Přejít na obsah


Fotka

Anketa (Téma: Studium VŠ vs. práce)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2009 - 20:58

Ahoj!
Pomůžete mi s vyplněním dotazníku do projektu z infa?
Je to 7 otázek, zabere to tak půl minuty maximálně.

http://studovat-nebo...vat.vyplnto.cz/

Díky moc, příště vám tež něco vyplním.
Radim :)

P. S.: Pošlete-li dotazník dále, zlobit se nebudu, naopak budu vděčen.
  • 0
Není keš jako keš...

#2 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2009 - 21:09

Vyplněno :-) bylo to opravdu hned.
  • 0

#3 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2009 - 21:13

po petadvaceti letech produktivni prace si dovolim konstatovat: "radeji dvacet roku studovat, nez dva roky delat"
  • 0

#4 starik_cz

starik_cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2009 - 21:17

Vyplněno a ani to nebolelo....
  • 0

#5 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2009 - 21:18

Jedna technická: u vzdělání máš: "vysokoškolské (do 5 let standardní délky studia)" - a co když jsem studoval déle? resp. naše škola byla v základu na 5,5 let a většina to studuje déle. Takže nějak varianta "normální vysokoškolské" mi tam chybí a otázka: "Jakou částku za svou osobu obvykle utratíte měsíčně?" není moc jednoznačná, nevím co vše do toho počítat, jestli jen nadstandardní věci (elektronika, GC apod. :) ) nebo jídlo, benzín, úvěr, voda, plyn, elektřina atd atd - a to se těžko odhaduje, když jste třeba 2 a více.... takže jen to byl jen takový hooodně hrubý odhad.... btw zdá se mi to, nebo se nějak poslední dobou tu na GC roztrhl pytel s anketami? To už je snad několikátá....
  • 0

#6 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2009 - 21:21

Tak jsem to sice vyplnil, ale protože na otázky 5 a 6 zásadně neodpovídám (a to ani "anonymně" ), tak jsem neodeslal. S něčím, co nebude zasahovat do mého soukromí, rád pomohu.
  • 0

#7 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2009 - 21:22

Vyplněno. Práva v Plzni zvládneš o dovolený :D :D :D
  • 0

#8 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2009 - 22:26

Šestku jsem si jenom tipl, a čekám a těším se na vyhodnocení.

sHpy00n napsal/a:
po petadvaceti letech produktivni prace si dovolim konstatovat:

"radeji dvacet roku studovat, nez dva roky delat"


Záleží na tom co děláš. Můžeš pracovat a při tom se vzdělávat (tím pádem studovat). Pokud někde hážeš lopatou, tak tvůj názor chápu.
  • 0

#9 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2009 - 22:49

No .... měl jsem snahu, ale 6) nehodlám rozklíčovávat v ročním průměru a 7) považuji za naprosto dementní. --> neodesláno
  • 0
Ranní ptáče hlavou zeď neprorazí.

#10 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2009 - 23:21

Odesláno:) Nicméně studuji i pracuji a obě varianty zaškrnout nešlo. Doufám, že v lednu už dostuduji, protože mááám hroznýýý absťááák po GC.
  • 0

#11 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2009 - 23:29

Otazky maji svuj smysl, i když z ankety nemusi byt uplne zrejmy a pripadat vam dementni. A proboha, neřešte to nijak složitě, pokud na vas uplně nesedi kategorie zvolte tu nejpodobnějši a nejprirozenejsi vasemu pripadu. Nelze udelat dotaznik zahrnujici vsechny pripady do detailu, to by se nedalo ani rozumne vyplnit a tezko vyhodnotit. A taky nebudte paranoidni, IP adresa se uklada v databazi na vyplnto.cz jen pro technicke ucely a ja ani nikdo verejne ji nevidi a ani me nezajima kdo KONKRETNE odpovedel tak, ze chce radeji treba studovat, jde o zjisteni pouze nejakych zavislosti u jednotlivych skupin, ktere nam prijdou dulezite pro nas ucel. A na internetu je tolik osobnich dat, ci dat jinak identifikujicich nasi cinnost o nas vsech, ze otazka soukromi v tomto dotazniku je dle meho nazoru zcela irelevantni a nikdo vas nenuti to vyplnovat dle skutecnosti (i kdyz v to doufam), na coz se da odvolat pokud by kdosi cosi po vas chtel v souvislosti s tim co napisete. To uz je casto horsi prezentovat sve nazory na ruznych forech. Kdyby meli moji rodice delat tolik cavyku co nekteri, tak tu dnes nejsem. :D No flame. A diky moc vsem, kteri odpovedeli. :)
  • 0
Není keš jako keš...

#12 strycek skrblik

strycek skrblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2009 - 23:56

sorry ale jsem student a nemám žádný trvalý měsíční příjem, čili ti tam chybí možnost - nemám příjem. Nemůžu teda vyplnit. Ke stavbě "dotazníku" se vyjadřovat nebudu. Bo to nemá cenu. Vyspustit tadyto do světa bych se styděl, ale to bude tím, že jsem už zdeformovaný školou :-D (sociologie-andragogika)
  • 0

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 03 December 2009 - 8:51

Tak jsem na to kouknul a uz jenom ten nadpis me rozesmal:
Vyplatí se studovat, nebo pracovat?

Co si mam predstavit pod pojmem "vyplati". Kdo bude co vyplacet? Radeji bych volil neco ve smyslu "Radeji byste pracovali nebo studovali". Podle me osobne se nevyplati ani jedno a posledni otazka by mela mit i tuto moznost :)
  • 0

#14 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 03 December 2009 - 9:57

S474N napsal/a:
Tak jsem na to kouknul a uz jenom ten nadpis me rozesmal:
Vyplatí se studovat, nebo pracovat?

Co si mam predstavit pod pojmem "vyplati". Kdo bude co vyplacet? Radeji bych volil neco ve smyslu "Radeji byste pracovali nebo studovali". Podle me osobne se nevyplati ani jedno a posledni otazka by mela mit i tuto moznost :)


Tak je zadano tema vyucujicim, s tim nic neudelam. :) Ver mi, ze nad touto otazkou jsme se taky zamysleli a dotaznik je sestaven tak, aby vyhovoval nasemu ucelu.
  • 0
Není keš jako keš...

#15 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 03 December 2009 - 9:58

strycek skrblik napsal/a:
sorry ale jsem student a nemám žádný trvalý měsíční příjem, čili ti tam chybí možnost - nemám příjem. Nemůžu teda vyplnit.

Ke stavbě "dotazníku" se vyjadřovat nebudu. Bo to nemá cenu. Vyspustit tadyto do světa bych se styděl, ale to bude tím, že jsem už zdeformovaný školou :-D (sociologie-andragogika)

do 5000 nezahrnuje snad 0? A jde o prumerne hodnoty, z neceho platit musis...
  • 0
Není keš jako keš...

#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 03 December 2009 - 10:24

Radimecek: v tom pripade mou vytku prosim predej vyucujicimu.
  • 0

#17 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 03 December 2009 - 12:19

Kvety napsal/a:
Záleží na tom co děláš. Můžeš pracovat a při tom se vzdělávat (tím pádem studovat). Pokud někde hážeš lopatou, tak tvůj názor chápu.


lopata..? neznam. to je nejaky sprosty slovo? rozdavam praci tak, aby na mne zadna nezbyla. B) no ale popravde. ridim lidi. stavarina, takze i k te lopate mam nakonec docela blizko. podle okolnosti v poctu 1-50ks. ctvrstoleti prace s lidma mi dalo jednu zkusenost. lidskej material je ten nejhorsi material, kterej te v zivote muze potkat. vsechno se da opracovat, clovek ne.
  • 0

#18 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 03 December 2009 - 18:47

sHpy00n napsal/a:
...
lidskej material je ten nejhorsi material, kterej te v zivote muze potkat. vsechno se da opracovat, clovek ne.


Něco podobného říkal i náš přednášející z managementu... :D
  • 0
Není keš jako keš...

#19 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 03 December 2009 - 20:57

Mas to tam. Jen posledni otazka je nedodelana, jelikoz chybi moznost "kesovat". Lovu zdar
  • 0

Vojcek 1986


#20 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 03 December 2009 - 21:06

Chtelo by to upravit moznosti u typu dokonceneho vzdelani. Nevejdu se ani do: - "VS - standardni doba studia do 5 let" ani do - "VS - doktorske a pod." Mam VS - standardni doba studia 6let coz je nad 5 let - ale je to magistersky program, ne doktorsky. Zaskrtla jsem to do 5 let, jelikoz to odpovida typove...
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama