Přejít na obsah


Fotka

nenačetly se všechny keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 14:55

Když jsem se konečně prokousal k hotovym statistikam na mem profilu, tak jsem zjistil, že mi to udělalo jen posledních 200 kešek a ne všechny (asi 280). Proč se tak stalo?
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 15:10

Když si dáš v GG filtr "Found", tak se ti jich načte kolik? Zcela vlevo dole v rohu na stavovém řádku GG by jsi měl vidět x/??? a to ??? by měl být počet tvých nalezených keší... pokud není to číslo stejný, pak pravděpodobně: a\ nemáš v GG všechny keše -> načti si z gc.com MyfindsPQ jestli jsi PM b\ nemáš všechny keše v GG označeny jako found... najdi si je a nastav si u nich ručně found
  • 0

#3 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 15:15

vlevo dole mam tech 200 - coz je spatne v GG mam vsechny oznaceny jako found nejsem Premium Member na gc.com, takže nevim jak si je tam nahrat:(
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 15:21

OK. Takže podle mého nemáš načteny (označeny) všechny keše jako Found. a\ přes CTRL+G dej v GG vyhledat keš, která ti schází v seznamu nalezených. Hledá to podle jménba waypointu, takže takové to GCxxxx - našlo to kešku v GG? Pak není označena jako found it, označ si ji ručně jako found it - nenašlo to kešku v GG? Tak nemáš vše do GG naimportováno... Jdi na stránku keše a dej stáhnout si gpx nebo loc soubor keše a pak v GG import souboru nebo celého adresáře...
  • 0

#5 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 15:29

vypadáto že už to snad šlape v seznamu jsem mel vsechny - jenom aby byli i na statistice tak zatim dik :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama