Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Kde sehnat dostupnou UV lampu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#21 Dratenik

Dratenik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2009 - 10:47

Mau Loftin napsal/a:
Jen taková poznámka: mohl jsi si ušetřit psaní nového tématu, je o pár řádek níže je toto téma. Příště nejdříve hledat ve foru.


Věř mi, že jsem to zkoušel. Hledání na fóru ale ignoruje slova kratší, než 3 písmena. Proto na dotaz UV nic nedostaneš. UV lampa, UV lampička, UV světlo, UV světýlko a UV detektor také nic (respektive ne k tématu), musel bych zadat UV baterka a to mě nenapadlo. Ještě koukám, že jsem se mohl chytit na UV svítilna. To jen tak naokraj ;).

Ale díky za ten odkaz, jsou tam další užitečné informace B).
  • 0

#22 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2009 - 11:00

TechNick napsal/a:
Lov v temnotě jsme dali s jednou UV malou lampičkou z toho setu s fixou za 39 korun koupenou v papírnictví v Benešově na náměstí.
Keška se nám moc líbila.
http://www.nejnizsi-...d-stribrna.html
Tohle taky nevypadá špatně.

Totéž: http://www.dealextre...ils.dx/sku.4014 jen za poloviční cenu a s dopravou zdarma. ;)
  • 0

#23 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2009 - 19:47

Zdar. A co takle UV LED v GM Elektronic za 10-24Kč (podle svítivosti), odpor a baterka? Na příležitostné použití by to mohlo stačit...
  • 0

#24 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2009 - 10:19

Ahoj pánové nevím kam bych to dal ale tady se dealextreme řešil jak to je tedy od kolika je free shiping ?? Je tam nějaký limit od kolika do kolika nebo jiný limit
  • 0

#25 jeef

jeef

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2009 - 14:26

Zaslání je zdarma od čehokoliv. Pokud tedy nechceš nějaké express dodání. Jen tam přidají (nevím od jaké hranice) 1 cent na tracking number.
  • 0

#26 pavel_v

pavel_v

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 21:40

jeef: No neřekl bych, že tracking je za 1 cent. Můžeš si tu zásilku nechat poslat doporučeně, ale stojí to kolem 1,7$. Když si koupíš více kusů jedné věci, dostáváš určitou slevu, ale v tom případě je doporučený balík povinně. Takže si na příklad objednáte 3 lampy, povinně připlatíte 1,7$ za poštovné, ale odečtete si slevu třeba 3$. Je to u každého zboží pod záložkou "Buy 3+ and save..." Jinak je dobré si rozkliknout ty recenze zákazníků a nečíst jen ty, které se zobrazují hned pod popisem zboží. Někdy tam bývají hrůzostrašné zážitky o svítilnách, které se samy vznítily :) Čínské zboží je sice levné, ale i taková jednoduchá věc, jako lampička se asi dá vyrobit jako nebezpečná zbraň :)
  • 0

#27 jeef

jeef

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2010 - 11:21

pavel_v: Dobrá, doplním. Já jsem za poštovné nikdy neplatil. Nechávám si posílat obyčejně a nikdy jsem nevzal víc než dva kusy od jedné věci, množstevní slevy a následné vnucené "dražší" poslání se mi tedy vyhnuly. :-)
  • 0

#28 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 1:39

jakou mate zkusenost s dealextreme? ja si zacatkem prosince objednal http://www.dealextre...ls.dx/sku.10710 a nic .. tak sem asi za 14 dni objednal durhou, tentokrat s priplatekm na pojisteni a taky zmizela .. aktualne se ji snazim nejak trackovat a zjisti kam zmizela (kdyz byla teda pojistena) ..
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#29 pavel_v

pavel_v

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 8:12

Taky mi jednou něco nepřišlo. Napsal jsem jim přes aplikaci na stížnosti a odpověděli, že mi to pošlou znovu, když si zaplatím 1,7$ za poštovné. Udělal jsem to, přikoupil ještě pár věcí a tentokrát už zásilka došla. Neboj se je kontaktovat, mají tam na to někde formulář a stížnostma se opravdu zabývají i když jde o zboží za 2 dolary. Je dost možné, že chyba není vůbec na jejich straně. Ani bych se nedivil, kdyby se zásilka ztratila až na naší poště.
  • 0

#30 vlastik7

vlastik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 8:35

Ja mam zbozi odeslano 1.12.2009 a tak jsem se dne podival na tracking number a vidim ze teprve 1.1.2010 opustil balik honkong, takze kolem vanoc nabira vse velke zpozdeni. Takze bych s temi reklamacnimi formulari u dealextreme vyckal....
  • 0
-- Vlastik7's Family Team Geocaching.CZ --
vlastiksk.blogspot.com

#31 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 11:12

jj, take mi to odeslo 1. Nicmene vcera prislo :)
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#32 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 11:23

dealextreme obcas zklame. Ale nekdy poslou uzasnou vec za malo penez a rychle a jindy cekas dva mesice na plastovou zrudu ;)
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#33 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 11:58

No tak já mám objednáno od 28.11. a 1.12. shipped, dosud nic nedorazilo. Tak mám ještě čekat? Nebo to urgovat? A už mám těch pár doláčů oželet? Jaké máte zkušenosti? Jsou to podvodníci nebo lemplové a nebo je to loterie?
  • 0

#34 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 12:58

Objednával jsem UV baterku, nabíječku baterií a asi 15 ks nabíjecích CR123, vše přišlo za 14 dnů a to dokonce 22.12.2009. Byl to už asi 4 nákup na Dealextreme a vždy bez problémů.
  • 0

#35 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 13:54

PLAJ family napsal/a:
No tak já mám objednáno od 28.11. a 1.12. shipped, dosud nic nedorazilo.
Tak mám ještě čekat? Nebo to urgovat? A už mám těch pár doláčů oželet?

Jaké máte zkušenosti? Jsou to podvodníci nebo lemplové a nebo je to loterie?

Já mám zkušenost jako ty, objednáno, zaplaceno, nikdy nepřišlo, nějakou dobu jsem to s nimi řešil po mailu a nikam to nevedlo. Naprosto neochotní cokoliv řešit. Tak jsem jim napsal, že si cením zkušenosti, které jsem si u nich koupil za 8 dolarů (tak nějak to stálo) a že u nich už nikdy nic nekoupím a o svou špatnou zkušenost že se ochotně podělím...
Asi tolik k dealextreme
  • 0

#36 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 14:11

PLAJ family napsal/a:
No tak já mám objednáno od 28.11. a 1.12. shipped, dosud nic nedorazilo.
Tak mám ještě čekat? Nebo to urgovat? A už mám těch pár doláčů oželet?
Jaké máte zkušenosti? Jsou to podvodníci nebo lemplové a nebo je to loterie?

Mám tam věci, které jsou shipped už 16.11. a kdoví kde jsou. Ale jinak mám s nimi jen dobré zkušenosti. Asi tak 25 zásilek už mi došlo a nikdy se nic neztratilo. Teď tedy mám tři kousky z listopadu a začátku prosince někdě na cestě. Pořád doufám...
Ale reklamaci jsem pro jistotu napsal.
  • 0

#37 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 14:18

Takže závěr: je to loterie, nemá cenu cokoliv řešit a zbývá jen doufat, že to přijde. Objednal jsem si u nich proto, že jsem zde četl kromě delší doby dodání jen chválu. Tak tedy uvidíme.
  • 0

#38 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 14:33

Jestli to nedoslo, je to skoda, ja mam 5 nakupu v ceklove vysi 166$ a vse OK. Jestli ma nekdo spatnou zkusenost, je to jen nemile :( Ja doufam, ze i dalsi me nakupy budou OK. Zkusil jsem nejdriv neco za dolar a tak a pak postupne navysoval, nejvic najednou asi za 80$.
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#39 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 13:26

Tak mi právě dorazila zásilka od DealExtreme. Objednáno 28.11.2009, doručeno 12.1.2010. Asi se to válelo na celnici. ;)
  • 0

#40 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 13:28

PLAJ family napsal/a:
Tak mi právě dorazila zásilka od DealExtreme. Objednáno 28.11.2009, doručeno 12.1.2010.
Asi se to válelo na celnici. ;)


To nebyl problem jenom DE, vcera mi dorazilo 15 baliku jak z DE, tak z Ebay, vsechno ze zacatku listopadu....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama