Přejít na obsah


Fotka

Czechoslovak Order of the White lion geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
354 odpovědí na toto téma

#321 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 14:57

REVIZ napsal/a:
Taky jsem měl jeden kousek ráno ve schránce. Móóóóóc pěkná záležitost. Škoda jen, že nepřišel o trošku dřív - mohl jsem si ho nadělit k narozeninám.


Už Ti někdo pošeptal tu surovou zprávu že Ježíšek není? ;)

Přes své výhrady gratuluji autorům k dotažení projektu, třeba se poučí a příště věc zvládnou organizačně lépe.
  • 0

#322 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 15:12

Zegga napsal/a:
Už Ti někdo pošeptal tu surovou zprávu že Ježíšek není? ;)


To není možný :o:( A kdo teda podle tebe dává na Vánoce pod stromeček ty dárky?
  • 0

#323 Cink 1435

Cink 1435

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 16:15

;) Copa Ježíšek ale jsem moc zvědav, co Ti řeknou až budeš vyzvídat jak je to s tím, že děti nosí čáp :D
  • 0
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak. I vás dřív nebo později nějaký vlak přejede ... ( A.Nebel )

#324 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 18:29

Právě jsem se vrátil ... ... z pošty , která tentokrát předvedla bleskové doručení . Děkuji tímto hlavním aktérům zrodu a distribuce coinu . I přes porodní bolesti vše klaplo .
  • 0

#325 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 20:18

A tak muzu cekat i PPL s coinem z objednavky 101129 ? Fakt se docela tesim, zvlast, kdyz zacatkem cervence odjizdim ven. Diky:)
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#326 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 21:43

Dnes rano mi GC dorazil a je opravdu hezky, dekuji
  • 0
Hra teprve zacina....

#327 Popokatepetl07

Popokatepetl07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 21:56

Rovněž mi dnes ten krasavec dorazil, díky moc.:P
  • 0

#328 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 17:33

Mě to fakt nedá, já se sem s těmi těma svýma slintama musím vecpat, i když jsem říkal, že už sem psát nebudu:

1) Znovu zopakuji to, co psal Dartanan - mince nebyly distribuovány již minulý týden jenom díky pomalosti našich bank
2) Balík byl skutečně odeslán v sobotu, nakopat poštu do prdele za to, co předvedla s doručením
3) Velikost mince je takřka na milimetr stejná, jako u originálního řádu
4) Info o řádu, které tu někdo žádal, je zde - http://www.vyznamenani.net/?page_id=16
3) Netrpělivost některých z Vás je fakt obdivuhodná ;)
4) Drzost jednoho z Vás, který tvrdí, že Dartanan "zadržuje" expedici, či jak ta přiblblá obvinění zněla, je vyloženě zarážející :@

5) Poučení pro příště jak pro mě, tak pro Dartanana, či kohokoli jiného, kdo bude distribovat mé mince - nezahajovat předprodej tak brzo. Příště budeme chytřejší, staroušové ;)
  • 0

#329 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 17:46

Ve ctvrtek rano jsme dorazili z Francie, v 10 dopoledne zvonila postacka s doporucenym psanim. Rozbalim a koukam jak puk, dorazil nadherny coin, na ktery jsem zapomnel, ze jsem si vubec objednal :))) Musim nekde vyhrabat zbytek penez a urychlene zaplatit :) Jinak coin je nadherny, etue jakbysmet. Panove, klobouk dolu.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#330 Otmi

Otmi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2010 - 0:14

Tak jsem taky hrdým drižtelem tohoto coinu. Je úplně úžasný a navíc má super trackovací kód, který souvisí s mým oborem. :-) Díky autorům! To že to trvalo trochu delší dobu mi moc nevadí, hlavně že je! Díky :)
  • 0

#331 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2010 - 9:14

Obrovské díky za nadherný kousek. To čekání se vyplatilo.
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#332 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2010 - 16:02

Tak uz ke me take dorazil, je krasny. Skoda prutahu, ale priste to bude treba lepsi.A mam krasny darek pro svoji geokolegyni.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#333 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2010 - 21:12

Je to krása!!! Kupa peněz, ale stojí to za ty prachy.
  • 0

#334 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2010 - 22:09

caramba66: Geocoin se opravdu povedl. díky. Zaráží mě jen, s jakým despektem mluvíš o netrpělivosti či dokonce drzosti zákazníků, kteří se měsíce po zaplacení dožadují svého zboží. Výmluvy na banky, poštu nebo třeba na počasí nikoho nezajímají. Nezlob se, ale galší geocoin z této autorské dílny si už neobjednám, i kdyby byl sebekrásnější.
  • 0

#335 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 7:20

kulhal napsal/a:
caramba66: Geocoin se opravdu povedl. díky. Zaráží mě jen, s jakým despektem mluvíš o netrpělivosti či dokonce drzosti zákazníků, kteří se měsíce po zaplacení dožadují svého zboží. Výmluvy na banky, poštu nebo třeba na počasí nikoho nezajímají. Nezlob se, ale galší geocoin z této autorské dílny si už neobjednám, i kdyby byl sebekrásnější.


Naprosty souhlas, lepe bych to nenapsal.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#336 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2010 - 21:28

Dneska jsem si ho vyzvedl u TyTyTy a díky moc. Je to krása, ale musím se taky podepsat pod to co napsal kulhal... škoda těch porodnich bolestí.
  • 0

#337 nununka

nununka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 6:24

Coin mám doma už od minulého pátku. Opravdu se povedl! Čekání se vyplatilo a ani tolik nevadilo :) Díky
  • 0

#338 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 10:42

Coin mám od včerejška doma a je nádherný. Jinak musím souhlasit s caramba66 - ty méně hloupé a více hloupé příspěvky od některých mne vytáčely do běla a to jsem ten coin nerealizoval. On si totiž každý kdo má s prominutím díru někam myslí, že sežral všechnu moudrost a musí držkovat úplně do všeho. Počínaje poštovným, (nikdy nepochopím proč lidi řeší 40 nebo 60 korun na poštovném, třeba. Socky.) konče termínem. O všem co se dělo byla celkem solidní informovanost, zdržení se prostě stávají a i kdyby za všechna ta zdržení autoři coinu mohli, tak si nemyslím, že takové hysterické výlevy si zasloužili. Notabene, když za ta zdržení nenesou vinu.
  • 0

#339 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 12:18

No jooo, i já už od pátku sušila doma lístek na vyzvednutí uložení zásilky a včera vyzvedláááá :P Coinek je opravdu velmi povedený, jen mohl být kapánek větší. Ale toje tak, když nám ženským celý život tvrdíte, že tohle------ je 20 cm ;)
  • 0

#340 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 8:55

Na megaeventu mi byla předána tato mince - balení ovšem neobsahuje informaci kde získat aktivační kód a ani na stránce prodejce: http://www.gcshop.eu...shiny-gold.html není žádná informace kde kód získat. Zvažuji také zda minci neposlat prodejci zpět na reklamaci - je značně poničená z výroby a vybarvení je nekvalitní a v některých místech chybí úplně.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama