Pokouším se převést data z GG do GSAKu a nedaří se. Využil jsem všechny gpx exporty a nic vše končí na chybě xml. Dost mně překvapilo, že hlásí i chybu export PQ gpx, který by měl být stejný jako z PQ.
Povedlo se to už někomu? Pokud ano, prosím o radu jak na to. Nechce se mi nastavovat PQ pro celou ČR, když mám data v GG.
Export dat z GG do GSAKu
Vytvořeno od
sobikovi
, pro 07 2009 22:07
4 odpovědí na toto téma
#2
Publikováno 07 prosinec 2009 - 22:14
Mno, ted jsem to pro jistotu znovu testl, ale kdyz si das v GG export PocketQuery GPX, tak to jde normalne.... Ale nevzpominam si, ze by byl nekdy problem, kdyz slo o GPX...
To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...
-----------------------------------------------------------------------
Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....
#3
Publikováno 07 prosinec 2009 - 22:21
A je ten GSAK pri te chybe XML nejaky trosku sdilejsi?
#4
Publikováno 07 prosinec 2009 - 23:30
Urcite to jde, resp. jsou z historie znamy pripady, kdy se to podarilo.
Ale abych pravdu rekl, uz nevim, jestli moje "sekretarka" tenkrat vyexportoval to GPX nejak specialne - a on ted spi.
Ale abych pravdu rekl, uz nevim, jestli moje "sekretarka" tenkrat vyexportoval to GPX nejak specialne - a on ted spi.
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici!
Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost!
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)
Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost!
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)
#5
Publikováno 08 prosinec 2009 - 7:26
Ja ti dam sekretarku. Nevim co jsem tenkrat exportova, ale bylo to neco standartniho. Myslim simple GPX??
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů