porouchaný filtr
#1
Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:25
před časem jsem si udělal filtr který vybere pouze final waypointy vypočtených mysterek. Do včerejška v pohodě fungoval, nicméně dneska už mi vyfiltruje pouze dvě finálky které jsem přidal včera. Zdá se že je problém v rozpoznání importovaného a ručně vloženého waypointu (všechny starší se tváří jako importované). Nevím jak z toho ven, importované finálky tam nechci (podmínkové mysterky, v rakousku třeba často zadané final waypointy u tradiček atd.)
Nastavení filtru viz obrázky, v čem by mohla být chyba?
#2
Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:38
#3
Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:52
MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)
- Náhrada GJ legálními postupy
#4
Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:59
#5
Publikováno 10 prosinec 2009 - 10:03
MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)
- Náhrada GJ legálními postupy
#6
Publikováno 10 prosinec 2009 - 10:11
samozřejmě jsem vyzkoušel, opravdu negord napsal/a:
vyzkousej, treba ano
nicméně zkusil jsem ještě jednu věc, u jedné mysterky kterou filtr předtím nevybral jsem final waypoint editoval (jen beze změn znovu uložil) a rázem se ve filtru ukazuje. Takže problém bude asi opravdu v tom že se někam vypařily příznaky že waypoint byl zadán ručně. Chyba tedy není ve filtru, ale v datech. Bohužel nevím jak k tomu došlo ani jak to jednoduše napravit.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů