Fakt, ze se atributy zacaly posilat v PQ, znamena, ze mne to asi konecne dokope k nejakemu grafickemu zobrazovani v listingu, v seznamu, a tak. ;)
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 16:46

HaLuMa napsal/a:
Geoget obsahuje import atributu kesek z PQ uz hodne dlouho. Bohuzel jsem to nemel na cem zkouset, takze jsem spravne neodhadl vyznam XML atributu 'inc', takze se spatne importuji atributy, ktere jsou negativniho vyznamu. Brzy vyjde dalsi verze GG, ktera to opravi.

Seznam tagu se o moc polozek vubec nerozsiri. Ti, kteri importuji listingy z HTML to uz davno znaji! Objevi se proste jedna nova kategorie tagu 'atribute', ktera u jedne kesky obsahuje vycet pridelenych atributu.

Fakt, ze se atributy zacaly posilat v PQ, znamena, ze mne to asi konecne dokope k nejakemu grafickemu zobrazovani v listingu, v seznamu, a tak. ;)

A co filtrování, hledání podle atributu? ;)
  • 0

#5 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 16:49

Jsou to prece tagy, podle nich jde filtrovat uz davno
  • 0

#6 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 12:35

HaLuMa napsal/a:
Geoget obsahuje import atributu kesek z PQ uz hodne dlouho. Bohuzel jsem to nemel na cem zkouset, takze jsem spravne neodhadl vyznam XML atributu 'inc', takze se spatne importuji atributy, ktere jsou negativniho vyznamu. Brzy vyjde dalsi verze GG, ktera to opravi.

Už se těším, i kdyby neměla umět nic jiného ... O víkendu jsem blbě hledal, protože to "NOT" tam mělo docela význam ...
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 14:28

Pracuje se na tom. ;)
  • 0

#8 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 19:26

šlo by při importu ještě přidat TAG (a jeho naplnění) PM only ? v HTML stránce to je tuším This is a subscriber-only cache. přesněji <span id="MemberText" style="font-family:Verdana;font-size:X-Small;font-weight:bold;">This is a subscriber-only cache.</span> ve vytvořeném GPX nic není (čili pouze v případě stažení přes GJ) např. keš GCXV8J či GC1K0GK
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 20:05

Mimochodem, koukam, ze v dnesnich PQ atributy uz zase nejsou. Zase jsme za pokusne kraliky? :o
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 20:12

pozorjed napsal/a:
šlo by při importu ještě přidat TAG (a jeho naplnění) PM only ?


Mam to poznamenane, jen nevim, jestli se to vejde uz do pristi verze.
  • 0

#11 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 20:13

HaLuMa napsal/a:
Mimochodem, koukam, ze v dnesnich PQ atributy uz zase nejsou.

také je nevidím :(, safra práce :)
  • 0

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 22:58

ja se bavim... z Mystery kesi jsou zase Unknown kese. :D To vypada, ze se proste tise vratili k predchozi verzi. To jim to dlouho nevydrzelo. :o
  • 0

#13 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 23:07

HaLuMa napsal/a:
ja se bavim... z Mystery kesi jsou zase Unknown kese. :D To vypada, ze se proste tise vratili k predchozi verzi. To jim to dlouho nevydrzelo. :o

Vypada to, ze se docasne vratili ke starsi verzi kvuli problemum nekterych programu tretich stran. Tak jen doufam, ze docasne neznamena nafurt :P!
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 23:17

Zrovna atributy maji v GPX schematu definovane uz hodne dlouho, vlastne co ja pamatuji, tak uz tam byly. Urcite tak dva roky dozadu. Co to muze by za program, kteremu vadi nejake tagy v XML navic? od toho je preci pouzit XML format, aby to nevadilo... To jsou fakt matlaci, ach jo.
  • 0

#15 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 9:06

Zajimave je, ze v te diskuzi argumentuji dalsizmenou - prejmenovanim Unknown kesi. Nicmene ackoliv jsem v PQ mel atributy, Unknown cache mi chodilo porad po staru, takze s tim tezko mohl byt problem. Podle vseho s tim mely problem snad je ty potrhle GPSky Delorme... Tak schvalne, kdy budou atributy v PQ zase k dispozici? Jak dlouho bude Groundspeaku vyrobit prepinani typu GPX? ;)
  • 0

#16 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 14:59

Pokusil jsem se nastavit v nové verzi GG zobrazení atributů (viz příloha), leč výsledek se nedostavil. Přitom zcela analogické nastavení zobrazení vlaječek funguje - kde dělám chybu?
  • 0

#17 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 15:03

Spust si makro na prevedeni obsahu tagu ze stareho na novy format http://geoget.ararat...:user:attribute
  • 0

#18 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 15:13

Jasný, díky, to mi ušlo. Nejméně dva atributy se po opravě stále nezobrazují jako ikony - viz příloha.
  • 0

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 15:16

medwyn_cz napsal/a:
Spust si makro na prevedeni obsahu tagu ze stareho na novy format
http://geoget.ararat...:user:attribute

Korektně se nepřevedlo "takes less than 1 hour"
  • 0

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 15:17

To uz bude nejaka moje chybicka v prevodnich tabulkach. Jak jsem daval dohromady vsechny mozne varianty nazvu atributu, tak uz mi z toho sla hlava kolem, takze jsem se asi nekde preklepl.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama