Přejít na obsah


Fotka

Aplikace bez pripojeni na internet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#1 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 7:31

Ahoj, jsem začátečník v geocachingu. Chtěl bych zkusti odlovit kešky s Nokii 6303, plus modul LD 4W. Hledám vhodnou aplikaci do mobilu BEZ nutnosti se připojovat na internet. Můžete mi prosím poradit ? Děkuji Suntour
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 8:23

Handy Geocaching Arcao Edition, Locify, TrekBuddy
  • 0

#3 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2009 - 11:51

SmartGPX (Java), SmartComGPS (Symbian)
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#4 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2009 - 12:29

Witko&Wendy napsal/a:
Trekbuddy(java),Locify(java),Handygeocaching(java),GCcz2(simbian)


s tím GCcz2(simbian) jsi tu opět zaperlil... :D
  • 0

#5 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2009 - 13:08

mne najviac na kesovanie vyhovuje vlkgps, kym budem kesovat s mobilom urcite budem pouzivat tento program..
  • 0

#6 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2009 - 17:09

6303 nemá symbian !,bez nutnosti připojování doporučuji Locify,dají se tam ručně namačkat souřadnice nebo vložit soubor .kml podporující Google Earth.. ;-)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#7 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2009 - 11:51

Geocaching Live. Java aplikace.
Lze nakonfigurovat tak, ze nevyzaduje online spojeni.
Body importovat z PQ a mapy prehrat z pocitace.
Howto na oboji lze najit na wiki.geocaching.cz
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2009 - 15:32

V létě jsem se snažil kešovat off line v Rakousku a Německu. Jediné co skutečně v praxi fungovalo byl GeoGet a Handy Geocaching Arcao Edition. Do GeoGetu jsem si stáhnul kešky z oblasti našeho pobytu a na trase pohybu. Na hotelu na free wifi jsem si v klidu aktualizovat pak tato data, takže jsem měl vždy večer před lovem aktuální data z dané oblasti. Pak už jednoduše připravit seznam plánovaných keší, export pomocí makra z GeoGetu do HG a ráno huráááá na lov. Locify bylo jedno veliké zklamání. Offline mapy ještě možná v pohodě, ale velice nepraktické. Stažené do cache online google maps vždy zklamaly když jsem je potřeboval, jelikož neumí přeskočit příslušný zoom. Uložený kml je fajn, ale při lovu ti nezobrazí potřebné podrobnosti, takže de facto k ničemu. Nevím proč se Locify tak propaguje, ale jako program moc pro geocaching není a asi nikdy nebude.
  • 0

#9 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2009 - 17:26

polas N85 napsal/a:
doporučuji Locify,dají se tam ručně namačkat souřadnice nebo vložit soubor .kml

Jakym programem co nejjednoduseji vygeneruju soubor .kml? V Geoget jsem to nenasel. Pouzivam Locify na N 78 a potrebuju dostat data do mobilu pres kabel.
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2009 - 17:27

existuje plugin do FF, který z keše vygeneruje kml soubor a tuším že jsem to exportoval i z GG, tuším kml pro iGo nebo tak něco...
  • 0

#11 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2009 - 17:33

sobikovi napsal/a:
Nevím proč se Locify tak propaguje, ale jako program moc pro geocaching není a asi nikdy nebude.


Ja pouzivam vic Locify, protoze, kdyz jsem nekde online, tak si stahnu cache (i s kompletnim listingem, logama, waypointama a hintem), a pak pres Nokia maps se na ni necham navigovat.
Me se nepodarilo u Handy geocaching pouzit mapu. Handy ma prece listing k dispozici, jen kdyz jses online (nebo ne?).
  • 0

#12 drekmanek

drekmanek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 22:36

Zdravím. Zakoupil jsem mobil Nokia E52 a rad bych s nim zkusil kešovat. Chci používat mapy a chci ukládat kešky jednodušše a offline. Mám vůbec nějakou šanci, že existuje nějaký vhodný program? Nainstaloval jsem Locify, modul do firefoxu, povedlo se mi i ulozit soubor KML, ale fakt nevim jak dál :( Vím, že se tady o tom mluví, ale fakt nemůžu najít srozumitelný návod k instalaci a praktickému používání. Prosím o pomoc.
  • 0

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 23:38

Beranci napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Nevím proč se Locify tak propaguje, ale jako program moc pro geocaching není a asi nikdy nebude.


Ja pouzivam vic Locify, protoze, kdyz jsem nekde online, tak si stahnu cache (i s kompletnim listingem, logama, waypointama a hintem), a pak pres Nokia maps se na ni necham navigovat.
Me se nepodarilo u Handy geocaching pouzit mapu. Handy ma prece listing k dispozici, jen kdyz jses online (nebo ne?).

Handy je navigace typu "jdi za šipkou" a mapa je tam jen jako pomůcka. Přiznám se, že ze svých keší jsem podle mapy našel fakt jen minimu, pár kousků, vše spíš je za šipku... HG samozřejmě umí uložit vše jako Locify a pak offline použít.
  • 0

#14 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 23:42

drekmanek napsal/a:
Zdravím. Zakoupil jsem mobil Nokia E52 a rad bych s nim zkusil kešovat. Chci používat mapy a chci ukládat kešky jednodušše a offline. Mám vůbec nějakou šanci, že existuje nějaký vhodný program? Nainstaloval jsem Locify, modul do firefoxu, povedlo se mi i ulozit soubor KML, ale fakt nevim jak dál :( Vím, že se tady o tom mluví, ale fakt nemůžu najít srozumitelný návod k instalaci a praktickému používání. Prosím o pomoc.

Tak čti návod a forum na Locify :) Kde jinde by jsi chtěl najít srozumitelný návod?

Připoj mobil na Nokia Suite, kml soubor nakopíruj do odpovídajícího adresáře Locifiy (do kterého a jak najdeš na foru locify) a pak v Locify otevři (jak najdeš v návodu), naviguj se na souřadnice...
  • 0

#15 drekmanek

drekmanek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2009 - 9:12

Tak dekuju sobikovi za radu, bod uz by sel. Muze nekdo doporucit nejake mapove podklady, ktere Locify podporuje? Staci mi opet poradit, neporadit ;)
  • 0

#16 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2009 - 9:36

drekmanek napsal/a:
Tak dekuju sobikovi za radu, bod uz by sel. Muze nekdo doporucit nejake mapove podklady, ktere Locify podporuje? Staci mi opet poradit, neporadit ;)

:D čti návod na Locify... :@ Locify podporuje mapy z TrekBuddy.
  • 0

#17 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2009 - 12:03

Prakticky využitelná je mapa v Nokia Maps,kam lze z Locify vyprojektovat body.. Používám tuto kombinaci a jsem spokojen.
  • 0
Cogito ergo sun ...

#18 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2009 - 13:16

polas N85 napsal/a:
Prakticky využitelná je mapa v Nokia Maps,kam lze z Locify vyprojektovat body.. Používám tuto kombinaci a jsem spokojen.

Presne podle rady polase to uz delam taky. Dekuju mu za to.
  • 0

#19 drekman

drekman

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2010 - 17:58

Nokia Mapy? to by bylo faj uz kvuli jejich dostupnosti a taky jdou priblizovat. Neposlal by nekdo odkaz na navod nebo neporadil primo jak v Locify na to? Prosel jsem jejich ovladani a na nic jsem nenarazil. Mapy z trekbuddy ta nokia hrozne dlouho nacita takze jejich prohlizení je nesnesitelne. Dekuju.
  • 0

#20 drekman

drekman

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2010 - 18:00

Jeste jedna vec. Ty ulozene body z locify. Jde pak na mobilu vyvolat listing?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama