Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

mizení keší..


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
19 odpovědí na toto téma

#1 lovec1401

lovec1401

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 18:24

:(. Jsem tady nový, a chtěl bych se zeptat, co je kde špatně, když zaloguju keš a pak kouknu zpátky na mapu, a ona tam není..:o:o Prakticky zmizí z mapy. Teda mojí mapy. Zkušenější kamarád mě docela zasvětil, ale i toto je pro něho záhada..:( Poradí mi někdo..;)
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 18:30

Pokud keš z mapy zmizí, je archivována. Zkus napsat sem třeba nějaký příklad, takto je to hodně obecné. Co to znamená prakticky zmizí? Zmizí ikonka keše a je tam místo ní ikonka smajlíku?
  • 0

#3 lovec1401

lovec1401

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 18:42

no přijdu domu, kliknu na keš, kterou chci logovat, vyplním osobní(datum nálezu), kliknu na číslo keše, otevře se mi, já dám log it, resp.found izt, k tomu napíšu nějaký ten bla bla, dám uložit a je to. Pak chce chi na to podívat znovu, ale uvedenou keš už u sebe na mapě nenajdu..:(
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 18:49

U sebe na mapě kde? Na geocaching.com? Co tam na té mapě je místo toho? Napiš sem nějakou keš, co jsi našel a zmizela ti z mapy... V jakém prohlížeči?
  • 0

#5 lovec1401

lovec1401

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 18:57

né, v mém profilu, na levé straně kliknu na mapa, a doklikám se třeba na GC1AQ4G - Brachypelma annita, zaloguju a zmizí. Prohlížeč sorry nevím,:-(, a Monte-X mi psal, že možná v nastavení keší, ale tam mám vše v pořádku..:-(. TAk asi si vymítím všechny keše z mapy... Prý to může nastavit Premium member, ale tam já nejsem.. Tak nevím...
  • 0

#6 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 18:58

Nemáš vedle mapy zaškrtnuto Nezobrazovat nalezené? Anglicky je to tam napsáno jako "Hide My Finds" vpravo vedle mapy pod vyhledáváním.
  • 0

#7 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 19:03

Pořád nechápu jestli se bavíme o mapě na gc.com nebo na gc.cz.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 19:33

V profilu na gc.com je Map It (mapa) vpravo! Ta keš je aktivní a je tam vidět i tvůj nález. Jedině fakt co mne napadá je to, že máš zaškrtnuto na mapě "Hide My Finds". Máš nebo ne?
  • 0

#9 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 19:37

sobikovi napsal/a:
Jedině fakt co mne napadá je to, že máš zaškrtnuto na mapě "Hide My Finds". Máš nebo ne?

psal že není PM, tak by mu to nemělo fungovat (pokud nemá greasemonkey script, což předpokládám, že nemá, když neví, jakej má prohlížeč)

ale kde může být problém mi nenapadá
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 19:58

Po zalogování Found It keš z mapy nezmizí. Její ikona před zalogováním (typ keše) se změní na smajlíka. Když klikneš na smajlíka v tom místě nebo na seznam vpravo vedle mapy, měl by jsi se dostat na listing keše....
  • 0

#11 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 20:13

Podle "vyplním osobní" a "na levé straně kliknu na mapa" soudím, že lovec používá zdejší mapu i k přístupu k listingům na gc.com.

Takže rada je následující: na stránce mapy klikni na položku kešky a v řádku Aktivní / Neaktivní / Vlastní / Nalezené / Nenalezené zaškrtni box před "nalezené", mělo by to fungovat.
  • 0

#12 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 20:20

Raději začni logovat normálně přes mapy na gocaching.com. Takhle jak to popisuješ přes geocaching.cz to sice taky jde, ale hned jak ulovíš první cache v zahraničí, tak si neškrtneš.
  • 0

#13 lovec1401

lovec1401

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 20:26

ahoj. Tady Wrana123. Normálně jsem kámoše zaregistroval, vše v pohodě. Na těch keškách jsem byl s ním. Přišli jsme ke kompu, a tím, že to ještě moc nezná, jsem ty kešky logoval za něj. Tak jako všechny moje. Stejným způsobem. Ale fakt mu mizejí z jeho mapy, na GC.cz. Ale tam to loguju také a vždy bez problémů. :(
  • 0

#14 lovec1401

lovec1401

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 20:28

Ps. Na nastavení kešek mám , teda má zatrženo zobrazovat aktivní a nenalezené. Jsem z toho jelen...:o
  • 0

#15 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 20:34

Ahoj Wrano, zkus se, prosím, přihlásit na kamarádově kompu za sebe - tvé nalezené kešky se ti pak na zdejší mapě zobrazí?
  • 0

#16 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 20:35

No a co se divis ? " zobrazovat aktivní a nenalezené"
  • 0

#17 lovec1401

lovec1401

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 20:45

hele lidi......... už to fungujeeeee To Novaci_KH: no divim se, páč jsem netušil, že se při registraci nenastaví automaticky ty základní věci. Já jsem s tím třeba problém neměl, proto jsem koukal jako WRANA(123):D:D Díky vám všem za ochotu. Wrana123 A LOVEC1401
  • 0

#18 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 20:46

Aha. Klasický problém zdejší mapy :( V nastavení zobrazení si nastav zobrazovat i nalezené a máš to...
  • 0

#19 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 20:57

lovec1401 napsal/a:
hele lidi......... už to fungujeeeee
To Novaci_KH: no divim se, páč jsem netušil, že se při registraci nenastaví automaticky ty základní věci. Já jsem s tím třeba problém neměl, proto jsem koukal jako WRANA(123):D:D
Díky vám všem za ochotu.
Wrana123 A LOVEC1401


Hlavne, kdyz to maka :)
  • 0

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 21:10

Fajn, vyřešeno. tak zámek.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama