Přejít na obsah


Fotka

Czechoslovak Order of the White lion geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
354 odpovědí na toto téma

#261 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3084 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2010 - 8:32

geo.scorpions napsal/a:
Kdo si dokáže vážit ojedinělého ztvárnění designu a kvality, tak si ho bez keců koupí. Dnes objednáno všech 5 verzí. Mooooooc se těším :-) Ještě jednou velké díky autorovi projektu za takový skvost. Jen tak dál. ;)

Presne tak, ja si ho sice kupovat nebudu, protoze mam ted minci zatim dost ale pocin je to opravdu pekny a vydareny a diky za nej, uz se tesim, az coin potkam nekde v kesce. Opravdu me ale pobavilo, jak se hned nasli jedinci s nejruznejsimi vycitkami. Vyrobe coinu vubec nerozumim a uprimne receno je mi uplne jedno, jestli na tom nekdo neco vydela - protoze i kdyby (o cemz pochybuju), tak na tom nevidim nic spatneho a to nemluvim o tom, ze napad ale hlavne cas a prace taky neco stoji, takze z tohoto pohledu si myslim, ze na tom autor spis prodelal.

Takze jeste jednou diky a drzim palec.

P.S. - Debata o cene mi pripomela klasicke schema : kdyz vydelam ja, tak je to vyborny obchod, kdyz ale vydela nekdo jiny, tak je zlodej. :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#262 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2010 - 10:34

I kdybyste na tom měli 100%, tak je komukoliv xxx do toho, s kým a jaký obchod uzavře někdo jiný. Akceptuji-li nabídku, není co řešit. Neakceptuji-li, rovněž nic k řešení. Psi štěkají a karavana jde dál.
  • 0

#263 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2010 - 10:57

Cenu akceptuji, jestli na tom někdo něco vydělá je mi jedno, poštovné neřeším, ale dost mi teda vadí, že se pořád prodlužuje termín :(. Sice je pravda, že se na takto hezký kousek dá nějaký ten den nebo týden počkat, ale abychom se vůbec dočkali. carramba66 se tady za to sice už omlouval, ale stejně je bordel! A to co napsal: "Nicméně mince už jsou údajně skutečně na cestě od výrobce do ČR" stejně nic určitého neříká. Doufám, že to stihnou rozeslat aspoň do vánoc :D
  • 0

#264 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2010 - 11:44

Což o to ... termín se sice prodlužuje, ale s tím bohužel objednatel celé zásilky prd udělá. Pokud jsou již na cestě, jak píše, tak v tomto případě jsou zbytečné i jakékoli urgence ... maximálně na lampárně. Myslím že na takový kousek se vyplatí počkat i o něco déle, protože představa, že "ho" (myslím tím geocoin ;) ) někde vytáhnete za dva roky, ostatním zbyde jenom nad ním slintat a konečně si připustit, že ho už nikdy nebudou mít za 380 Káčé. Jediná šance jak ho sehnat bude na Aukru nebo Ebay za několik tisíc / kus. Proto se divím, že už není celá série dávno rozprodaná ... :o
  • 0

#265 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2010 - 11:48

To Kapsa - obávám se, že jich v keškách moc nepotkáš :| Na jednu stranu je to škoda, na druhou stranu jsme si to zavinili my sami ... lidi. Já osobně posílám do světa už jen TB.:)
  • 0

#266 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3084 příspěvků(y)

Publikováno 26 May 2010 - 12:05

geo.scorpions napsal/a:
To Kapsa - obávám se, že jich v keškách moc nepotkáš :| Na jednu stranu je to škoda, na druhou stranu jsme si to zavinili my sami ... lidi. Já osobně posílám do světa už jen TB.:)

Ja bych ho do sveta klidne poslal, zase takovej ranec to nestoji, vzdyt je to jen cca 15 piv v hospode. A aby mi jen lezel doma v supliku?? To postrada smysl .... ale to uz jinde jsme jsme, je to jina vesnice. Nechci se zase zaplest do obvykle debaty o GC a TB ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#267 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 12:44

Mince už jsou v ČR, leží na celnici, DHL řeší jejich proclení. Až bude proclení dokončeno (myslím, že max pár dní), tak coiny převezme Dartanan a začne je mezi Vás distribuovat. Ještě jednou se omlouvám a děkuji za pochopení, dejte nám ještě pár dní.
  • 0

#268 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 13:22

Paráda!!! Konečně dobrá zpráva. Díky carramba:D
  • 0

#269 Popokatepetl07

Popokatepetl07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 13:50

Hlavně že jsou doma, jdu vyleštit místečko, díky :D
  • 0

#270 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 18:38

Asi měsíc jsem zde nebyla a tak jen s otevřenou pusou zizi! To snad ani není možné, kolik keců a jedovatých slin jsou schopni lidi vypustit. Jsou to taky kačeři, ani se mi nechce věřit! Šmarjápanno, umíte si, vy kecalové, vůbec představit, kolik úsilí stojí "zhmotnit" nápad, myšlenku?!!!! Děkuji všem zainteresovaným za to, že dokázali svůj záměr dotáhnout do konce a prosím, nenechte se otrávit hloupostí závistivých! Oli
  • 0
1.

#271 kusdreva

kusdreva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 10:07

carramba66 napsal/a:
Mince už jsou v ČR, leží na celnici, DHL řeší jejich proclení. Až bude proclení dokončeno (myslím, že max pár dní), tak coiny převezme Dartanan a začne je mezi Vás distribuovat.

Ještě jednou se omlouvám a děkuji za pochopení, dejte nám ještě pár dní.


Můžeš nějak smysluplně vysvětlit, jak je možné, že se objevily nějaké kousky na Geobrnění?
  • 0

#272 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 10:12

kusdreva napsal/a:

carramba66 napsal/a:
Mince už jsou v ČR, leží na celnici, DHL řeší jejich proclení. Až bude proclení dokončeno (myslím, že max pár dní), tak coiny převezme Dartanan a začne je mezi Vás distribuovat.

Ještě jednou se omlouvám a děkuji za pochopení, dejte nám ještě pár dní.


Můžeš nějak smysluplně vysvětlit, jak je možné, že se objevily nějaké kousky na Geobrnění?


Na geobrnění byly pouze výrobní vzorky, nejednalo se o prodejní kusy
  • 0
Dartanan

#273 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2010 - 9:48

Tak coiny už dorazily, distribuce je otázkou dní.

Během dneška založím nové vlákno, které by se mělo týkat celé série z ČS historie. Děkuji všem za přízeň a podporu, sejdeme se nad dalšími historickými mincemi.
  • 0

#274 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2010 - 18:47

Jen maly dotaz, budou GC rozeslany do konce cervna? Pak by mne asi dorucovatel musel honit nekde daleko.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#275 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2010 - 19:07

Možná jsem něco přehlédl, ale už je známo, který pražský geoschop bude minci distribuovat resp. kde je možné v Praze minci vyzvednout při objednávce "osobní odběr"?
  • 0

#276 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1042 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2010 - 20:35

carramba66 napsal/a:
Tak coiny už dorazily, distribuce je otázkou dní.

...


Nějaké nové info o zahájení distribuce či informace emailem přímo těm co objednali a zaplatili bude?
Je to už myslím dva měsíce co jsem zaplatil a od konce června bych měl být pryč.

Děkuji

Bo.T.L.
  • 0

#277 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 10 June 2010 - 5:43

Taky bych uvítal nějaké info kde je možné si geocoin vyzvednou.

Predmet objednavky:
P.c./ Nazev vyrobku (kod) / velikost / pocet x jedn. cena = celkova cena
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1/ Rad bileho lva za vitezstvi - shiny gold/ T1P20601/ c. ks/ 1 x /380,00 Kc / 380,00 Kc /
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zaokrouhleni:0,00 Kc
Kupni cena (vcetne dopravy a DPH): 380,00 Kc

  • 0

#278 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 10 June 2010 - 7:17

Distribuce začne začátkem příštího týdne, jakmile mi dorazí mince, budu balit. Osobní odběr v Praze bohužel nebude, protože žádný e-shop sídlící nebo vydávající v Praze si mince neobjednal na prodej. Do Prahy se nechystám kvůli předání, ale budu na Megaeventu v sobotu 26.6.2010, takže pokud tam budete je možné si je převzít u mne na stánku.
  • 0
Dartanan

#279 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 10 June 2010 - 7:33

Dartanan napsal/a:
Distribuce začne začátkem příštího týdne, jakmile mi dorazí mince, budu balit. Osobní odběr v Praze bohužel nebude, protože žádný e-shop sídlící nebo vydávající v Praze si mince neobjednal na prodej.

Do Prahy se nechystám kvůli předání, ale budu na Megaeventu v sobotu 26.6.2010, takže pokud tam budete je možné si je převzít u mne na stánku.


A jiný dřívější event by nebyl, například:
GC23V3V Adventure race - Hracholusky 2010
GC29YHB Prazske geopivo/Prague Geobeer 2010 - Vitani leta
  • 0

#280 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 10 June 2010 - 8:49

Dartanan: myslim ze nemluvis pravdu :) Bude celkem 10 kousku a minimalne 5 se da na nas kram na Prahu 10
  • 0
ty,ty,ty a golfy




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama