Přejít na obsah


Fotka

Zpětné schovávání CACHES


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2004 - 10:40

Včera sem si byl ze zvědavosti obhlídnout Vitkov. Jednak sem měl cestu kolem a druhak tam byl travel bug :-) Jaký bylo moje zděšení, když se krabička válela volně mezi kmínkama keříku.
Počasí nám pomalu víc přeje hledání (opadává listí), družice sou přátelštější a elementálové nakloněni, obávám se ale, že když cache neukryju tak jak byla před mym příchodem, nebude mít následující hledač co najít.
Dost mě to naštvalo, neb na Vítkov cache bude zanedlouho z cesty vidět a povalujícíc se nemaskovaná krabička bude zbytečně přivolávat cizí pozornost, nehledě na to, že nalezení trapně ukrytýho pokladu není zdaleka takovej zažitek....
Toť vše...

Groula
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2004 - 10:46

teoreticky sa ale moze stat, ze to nebol zle schovany poklad, ale kludne to mohol urobit daky pes alebo ine zviera - preto sa do cache nema davat ziadne jedlo ani sladkosti (aj napriek tomu vsak dakujem za TIC-TAC ukryte v Dorcadionovyh trebonskych pokladoch, som na pomarancovych TIC-TAC zavisly ;-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2004 - 10:55

...preto sa do cache nema davat ziadne jedlo ani sladkosti ...

Taky se do pokladů nemá dávat chlast a drogy. A jak mě potěšila v Plankový cache reklamní flaška Scotch Whiskey :-)

  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2004 - 11:37

Taky se do pokladů nemá dávat chlast a drogy. A jak mě potěšila v Plankový cache reklamní flaška Scotch Whiskey :-)

ja som si tak uzil na Higway´s Man treasure vodky, neprezila zostup z kopca :-)))
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2004 - 20:38

A jak mě potěšila v Plankový cache reklamní flaška Scotch Whiskey :-)


Proc me to neudivuje? ;o)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama