Přejít na obsah


Fotka

Problém BT u Nokii N70


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2006 - 14:36

Nemáte náhodou někdo zkušenost z Nokii N70 a Blue Tooth? Mám BT handsfree a BT GPS. Jakmile začnou spolupracovat spolu, tak se BT po chvilce vypne a musím znova spustit program na navigaci tak, aby se spárovala znova GPSka nebo restartovat mobil.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 01 February 2006 - 10:33

Ahoj. Problém bude asi v tom že BT GPS je možné spárovat pouze s jedním BT zařízením (jak se píše v manuálu).Také jsem to zkoušel jak píšeš a nechodilo mi to. Mám N70 + BT GPS Navilock 338 a HF sadu Nokia ck7w-která funguje jak na BT tak i přes datový kabel. Akorát jsem musel k tomu sehnat držák na typ 6680 protože na N70 není nikde k sehnání. Chtěl jsem se zeptat jakej používáš soft?

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 07 May 2006 - 20:48

Nemáte náhodou někdo zkušenost z Nokii N70 a Blue Tooth? Mám BT handsfree a BT GPS. Jakmile začnou spolupracovat spolu, tak se BT po chvilce vypne a musím znova spustit program na navigaci tak, aby se spárovala znova GPSka nebo restartovat mobil.


co muze zpusobovat,ze odgps na vyse uvedem telefonu se po nekolika minutach,max 5 sekne? (modra ikona se ztrati a navigace skoncila)
a telefon dale nekomunikuje az do celkoveho restartu.
zkusel jsem to i na tel. SIE S65 a vysledky stejne,tak me napada jestli to neni problem v GPS modulu.

jaky mate firmware?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 01 February 2006 - 12:22

Tam asi problém nevidím, protože se to spáruje jak s HF (mám papouška 300) i GPS (Fortuna Clip On), ale po pěti až deseti minutách se odpojí od obou a musí znova spustit sw (TOMTOM) Přitom má poslední verzi fw do Nokie. Myslím si že je spíš problém u Nokie, tak budu muset počkat na novou verzi softu.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 12 May 2006 - 22:45

co muze zpusobovat,ze odgps na vyse uvedem telefonu se po nekolika minutach,max 5 sekne? (modra ikona se ztrati a navigace skoncila)
a telefon dale nekomunikuje az do celkoveho restartu.
zkusel jsem to i na tel. SIE S65 a vysledky stejne,tak me napada jestli to neni problem v GPS modulu.

jaky mate firmware?


Problem vyresen
upragujste na firmware 5...... a vse funguje jak ma
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2006 - 21:33

Tam asi problém nevidím, protože se to spáruje jak s HF (mám papouška 300) i GPS (Fortuna Clip On), ale po pěti až deseti minutách se odpojí od obou a musí znova spustit sw (TOMTOM)
Přitom má poslední verzi fw do Nokie. Myslím si že je spíš problém u Nokie, tak budu muset počkat na novou verzi softu.

Nemate na tohle nekdo tip na funkcni RSS ctecku? Resconews mi to nechce stahovat (hlasi corrupted data)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 03 February 2006 - 0:00

Nemate na tohle nekdo tip na funkcni RSS ctecku? Resconews mi to nechce stahovat (hlasi corrupted data)

Na http://www.getjar.co...okia/6680/set33 jsem nasel free rss reader, ale neumi cesky, takze prispevky priznivcu diaznamenek se nedaji cist :-). Jejich skoda :-).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama