Přejít na obsah


Fotka

Aplikace bez pripojeni na internet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#21 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2010 - 20:38

V Locify das postupne Saved>Browse>[jmeno cache] - otevres > Options > To Nokia maps. A listing vyvolas prikazem Show Listing. Jen se mi nepodarilo dostat cache do Locify pres kabel z compu.
  • 0

#22 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2010 - 21:40

Body podporující Locify jsou ve formátu .kml (Google Earth).. Vkládájí se do složky Locify-files- xxx.kml
  • 0
Cogito ergo sun ...

#23 drekman

drekman

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 9:53

tot pravda. takto jsem body do locify na mobilu taky vlozil. Dodrzel jsem postup, saved, browse, jmeno cache, options pote to nokia maps- reakce mych locify je ze se ukonci aplikace. kdyz potom otevru nokia mapy tak tam zadny orintacni bod nemam, resp. aspon ho nemuzu najit. Navic prikaz show listing taky nemuzu najit :( Proc vzdycky moje vybaveni nefunguje jak by melo :(
  • 0

#24 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 11:36

polas N85 napsal/a:
Body podporující Locify jsou ve formátu .kml (Google Earth)..
Vkládájí se do složky Locify-files- xxx.kml


Zkusel jsem TrekBuddy. Stahnul LOC waypoint file z geocaching.com, dal do TrekBuddy a vse slape. Locify pracuje s KML soubory. Ty u kesek vemu kde ? Nabo LOC soubor prevedu do KML?
  • 0

#25 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 11:36

polas N85 napsal/a:
Body podporující Locify jsou ve formátu .kml (Google Earth)..
Vkládájí se do složky Locify-files- xxx.kml


Zkusel jsem TrekBuddy. Stahnul LOC waypoint file z geocaching.com, dal do TrekBuddy a vse slape. Locify pracuje s KML soubory. Ty u kesek vemu kde ? Nabo LOC soubor prevedu do KML?
  • 0

#26 drekman

drekman

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 11:45

No z locify. Zaregistruj se na locify.com. Pote si nainstaluj greasemonkey. modul ktery ti umozni primo z geocaching.com stahovat body (greasemonkey stahnes zadarmo z netu). musis pouzit firefox ovsem. otevri nejakou kes a budes u ni mit odkaz uloz do locify. pak otevri locify.com. prihlas se a najdi ulozene body. jsou uz kml. ty nahrajes do locify, files adresare na mobilu a je to. snad je to srozumitelne, kdyby ne tak napis. Ja se opetovne ptam na listingy offline v locify a spolupraci v locify s nokia mapy. Poprosil bych polase nebo ostravacka, kteri zda se o tom neco vedi. dekuju.
  • 0

#27 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 12:41

drekman napsal/a:
No z locify. Zaregistruj se na locify.com. Pote si nainstaluj greasemonkey. modul ktery ti umozni primo z geocaching.com stahovat body (greasemonkey stahnes zadarmo z netu). musis pouzit firefox ovsem. otevri nejakou kes a budes u ni mit odkaz uloz do locify. pak otevri locify.com. prihlas se a najdi ulozene body. jsou uz kml. ty nahrajes do locify, files adresare na mobilu a je to. snad je to srozumitelne, kdyby ne tak napis.
Ja se opetovne ptam na listingy offline v locify a spolupraci v locify s nokia mapy. Poprosil bych polase nebo ostravacka, kteri zda se o tom neco vedi. dekuju.

Na Locify jsem zaregistrovany. Na geocaching.com taky. Pouzivam firefox. greasemonkey jsem si tam nainstaloval. Ale fakt netusim co s tim :-( Jak dostanu KML soubor :-(
  • 0

#28 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 13:11

suntour napsal/a:
Na Locify jsem zaregistrovany. Na geocaching.com taky. Pouzivam firefox. greasemonkey jsem si tam nainstaloval. Ale fakt netusim co s tim :-( Jak dostanu KML soubor :-(

tak pokud máš skript dobře nainstalovaný, pak stačí na stránce s keší kliknout na add to locify

Vložený obrázek

budeš přesměrovanej na locify.com, asi se budeš muset přihlásit a pak zase pouze klikneš

Vložený obrázek

nakones klikneš vpravo nahoře na soubory a stahneš si keš do pc..

Vložený obrázek
  • 0

#29 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 13:21

drekman napsal/a:
No z locify. Zaregistruj se na locify.com. Pote si nainstaluj greasemonkey. modul ktery ti umozni primo z geocaching.com stahovat body (greasemonkey stahnes zadarmo z netu). musis pouzit firefox ovsem. otevri nejakou kes a budes u ni mit odkaz uloz do locify. pak otevri locify.com. prihlas se a najdi ulozene body. jsou uz kml. ty nahrajes do locify, files adresare na mobilu a je to. snad je to srozumitelne, kdyby ne tak napis.
Ja se opetovne ptam na listingy offline v locify a spolupraci v locify s nokia mapy. Poprosil bych polase nebo ostravacka, kteri zda se o tom neco vedi. dekuju.


pokud si ten vytvořený soubor .kml prohlídneš, zjistíš,že obsahuje pouze souřadnice a žádný listing

Vložený obrázek

mě jde listing zobrazit pouze v režimu on-line..
Keš odeslanou z locify do nokia map potom hledám volby>oblíbené>moje místa
  • 0

#30 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 13:23

miki6> a ty fakt locify pouzivas? :D
  • 0

#31 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 13:37

miki6 napsal/a:

suntour napsal/a:
Na Locify jsem zaregistrovany. Na geocaching.com taky. Pouzivam firefox. greasemonkey jsem si tam nainstaloval. Ale fakt netusim co s tim :-( Jak dostanu KML soubor :-(

tak pokud máš skript dobře nainstalovaný, pak stačí na stránce s keší kliknout na add to locify

Vložený obrázek

budeš přesměrovanej na locify.com, asi se budeš muset přihlásit a pak zase pouze klikneš

Vložený obrázek

nakones klikneš vpravo nahoře na soubory a stahneš si keš do pc..

Vložený obrázek


Firefox: Nastroje - Greasemonkey - Povoleno ...Takze tam je. Ale ono to bude asi i o nejakym nastaveni :-) Nejaky scriptovani dle mimo me. TrekBuddy mi prijde teda ohodne jednodussi i pro me laickeho uzivatele internetu jako jsem ja.
  • 0

#32 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 13:41

sHpy00n napsal/a:
miki6> a ty fakt locify pouzivas? :D

pochopitelně že né :D, protože asi budu za lamu... nepřišel jsem na to jak rozjet v locify načítání souborů .gpx, je to údajně podporovaný od verze 1.5.5. Tady nevím odkud ten soubor .gpx vzít, ze skrejšotlače, geogetu nebo PQ? A taky mapy v off režimu mi nejdou, bud v souborech .tar nebo rozbalené na adresář SET + soubory .map:|
  • 0

#33 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 13:45

suntour: ještě jsem si vzpomněl, moje první pokusy taky byly neúspěšný, nakonec jsem přišel na to, že mi to blokoval firewall kerio, zkusil jsem ho vypnout a skriptování fungovalo. v nastavení jsem mu povolil vyjímku tuším na *locify.com*, už si to nepamatuju...
  • 0

#34 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 14:55

miki6 napsal/a:
suntour: ještě jsem si vzpomněl, moje první pokusy taky byly neúspěšný, nakonec jsem přišel na to, že mi to blokoval firewall kerio, zkusil jsem ho vypnout a skriptování fungovalo. v nastavení jsem mu povolil vyjímku tuším na *locify.com*, už si to nepamatuju...

...Kario jsem blokoval. Greasemonkey povoleno. Přece se musí nějak nastavit "správce uživatelských skriptů" a "nový užitaleský skript" atd. To nevim jak. Přece nenainstaluju Monkey, vlezu na Locify, vlezu na geocachimg.com a vse zacne fungovat ? :-) Pokud ano, tak me to neslape:-(
Jeste dotaz. Proc je to tak slozity a Locify nepracuje s LOC soubory? To je kvuli GOOGLE EARTH ?
  • 0

#35 frkotik

frkotik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 9:12

Zdar, já používám nokii 5230 a prográmek locify a jsem spokojen, funguje jak má. Chodím za šipkou a kdžy je potřeba, šoupnu si bod zájmu do nokia maps, takže to je taky docela ošéfované. Jen mě trápí jedna (možná) banalita, nevím, jak z mobilu vymazat (z locify prográmku) uložené souřadnice, které už jsem našel. Jedu offline, souřadnice si vkládám ručně (zatím - minulý týden jsem si koupil mobil, takže teprve zapracuju na přímém převodu keší z PC do mobilu). Nikde jsem ovšem nenašel, jak ty ručně uložené souřadnice z mobilu vymažu, diskuzi na locify jsem četl. Nezkoušel jsem je vymazat nějak přes PC (připojený přes kabel), myslím, že by to mělo nějak jít inapřímo v telefonu, ne? Díky za rady. frkotik
  • 0

#36 krokodylek

krokodylek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 20:26

FRKOTIK Ahoj, uvažuju o 5230, chtěla jsem se zeptat, jestli jedeš jen na GPS zabudovanou v mobilu? Jaká je její citlivost (přesnost)??
  • 0

#37 frkotik

frkotik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 8:53

to krokodylek: Jdu jen dle zabudované GPS, bez použití asistované GPS, trvá o chvilku déle, než najde signál, ale pak se ho celkem slušně drží :o) Přesnost je různá, ale max. do 5ti metrů to bylo myslím většinou, ale prošel jsem toho jen pár, zatím jsem neměl moc čas a taky počasí nic moc...
  • 0

#38 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2010 - 12:35

frkotik napsal/a:
Zdar, já používám nokii 5230 a prográmek locify a jsem spokojen, funguje jak má. Chodím za šipkou a kdžy je potřeba, šoupnu si bod zájmu do nokia maps, takže to je taky docela ošéfované. Jen mě trápí jedna (možná) banalita, nevím, jak z mobilu vymazat (z locify prográmku) uložené souřadnice, které už jsem našel. Jedu offline, souřadnice si vkládám ručně (zatím - minulý týden jsem si koupil mobil, takže teprve zapracuju na přímém převodu keší z PC do mobilu). Nikde jsem ovšem nenašel, jak ty ručně uložené souřadnice z mobilu vymažu, diskuzi na locify jsem četl. Nezkoušel jsem je vymazat nějak přes PC (připojený přes kabel), myslím, že by to mělo nějak jít inapřímo v telefonu, ne? Díky za rady.
frkotik

v políčku kde ukládáš keše je možnost procházet, a tam můžeš mazat každou kešku zvlášť nebo všechno najednou...


zkoušel někdo instalovat mapy z trekbuddyho? pls pisněte mi komu se to podařilo... M
  • 0

#39 krokodylek

krokodylek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 13:52

Tak jsem dneska lovila první kešku s NOKIA 5230 a zaměřilo mi to skoro na metr přesně :oP byla jsem na kraji lesa, kolem pár stromků. A skoro vůbec to neskákalo, fakt spokojenost největší. Jinak měla jsem tam zaplou tu A-GPS (Vodafone dává studentům za 89kč/měsíc internet). ;)
  • 0

#40 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 16:52

Me nejde nainstalovat locifyForGeocaching.user.js. Nainstaloval jsem si Greasemonkey. Pak stahnul locifyForGeocaching.user.js.
Poradte pls, co s tim. Myslim, ze suntour by mohl vedet. Po spusteni mi to pise:
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka