Přejít na obsah


Fotka

re: re: 161 metrů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 10:19

hplus napsal/a:

Demkes3 napsal/a:
A co se zeptat ownera na finální souřadnice, nebo pokud by byl owner nedostupný tak kačerů co ji odlovily??
Do toho by se mohla pustit samotná kačerská obec, místo flamu na tomto fóru.

Podívejte se na nejbližší kešky a zjistěte, jestli jsou správně nastavený a případně napište ownerovy.

A muzes nam rict, jak pozname, ze ta ktera cache nema zadany SKRYTY waypointy finalek? To vidi jen owner a reviewer.

Ale ptat se owneru na finalni souradnice je dobrej napad - clovek usetri spoustu casu s BF. :D :D


Spatně jsem se vyjádřil.

Měl jsem samozřejmě namysli že by se na finální souřadnice ptal reviewer. Kačeři by si souřadnice vyluštili (nebo šli BF).

A s tím že kačeři nepoznají, jestli má skrytý waypoint finálky máš pravdu. To mě nedošlo.
Ale u multinek by se to dalo poznat z toho, že v listingu je napsáno několik stage i s jejich souřadnicemi, ale waypoint y nebyl zadaný ani jeden.
Jistě chápete, že toto byl příklad a nebude platit pro všechny multiny a tudíž mě nebudete tahat za slovo.
  • 0

#22 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 21:17

Spíš je zajímavé to, že se rewiever trošku pozastavoval u jedné keše nad tím, že souřadnice jedné stage jsou do 161 metrů od jiné finálky. Já jsem netušil, že tohle je taky nepovolené. Sice to jako uznal, ale tak nějak s přihmouřením očí. Podle této logiky by musela být většina pražských multin s výjimkou. Nebo se toto snad týká jenom fyzických stagí?
  • 0

#23 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 21:58

Novom napsal/a:
Nebo se toto snad týká jenom fyzických stagí?

Ano, pravidlo 0,1 mile se tyka pouze fyzickych stagi.
  • 0

#24 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 21:59

Ano, 161m se týká pouze "fyzických krabiček" - tedy Stage of Multicache, Final location, Traditional Cache. 161m se netýká mezi Stages of Multicache u jedné multiny, tam mohou být blíže. Revieweři jsou trochu tolerantní u těch 161m, ale nemusí ... Ostatních (Question to Answer, Unknown cache, Multi cache, WhereIGo, LetterBox ...) se to netýká. Ale pozor - výchozí souřadnice keší taky nesmí být přes sebe, aby se na mapě nepřekrývaly. Kolik přesně nevím, pár desítek metrů ...
  • 0

#25 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 9:39

Osik napsal/a:
Ale pozor - výchozí souřadnice keší taky nesmí být přes sebe, aby se na mapě nepřekrývaly. Kolik přesně nevím, pár desítek metrů ...

Myslím, že mi reviewer jednou něco psal o 40 metrech.
  • 0

#26 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 10:48

Osik napsal/a:
Ale pozor - výchozí souřadnice keší taky nesmí být přes sebe, aby se na mapě nepřekrývaly. Kolik přesně nevím, pár desítek metrů ...


Vím zcela jistě, že kousek od Prahy se přesně překrývaly výchozí souřadnice asi 5 mysterek, protože se mi na tom zacyklil quadtree partitioning, a musel jsem to přepisovat.
  • 0

#27 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2009 - 1:43

snorchl napsal/a:
Muzu ke vzdalenosti na Reviewera dotaz ? Jak je to v pripade velkych terenich nerovnosti, nechci jmenovat ale na Smichove konci dve kese ktere od sebe maji cca 20m a pokud bude nekdo chtit tak si je odlovi, no tu dole asi min ve dvou lidech.
Co chci rici ze udelam kes ktera je sice v kolizi ale dam ji na strom 10m vysoko s terenem 5 a pak je to teda v poradku ?
Dekuji

Terénní odstupnost rozhodně není strom, řekl bych, že tohle ti neprojde. Je tím myšlena skála, most nebo podobně, dát jednu keš ke kořenům a jednu do koruny fakt neprojde ;)
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama