Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Upozornění z emailu na mobil


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 ok5ab

ok5ab

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 23:58

Dobrý den Prosím poradí mě někdo jak nastavit upozornění(kde to nastavit) když přijde na gmail.com email abych dostal upozornění na mobil používám O2 sít... Děkuji za radu
  • 0

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 0:12

Ahoj.
Notifikace se tu řešily už hodněkrát, tak sem přidám odkaz na vlákno s odkazy na další vlákna.:) Snad některé z nich pomůže, když nikdo neporadí rychleji.
Notifikace a souřadnice
Vlákno přeřazuji ze sekce Garmin do Poradny.
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 8:30

O2 konkrétně není moc pro tuhle věc dobrý, jelikož SMS ořezává :( Na gmailu si nastave přeposlání toho emailu na např. +420xxxxxxxxx@sms.cz.o2.com a je to.
  • 0

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 9:00

Pouze mensi technicka vsuvka - nejrychlejsi je Exchange na GMailu v kombinaci s PUSH u iPhone. Jakmile dojde zprava do schranky, okamzite se pres PUSH sesyncuje. Nicmene chapu, ze ne kazdy ma moznosti syncovat s exchange kvuli zarizeni, ktere pouziva.

http://www.google.co....html#p=default
  • 0

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 11:18

S474N napsal/a:
Pouze mensi technicka vsuvka - nejrychlejsi je Exchange na GMailu v kombinaci s PUSH u iPhone. Jakmile dojde zprava do schranky, okamzite se pres PUSH sesyncuje. Nicmene chapu, ze ne kazdy ma moznosti syncovat s exchange kvuli zarizeni, ktere pouziva.
http://www.google.co....html#p=default

Ano, to je pravda. Problém ale nastává ve chvíli, kdy člověk má více Exchange účtů (já synchronizuji pracovní Exchange) a iPhone umí synchro jen jednoho. Takže mám nastavený na push normální email na Gmailu a k tomu SMS notifikaci. Většinou co jsem vysledoval je, že SMS a push notifikace přijdou v podstatě téměř stejně. A co je hlavní, když přijde SMS, tak jdu do pošty (pokud mne to zajímá) a tam už je full email.
  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 13:00

Sobikovi: nejde o to, jestli "umi", jde o omezeni cele technologie. Jak by sis predstavoval syncovani dvou a vice uctu? Vzdyt by se ti michaly data z ruznych uctu dohromady a syncovaly se navzajem.
  • 0

#7 Terenaci

Terenaci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:06

sobikovi napsal/a:

S474N napsal/a:
Pouze mensi technicka vsuvka - nejrychlejsi je Exchange na GMailu v kombinaci s PUSH u iPhone. Jakmile dojde zprava do schranky, okamzite se pres PUSH sesyncuje. Nicmene chapu, ze ne kazdy ma moznosti syncovat s exchange kvuli zarizeni, ktere pouziva.
http://www.google.co....html#p=default

Ano, to je pravda. Problém ale nastává ve chvíli, kdy člověk má více Exchange účtů (já synchronizuji pracovní Exchange) a iPhone umí synchro jen jednoho. Takže mám nastavený na push normální email na Gmailu a k tomu SMS notifikaci. Většinou co jsem vysledoval je, že SMS a push notifikace přijdou v podstatě téměř stejně. A co je hlavní, když přijde SMS, tak jdu do pošty (pokud mne to zajímá) a tam už je full email.


Staci si zalozit ucet na yahoo.com, nastavit preposilani na nej.
Pak jen zapnout na iPhone push u stahovani zprav a funguje to naprosto spolehlive.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama