Přejít na obsah


Fotka

Stahování listingů Basic Member


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#1 Akrij_uj

Akrij_uj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 19:13

Nedaří se mi naimportovat listing do programu GEOGET. podaří se mi naimportovat pouze soubor geocaching.loc a objeví se mi tedy seznam keší, ale bez listingu. Prošel jsem spousty odpovědí v tomto foru a asi něco dělám špatně. Otevřu si stránku s listingen konkrétní keše a uložím ji jako "Webová stránka pouze html" a tento soubor se snažím naimportovat, ale bez úspěchu. Může mi někdo prosím poradit. Děkuji.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 19:22

Nedavno jsem koukal, ze kdyz si chci ve Firefoxu ulozit listing, tak se mi ulozi v odhlasenem stavu. Tusim, ze v IE to chodilo dobre.
  • 0

#3 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 19:45

To je dost divné, můj FF 3.5.5 ukládá korektně stránku v přihlášeném stavu se všemi informacemi. Nenapadá mě, proč by to měl dělat jinak.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 20:11

Akrij_uj: trosicku odbocim - pres GeoJarry ti to neprijde koser?
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 20:16

LudekV napsal/a:
To je dost divné, můj FF 3.5.5 ukládá korektně stránku v přihlášeném stavu se všemi informacemi. Nenapadá mě, proč by to měl dělat jinak.


Nevim, dela mi to FF3.5 jak doma, tak i v praci. kdyz dam ulozit stranku, tak nabehne zizalka, a snazi se to tu stranku stahnout znova. A stahne ji v neprihlasenem stavu. Jak nedavno byla na gc.com novejsi verze webu (s novym nazvem pro Mysterky a s atributama v PQ, tak mi to chodilo normalne. Jakmile tam vrazili zpet starou verzi, zase mi to chodit prestalo.
  • 0

#6 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 21:22

HaLuMa napsal/a:
Nevim, dela mi to FF3.5 jak doma, tak i v praci. kdyz dam ulozit stranku, tak nabehne zizalka, a snazi se to tu stranku stahnout znova. A stahne ji v neprihlasenem stavu.

FF3.5.5, na stránce pravá myš, uložit stránku jako, uložit jako typ webová stranka - pouze HTML a je tam s přihlášením i souřadnicemi.

Edit: ale bacha, já jsem PM!
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 22:04

Dekuji, ze ze mne delate debila, ktery ani neumi ulozit stranku z firefoxu. Fakt si myslite, ze zrovna ja jsem takova lama, co neumi ovladat pocitac? :o (opovazte se odpovedet kladne!) vzdycky mi to fungovalo, ale letos na podzim se jsem prokazatelne zaznamenal chvile, kdy to nechodilo, naposledy pred par dny. Ted to zrovna chodi. Coz ale neznamena, ze to chodilo ve chvili, kdyz Akrij ukladal stranky, a ani to neznamena, ze to tak funguje vzdycky. A protoze z neprihlasene stranky se nic nenaimportuje, povazoval sjem za vhodne na tento pripadny problem upozornit.
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 22:50

A není snadnější zaplatit si PM, nastavit a stahovat.... ?
  • 0

#9 Akrij_uj

Akrij_uj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 8:30

Tak jsem dnes zkusil nainstalovat GEOGET na jiný počítač a vyzkoušel a vše funguje v pořádku. Proč mi to na tom počítači doma nejde to nevím. Nesetkal jste se s tím někdo a neumíte poradit?
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 8:34

Zkus stahnout jednu kesku na jednom i druhem pocitaci a porovnat to.
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 8:43

sobikovi napsal/a:
A není snadnější zaplatit si PM, nastavit a stahovat.... ?

A neni snadnejsi zacit pouzivat GeoJarry, nastavit a stahovat.... ?
  • 0

#12 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 9:46

S474N napsal/a:

sobikovi napsal/a:
A není snadnější zaplatit si PM, nastavit a stahovat.... ?

A neni snadnejsi zacit pouzivat GeoJarry, nastavit a stahovat.... ?

Možná ano, ale nejdou teď po tom? Nedávno se to tu probíralo, že některým za to bloknuli učet na GC.
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 9:54

Nikdo z bloknutych nebyl uzivatelem GJ. Naopak, mnozi bloknuti byli PM a pouzivali spatne napsana makra pro GSAK. :D
  • 0

#14 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 10:10

HaLuMa napsal/a:
Nikdo z bloknutych nebyl uzivatelem GJ. Naopak, mnozi bloknuti byli PM a pouzivali spatne napsana makra pro GSAK. :D

Nevím jak to funguje, nebo co způsobí překročení toho jejich omezení. Jestli by se dalo překročit i použitím GJ a za jakých podmínek? Sám jsem PM, ale občas jsem GJ také použil.
  • 0

#15 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 11:10

Petman02: GJ funguje uplne stejne jako clovek, tzn. prochazi web a uklada si stranky na disk a potom je "rozparsuje". Jedine co, ze to dela automaticky, ale podle me to nemaji sanci jak identifikovat - jedine kdyby zavedli pred vylistovani kazdeho listingu neco na zpusob CAPTCHA apod.
  • 0

#16 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 11:20

S474N:
V nastavení GJ jsou také vyplněné logovací údaje na GC, podle toho to na serveru GC nepoznají?
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 11:24

S474N napsal/a:

sobikovi napsal/a:
A není snadnější zaplatit si PM, nastavit a stahovat.... ?

A neni snadnejsi zacit pouzivat GeoJarry, nastavit a stahovat.... ?

Ano je, ale krást se nemá. :o
  • 0

#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 12:53

Petman02: a jak poznaji rozdil mezi tim, jestli se loguje prohlizec nebo program? sobikovi: vsak to neni zadne kradeni ;)
  • 0

#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 13:38

Kradeni je opravdu silny vyraz. Kdyz se podivam na listing kese v prohlizeci, tak to jiste neni kradeni. Kdyz si tu stranku pak ulozim na disk, tak najednou kradu? Tezko to nazyvat kradezi. Provineni je v tom, ze si provozovatel serveru nepreje pouzivani robotu, a GJ v jejich pojeti robotem je. Ale pouziti GJ je poruseni provoznich podminek weboveho serveru, nikoliv kradezi dat. Kradez by to byla, kdybys doloval data aniz bys byl prihlaseny, nebo kdybys doloval PMO kese, aniz by sis za to zaplatil. Nebo kdybys doloval data, ktera se ti normalne v prohlizeci vubec neukazuji.
  • 0

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 13:55

Dobře, krádež to není B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama